Azi

0

@macio_944 "Więc dlaczego kogoś takiego sobie nie dobrał?"
Bo zapewne nikt nie widzi i nie zgłasza takiej potrzeby.

EV można zarzucić dużo ale nie róbmy z niego kozła ofiarnego. Problemy które nas nękają nie zaczęły się w czasie jego kadencji tylko wcześniej. Można mieć pretensje że nie zostały rozwiązane ale obarczanie go za nie winą to już nie jest ok. Tymczasem niektórym tutaj wydaje się że wystarczy że przyjdzie X (wstaw dowolnego faworyta danej osoby) i czary mary problemy znikają...

Azi

1

@macio_944 Zacznę od końca: jak dla mnie MatS, Lenglet czy Arthur to dziś zupełnie inny poziom piłkarski niż choćby 3 lata temu. Zresztą zarówno Francuz jak i Brazylijczyk mają jeszcze dużo pola do poprawy. MatS pewnie też ma ale on już jest genialny.

A co do Valvrde. Nie wiem czy trener jest odpowiedzialny za motywowanie. W takim wypadku trener powinien być bardziej psychologiem. A czemu nie można od tego zatrudnić dodatkowego specjalisty do sztabu? Można ściągnąć kogoś z charyzmą. Kogoś kto po odprawie taktycznej powie parę słów, zmotywuje do walki. Dlaczego miałby być to koniecznie Valverde a nie np. jego asystent albo facet, który rozkłada koszulki? Może taki problem w ogóle nie był zdefiniowany a rzeczywiste trudności leżą w zupełnie innym miejscu. Ja nie widzę wielkiego problemu z motywacją. Widzę ze to, że nie ma ładu między formacjami.

Azi

12

@Janiama Puyol wróć!
Za nikim tak nie tęsknię jak za Tarzanem. Serio - nawet Barcelona bez Leo jest dla mnie łatwiejsza do przyjęcia niż drużyna bez Kapitana.

Azi

1

@Mario96w O motyla noga! Genialna strategia! Czyli wystarczy że zawsze pierwszy mecz jest na wyjeździe i wygramy wszystko! WOW!

Perez... znaczy... Bartomeu - dzwoń waść do UEFA!

Azi

5

@NGTRX Teraz połowa LR ma zawał. A służba zdrowia nie jest wydolna ;)

Azi

0

@Socjopata ja czasem lubię. Ale lubię też hawajską więc jestem z tych dziwnych ;)

Azi

0

@cinero1996 kluski lane na mleku, ryba (np. pieczony łosoś z ziemniakami i groszkiem z marchewką), pizza wege, sushi

Azi

0

@meusek ta jest kierowniku dyrektorze! Pan tutaj jest expert-szef :)

e: a nie chcesz lizaczka? A może snikersa? ;)

Azi

0

@Maker0 "gdyby wynik był 3-2 lub 2-2 to inaczej byś pisał."
Gdyby baba miała wąsy...
Dalej nie czytałem. Raczej nie ma to sensu po takim początku.

Azi

0

@Lamora Nie 1515151515

Azi

5

@ksobi Jak wpadniesz to wystarczy powiedzieć że od początku byłeś agentem i cyk - jesteś czyściutki ;)

Azi

1

@messi564 Proszę bardzo:
https://www.transfermarkt.pl/lionel-messi/leistungsdatendetails/spieler/28003/plus/0?saison=2019&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=

zmieniasz tylko sezony - te spotkania w których nie grał są oznaczone innym kolorem

Azi

2

@Odesseiron Problem to nie jest dobre słowo. Trudnością. Leo żeby dać z siebie absolutny max wymaga specyficznego grania a jednocześnie (zapewne z uwagi na osobowość) nie ma opcji żeby odstawić jego przyjaciół od gry. Pogodzenie tego jest chyba niewykonalne - szczególnie jeżeli nie ma się nic do gadania w kwestii transferów.

Obawiam się, że do korzeni wrócimy dopiero kiedy odejdzie Bartomeu, Leo i Pique.

e: i nie zdziwi mnie jeżeli dopiero wtedy przyjdzie Xavi. Też wolałbym zacząć od stanu jaki zastał Pep niż od tego jaki jest dziś.

Azi

2

@Danny Gaucho O! Cygan!

Bania u Cygana! Bania u Cygana! ;)

Azi

4

@DaPi Od 5 jeżeli już...

Azi

0

@kuz Zgadzam się - zagraliśmy fatalnie. W ostatnich 6 sezonach ogólnie gramy tragicznie i tylko cudem udało się wygrać LM w pierwszym sezonie Lucho. Potem lał nas już każdy.
Tylko że to nie ma nic wspólnego z tym co napisałem :)

Azi

0

@MiczenS Nie prowokuj ludu, bo będzie Ci się to odbijać ;)
Zresztą są na to regulaminy - chyba :P

Azi

0

@wajcha Do czego pijesz kolego? Bo nie rozumiem za grosz o co Ci chodzi...

Azi

0

@wajcha Podziwiam upór. Nic nie rozumiesz ale dalej robisz z siebie głupka :D

Azi

0

@wajcha To jedno zdanie pokazuje że Ty nie zrozumiałeś ani słowa z mojego pierwszego postu...
"Tak, chce marnowac czas i o tym pisac, tak samo jak i Ty marnujesz czas piszac posty o tym, ze dziwisz sie, ze ktos krytykuje druzyne po wczorajszym meczu, mimo ze go wygralismy."

"Czyli dopoki zgadzacie sie z moja opinia to zapraszam do dyskusji, a w innym wypadku won."
Cooo? :D
To nie jest przytyk - ile Ty masz lat że wyciągasz takie dziwne wnioski? :D

Weź poczytaj moje wypowiedzi w innych tematach. Bo nie rozumiesz o czym napisałem pierwszy post, wymyśliłeś sobie jakieś bzdury i teraz wałkujesz ten dziwny temat z uporem godnym lepszej sprawy.

Azi

0

@Maniek9444 z tego krótkiego opisu wynika że chłopakowi potrzebny jest odwyk. I to raczej szybciej niż później.
Przypuszczam że są jakieś infolinie z pomocą dla uzależnionych i ich rodzin (nigdy nie potrzebowałem i nie szukałem). Najlepiej zadzwonić i skonsultować się z kimś kto ma doświadczenie w podobnych przypadkach.

Azi

0

@wajcha "Wiec nie wmawiaj mi teraz, ze odnosiles sie do jakiegos tepego hejtu."
Co mają wstawione cytaty do Twojej odpowiedzi. Nic nie rozumiem...

"Nie podoba mi sie styl i mam zamiar o tym pisac."
Ja Ci bronię? Jeżeli podchodzisz pod kategorię osób o których napisałem w pierwszym poście to po prostu się dziwię że chce Ci się marnować czas na takie głupoty.

"Nie wszystko jest czarno-biale i przyjmij do wiadomosci, ze nie kazdy musi sie z Toba zgadzac."
Błyskotliwe ale wyobraź sobie że tak oczywisty fakt przyjąłem do wiadomości już wiele lat temu. Nie wiem czemu masz w tej kwestii wątpliwości.
Ostatnie zdanie to nie jest pytanie - to Twoja sprawa i w ogóle mnie nie interesuje dlaczego masz takie zdanie a nie inne.

"Ty nie widzisz problemu, ja widze."
Matko i córko. Ale poszalałeś z nadinterpretacją :D

"Mnie nie satysfakcjonują szczesliwie wygrane z druzynami z 4 koszyka."
Super. A mnie nie interesują Twoje opinie - nie wiem czemu uważasz że jest inaczej.

Azi

0

@Fake69 Nie siedzę w ich głowach. Ale mentalność nie jest ich najmocniejszym punktem, co pokazała druga połowa rewanżu z LFC (tak - mogliśmy i powinniśmy zamknąć ten dwumecz w pierwszej połowie rewanżu...).

Nie dostaliśmy łomotu ale dostaliśmy porządnie w zęby. To przypomina mi trochę sytuację z Anoeta z 1 sezonu Lucho. Nic nie jest jeszcze stracone - masz tego świadomość więc teraz możesz się wykazać. To czy się wykażą, pokażą piłkarską złość - to się przekonamy.

Azi

1

Brakuje mi tutaj refleksji czy nasi zawodnicy nie chcą biegać czy nie dają rady.

Nie widzę też związku między pierwszą częścią a drugą.

I wczorajsze spotkanie to był akurat mecz jakiego się spodziewałem (choć oczekiwałem to nie jest dobre słowo). W ogóle mnie nie zaskoczyła postawa Czechów. Za to mocno mnie zaskoczyła postawa naszych - w takich warunkach nie musisz biegać - musisz rywalowi odebrać chęć do biegania. Jak to zrobić? Nie dać mu dojść do piłki. To ile km przebiegniesz w ostatecznym rozrachunku - to już nie ma znaczenia.

Azi

2

@Danny Gaucho Nie wiem czy był zamierzony aby grac na pół gwizdka (przypuszczam że mimo wszystko tak) ale z pewnością nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Postęp jest o tyle, że choć rywal nas zabiegał to jednak wygraliśmy.

Jak dla mnie jest to dość komfortowa sytuacja. Dostajesz w mordę, jesteś świadomy że tak to nie może wyglądać ale jednak cel nie został zatracony. Teraz pytanie czy wnioski będą wyciągnięte.

Nie mam wielkich zastrzeżeń do postawy poszczególnych zawodników. Ale u nas nie ma drużyny. Formacje pracują ale każda gra na inne tempo. To jak orkiestra, złożona niby z wirtuozów ale jak się słucha to szału nie ma.

Na szczęście wszystko (wywiady i newsy) wskazuje na to że jest refleksja zamiast wrzucania zdjęć na insta. Zobaczymy we wtorek i w rewanżu czy na gadaniu/myśleniu się nie skończyło.

Azi

0

@EGON1128 No jasne. Todibo, który nie daje rady grać pełnych 90 minut, to idealne wyjście...

Azi

0

@prokofiew Ludzie są mega zdziwieni że Barcelona biega mniej od rywali :D

Azi

0

@wajcha Gdzie ja się chcę z Tobą kłócić? O.o

Serio - tam wyżej już to napisałem ale się powtórzę:
Postaraj się zrozumieć co chce przekazać nadawca a mniej opieraj się na własnym rozumowaniu.

Azi

0

A jak ktoś nie popełnia błędu to może paść bramka? To zaskakująca teoria :)

Ja tam w końcówce widziałem jak masowo marnowaliśmy setki. Na tyle masowo, że Slavia powinna wywalczyć remis, bo jak się nie wykorzystuje takich okazji...

Azi

0

@norbi77 "si, si, senor Ernesto" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?