Azi

0

@Fake69 Brzmi jak zawodnik meczu. Czemu ma 0 odbiorów? O.O

Azi

1

@AlwaysBlaugrana Skąd masz wiedzę co Suarez akceptuje a co nie?

Azi

5

@Rastafarnianin I takie akcje to ja lubię :)

Azi

0

@MesQueUnClub_87 Fallout 1 i 2. No i NV. Do tego Factorio ;)

Azi

1

@daro22 W Paryżu nie ma kibiców Neymara więc z kim ma świętować? :D

Azi

4

Obecny Suarez przypomina mi Monicę Bellucci. Wiek sprawia, że tracą swoje największe atuty. Czasem uda się zatuszować licznik i robią wielkie show. Ale im dłużej są na scenie, im bardziej im się przyglądamy, tym bardziej widać że lata świetności są już za nimi. Nie mogę się doczekać tego co nieuniknione - Suarez wchodzący z ławki. Jako Joker.

Barca bez Leo w tym sezonie podoba mi się bardziej niż z nim. Ok - widać brak zgrania. Do drużyny weszli Griezmann, Ansu i de Jong. Jeżeli do tego dodamy Firpo zastępującego Albę to tak naprawdę prawie połowa składu jest nowa. Ciężko oczekiwać automatyzmów. Ale potencjał nie tylko widać, wręcz go czuć.

Semedo i Junior. Dwa przeciwieństwa. Nie chcę się pastwić nad Portugalczykiem, bo zdarzało mu się w tym sezonie zagrać lepiej. Ale wczoraj wrócił stary, zły Semedo. Zerowy wkład w ofensywę. Do tego absolutnie nie radzi sobie z pressingiem. Kiedy Pique podaje do Semedo to wiadomo że za chwilę będzie zastawiał piłkę co skończy się faulem i daniem rywalowi czas na ustawienie się. Ten schemat w każdym spotkaniu oglądamy X razy. Może nawet XX. Czasem zastanawiam się jak to możliwe że na prawej obronie gra zawodnik, który nie ma absolutnie nic z DNA Barcelony? To tak jakby przekazać zespół Mourinho. Albo Brzeczkowi. Cuda się jednak zdarzają...
Z drugiej strony Fripo. Facet, który totalnie nie nadążał w obronie. W zasadzie im bliżej naszej bramki tym gorzej wyglądał. Ale tylko wtedy, gdy rywal miał piłkę. Kiedy wychodzimy z akcją nie miał problemów z pressingiem rywali. Podłączał się do chyba wszystkich akcji. Obiegał, pokazywał się, asekurował. To jest obrońca (wahadłowy!) jakiego nam trzeba. A że słabo broni? Cóż - w Barcelonie bronić to umie tylko Pique i Lenglet. No i MatS.

S. Roberto. Xavi powiedział kiedyś do Bartry: "Jeśli nie wiesz, co zrobić z piłką, podaj ją do mnie". Czy chciał pomóc młodszemu koledze? Zapewne tak. Ale moim zdaniem chciał się upewnić, że każda piłka przejdzie przez niego :) Chęć dostania piłki, kwintesencja naszego DNA, ma nie tylko Xavi. Ma to Iniesta. Ma Busi. Ma Messi. Ma Alba a nawet Pique. Z nowych zawodników ma to zdecydowanie Arthur i de Jong. Sergi piłki się nie boi, ale mam wrażenie że traktuje ją czysto użytkowo a nie z potrzeby posiadania jej. Choć bardzo lubię tego gościa to nie widzę go w środku pola Barcelony. Niech nas ratuje i wraca do obrony.

Azi

1

Prezydent nadal trzyma stronę Valverde.

Azi

0

@IronSanHybrid To by znaczyło że świat oszalał. A wycieczka? Może niż był?

Azi

0

@IronSanHybrid myślałem że rozważamy wszystko a nie wszystko minus niemożliwe. Niemożliwe nie istnieje ;)

Azi

0

@IronSanHybrid no nie wiem. Wyobraź sobie że klub prowadzi Mou. Albo Brzęczek.

Azi

0

@IronSanHybrid Nawet zmiana ulubionego klubu? Np na Real?

Azi

0

@IronSanHybrid wrażenie możesz mieć jakie tylko chcesz :)

Azi

0

@IronSanHybrid zapewne musiałby zacząć słuchać rad ludzi z LR :D

Azi

0

@Kamiloza91 widać źle wygląda na treningach

Azi

0

@V e B 96 "Dzisiaj Roberto na PO, a Semedo na LO tak będzie"

"ja go nie skreślam. Dla mnie to on powinien być pierwszym wyborem gdy nie ma Alby."

?????????

Azi

0

Bartomeu już czuje $$ :)

Azi

1

@BarcaInfo W zasadzie nie ma się czemu dziwić. Chłopak gra na stoperze, więc taki trening nie jest dla niego niczym nowym. W dodatku to produkt La Masii, więc obserwacja tego co się dzieje na boisku jest jego drugą naturą. Ale i tak szacunek. Szkoda że jest u Pepa. Dziś bardzo by się nam przydał. Może jakaś wymiana za Todibo? :)

Azi

1

@macio_944 Mądrze gada. Jakbyśmy się kiedyś spotkali na meczu to przypomnij mi, żebym Ci postawił piwko :)

Azi

0

@Mow_mi_Douglas Coś czuje że kolega nie docenia Alby :)

Azi

0

@Rewolucja123 Dembele jest świeżo po kontuzji mięśniowej. Szaleństwem byłoby wystawiać go w 11-stce. Antek gra ostatnio co 3 dni i powinien dostać wolne. A Suarez potrzebuje ogrania. Drugi skład z Suarezem za Griezmanna jest pewniaczkiem jeżeli nie będzie udziwnień :)

Azi

0

@Rewolucja123 Wague nie łapie się na ławkę nawet. Musi wyglądać bardzo kiepsko. Grimaldo fajny chłopak. Ale skoro jest Alba, to raczej nie będzie się zapewne śpieszył z powrotem.

Azi

2

@V e B 96 Transfer Juniora byłby bez sensu. Nie skreślajmy gościa po jednym fatalnym meczu.

Azi

2

@macio_944 Ja przezornie otwieram wcześniej komentarze i jak coś jest podejrzanego to przeskakuje na tel ;)

Azi

0

@Mow_mi_Douglas Nie wątpię że potrzeba nam dwóch kozaków biegających przy liniach bocznych. Jednego mamy i nazywa się Alba. Ale brakuje nam kozaka na prawą stronę. Nie nazwałbym ich jednak skrzydłowymi. Raczej wahadłowymi.

Azi

1

@SuperPatsonFCB Dla mamy zawsze będziesz dzieckiem :)

Mnie się kiedyś czepiali za to że grałem w pokera (ale fakt, że sam się z tego utrzymywałem już jakoś nie).

Azi

0

@Rewolucja123 Tak sobie kminię i kminię i wyszło mi coś takiego:

MatS - Pique, Busi, Lenglet - S. Roberto, de Jong, Arthur, Alena - Messi, Suarez, Fati


Ławka: Neto, Todibo, Semedo, Junior, Vidal, Dembele, Griezmann



Paradoksalnie chętnie zobaczyłbym takie zestawienie ale nie da się ukryć, że to czyste wariactwo.

Azi

7

@Barwindg po tych cyckach strach otwierać linki w pracy :p
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7776212#comment-7776212

Azi

0

@Rewolucja123 A mnie ciągle nawiedza przeczucie że wyjdziemy jakimś wybitnie eksperymentalnym ustawieniem i składem. W stylu 343 z Busim na 3 stoperze. I za Chiny nie umiem sobie przetłuamczyć że to wariactwo...

Azi

0

@Szicek10 korzystałem z ich aplikacji na tv w poprzednim sezonie. Nie byłem zachwycony bo co jakiś czas mnie wywalało albo apka się zawieszała. I chyba przed każdym meczem musiałem przepisywać jakiś kod z neta co mnie irytowało. Ale na kompie chodziło chyba bez przeszkód. Jakość była ok.

Azi

0

@matirix20 to też brałbym ten drugi. Ale nie będę udawał, że jestem specjalistą w tym zakresie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?