Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomek_TF już raz miał to zrobić i dał rywalom karnego. No klasa
1
Ufff Semedo na pawie nadal
1
@szymek029 Rozumiem że to taki podtekst czemu nie pracuje u nas? Bo nigdy nie chciał prowadzić Barcelony. I raczej się to nie zmieni.
0
@Janiama wiem żartuje tylko. Ogólnie pięknie urwał się z krycia. Ten co go krył nawet nie ruszył za nim.
0
@Janiama może on chciał wewnętrzną? :P
0
Kto powędrował na trybuny? Skoro S. Roberto na prawej obronie to zapewne Wague, bo chyba nie ma co liczyć na to że Semedo.
0
@Khajio nie wiedziałem że tak się sprawy mają. Ale nie podoba mi się sytuacja kiedy zawodnik stawia warunki gdzie ma grać. To jest dla mnie nieprofesjonalne.
2
@amanter ostatnio to nie wyczyn. Mnie bardziej zastanawia ta tendencja do wystawiania prawych obrońców w środku pola.
0
@Hushovt niektórzy to się trzęsą przed każdym meczem. Jakoś nie mam obaw o wynik.
0
Gdzie jest @BarcaInfo? Gdzie składy?
0
Chciałbym aby Perez był nowym Pedro ale niestety daleko mu do starszego kolegi.
0
@BigShaq internet explorer
Nawet udało mi się komentarz dodać jako pierwszy :)
34
Rozwala mnie logiką niektórych. Czy dla Was stwierdzenie "Nie przywiązuje dużej uwagi do przygotowania fizycznego" znaczy to samo co "nie przygotowujemy się kondycyjnie"? Bo odnoszę wrażenie że tak właśnie myśli tutaj całkiem sporo osób.
Ale najzabawniejsze jest to że jak wygrywamy to problemów z przygotowaniem fizycznym nie ma...
3
Chciałbym Wague i Juniora na wahadła BdJA w środku pola i PGD w ataku
1
Po zwycięstwie to jest odzew. A po porażkach? Kto z naszych zawodników miał jaja i wstawił post z przeprosinami za tą żenadę? :)
1
@macio_944 ja obecnie oglądam (a raczej słucham) o bitwach pancernych i o oblężeniu Stalingradu ;)
0
@MarioVeB! Nie dyskutuj ze spacjalistę! On wie. Nie da się tego udowodnić, znaczy że on ma rację. A jak ktoś się nie zgadza, to jest w "Kółeczko wzajemnej adoracji" i niech sobie wyliże...
I nie - to my wszyscy jesteśmy dziecinni. O!
0
@Sabrina_spellman Kurna olek! Nie lubię sernika. Ale rodzynki mi nie przeszkadzają. Znaczy że źle czy dobrze ze mną?
0
@derlysy1979 nie mam argumentów = trzeba naskoczyć na osoby z którymi się dyskutuję. Brawo kolego. Wysoki poziom.
0
@derlysy1979 "Zresztą co tu porównywać defensywną trenerkę Mou do jakości Klopa."
Całą swoją "argumentację" opierasz na swoim widzi-mi-się. Daj mi jakieś twarde dane a nie to co Ci się wydaje. Jeżeli twierdzisz że prawdą jest że jak ktoś odnosi sukcesy to będzie je odnosił zawsze - co musisz założyć żeby cokolwiek co napisałeś miało choćby pozorny sens - to jak to możliwe że są odstępstwa od tej zasady? Znaczy bredzisz i tyle.
0
@derlysy1979 To wyjaśnij mi jak to możliwe że taki Mou mógł mieć świetne wyniki w Porto, potem w Chelsea, potem w Interze, potem trochę gorsze w Realu a teraz gra dno i nie ma roboty? Tylko daruj mi teksty że Mou to nie Klopp. Albo jakaś zasada się sprawdza i sukcesy są zawsze albo się nie sprawdza.
1
@derlysy1979 Ponawiam pytanie: co ma piernik do wiatraka? Barcelona to nie Liverpool i nie BVB. Myślisz że jak ktoś ma dobre wyniki w jednym, dwóch czy nawet trzech klubach to jest to równoznaczne z tym że będzie miał dobre wyniki już zawsze?
5
@derlysy1979 A co ma piernik do wiatraka? To jest dziecinne założenie, że jak ktoś poradził sobie świetnie w klubie X to znaczy że świetnie poradzi też sobie w klubie Y.
14
@Sysia11 a stwierdzasz to na podstawie jakich danych?
0
@mariosss20 Dość wymowne jest że nie łapie się nawet na ławkę. Wague bardzo podobał mi się w końcówce poprzedniego sezonu. Ale z jakiegoś powodu się nie łapie, choć konkurencja mocarna nie jest.
0
@BigShaq Wczoraj Arthur pokazał że umie się odgryźć. Raz mógł (o ile nie powinien) dostać nawet żółtą za próbę kopnięcia bezpośrednio po faulu na nim.
2
@_catalan Ciekawe czy Hoeness zapytał swoich zawodników co myślą o takim pomyśle? :D
0
@barteq whoscored.com i flashscore.pl - nie ma km. jest to dana która bardzo by się przydała a której nie mogłem znaleźć
0
@Chwytliwy Za duża presja. Jeżeli będziemy mieli wynik to dobrze jest dać mu szansę. Na początek 10 minut. Potem 15, 20 itd. Ale nie na 90 minut w sytuacji gdzie strata punktów jest niedopuszczalna.
7
Składam petycję o następujący skład na Getafe:
MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Firpo - Busi, de Jong, Arthur - Dembele, Griezmann, Ansu
Średnia wieku 25 lat