Azi

70

@msmsms Naprawdę nie wiem co jest gorsze: czy to że nie mam absolutnej pewności że to tylko taki kiepski żart czy jednak to że są ludzie którzy być może naprawdę tak chcieli...

Azi

2

@matteoFCB Ty też leć! :)

Azi

0

@jedrek7000 przyznać się kto wydaje mój przydział? :)

Azi

1

@Rewolucja123 Dlaczego Lenglet?

Azi

13

@Szarley oto dowód na to że oddanie głosu w ręce ludu nie jest zbyt mądre

Azi

0

@Janiama A co ma mu odpisać? W zasadzie powinien go zwyczajnie olać odpisując cokolwiek w stylu "dziękujemy za uwagi, będziemy się zastanawiać etc.". To jest żart żeby ktoś sobie pisał pisemka do prezydenta i jeszcze robił z tego cyrk medialny.

Pomijam tak oczywiste sprawy jak to, że nie mam pewności czy właścicielem obiektu jest na pewno miasto. Czy prezydent ma w ogóle kompetencje żeby zajmować się takimi sprawami - to pismo powinno być skierowane do ratusza czy gdzie tam się zajmują podobnymi sprawami. Skąd nagle miasto ma znaleźć kasę na taki wydatek albo na jakiej podstawie miałoby się zgadzać na idiotyczne warunki stawiane przez nadawcę? Są pewne procedury, które Zarząd KTS Weszlo zwyczajnie olał - dlatego uważam że należałoby ich wyśmiać i potraktować jak wariatów. I tyle w temacie.

Azi

0

@DonMatteo901 A co to ma do rzeczy?

Chodzi o odbudowę stadionu na Marymoncie? Od inicjatyw obywateli jest budżet partycypacyjny.

Azi

21

@Avada Kedavra jak dla mnie wystarczy anwet sam zarząd ;)

Azi

0

@MesQueUnClub_87 aaaa to wiem. Ale nie wymienię wszystkich :)

Bardziej by mi pasowało usunięcie nicków - kilka razy sprawdzałem czy się da coś takiego zrobic ale coś mi się rozjeżdża, więc sobie darowałem

Azi

0

@MesQueUnClub_87 ""Odpowiedź wszystkim" funkcjonuje na LR już od bardzo długiego czasu."
W sensie że jest taka opcja? Ja nic takiego nie widzę :(

Azi

0

@MesQueUnClub_87 "No trudno to odebrać inaczej..."
Jak się jest przewrażliwionym to zapewne trudno :)

"którym chyba chciałeś mi dać do zrozumienia, że wyolbrzymiam całe wydarzenie"
Nic takiego nie chciałem Ci dawać. W ogóle nic nie chciałem Ci dawać. Twój nick pojawił się tak tylko dlatego że LR nie ma opcji odpowiedzi wszystkim.

Azi

0

@Fenelon W głowę się uderzył? :D

Azi

1

@MesQueUnClub_87 coś masz z głową skoro wszędzie widzisz ofensywę :)

Azi

6

@Colon z Varem? To raczej niewykonalne. Różnice w poziomie między najlepszymi ekipami są tak nieznaczne, że decyduje dyspozycja dnia. Real wygrał 3 razy ale nikt o nich nie mówi jako o najlepszej ekipie w historii (może ich nawiedzeni fani ale kto by słuchał wariatów?). VAR ulepszył piłkę ale teraz trudniej o sukces.

Azi

1

@MesQueUnClub_87 i jeszcze pewnie to było niewiniątko. Uciekał? On po prostu wpadł na pomysł żeby sobie pobiegać akurat w tym momencie! A zły policjant do niego strzela!

Azi

0

@DaPi Zbliza się okienko więc cyrk zjeżdża do miasta

Azi

0

@Sajonara tylko jeden produkt Goplany jest dobry - ale za to najlepszy na świecie:
https://www.auchandirect.pl/images/hb7/ha2/10002071027742.jpg

Azi

7

@Rewolucja123 Na potwór do szkoły bym się nie skusił ale z takich lekcji z pewnością bym się nie zrywał :)

Azi

0

@Rewolucja123 Mój mały mózg jakoś nie potrafi zaakceptować tak prostego faktu chyba :)

Azi

11

@kuz Ja ostatnio jadłem sobie rosół i ułożenie klusek wyraźnie sugerowało, że Valverde jest beznadziejny. Świat chce jego odejścia a skubany się trzyma stołka!!

Azi

0

@Rewolucja123 Ale co to za uraz?

Azi

0

Co dokładnie mu dolega?

Azi

0

@IronSanHybrid Wysil się na coś lepszego proszę :)

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

0

@IronSanHybrid co mnie ma boleć? Że kolejny noname z internertu napisał że studiuje prawo więc wie lepiej. Albo że nie potrafi udowodnić swoich racji, bo " bo ona sama się broni"? Przecież to jest tak płytkie że ja mam z Ciebie ubaw a nie ból tyłka kolego :D

Takie teksy można rzucić w dosłownie każdej dyskusji. Ja wiem lepiej i już. Bo jestem ekspertę! O!

Azi

0

@IronSanHybrid dam Ci darmową radę (do której oczywiście się nie zastosujesz ale to inna kwestia). Zapisz sobie tą dyskusję i jak następnym razem będziesz serwował jakieś brednie to sobie przeczytaj :)

Azi

0

@IronSanHybrid nie musisz nic robić. To Twoja wola i Twoja sprawa. Na tą chwilę napisałeś dziecinny tekst, którego w żaden sposób nie udowodniłeś. To Twoja kwestia czy chcesz zostać z opinią dziecka-ignoranta dla jakiegoś noname czy potrafisz jednak udowodnić swoje racje.

Od razu Ci powiem że wiem, że nie potrafisz - bo ten temat nie jest dla mnie obcy ale ja nie udaje, że jestem "panem prawnikiem z doświadczeniem". Wiem też że takie teksty jak ten Twój powyżej ludzie poważni reagują śmiechem :)

To co teraz robisz to zwykła ucieczka od tematu. Nie potrafię udowodnić racji i wychodzę na idiotę - udaje Pana prawnika z doświadczeniem, który nic nie musi nikomu udowadniać. Ale super pomysł! Brawo zuchu! :)

Azi

0

@IronSanHybrid Dokładnie to samo powinienem napisać. Ale to Ty bronisz idiotycznej tezy więc skoro nie potrafisz przekonać mnie i rzucasz takie dziecinne hasełka to to świadczy o Tobie a nie o mnie :)

Ja jestem dla Ciebie tym jakimś noname ale to Ty budujesz sobie swoją własną opinię i dziecinne przekonania. I to publicznie na LR. Trochę żenadę nam serwujesz kolego :)

Azi

0

@IronSanHybrid każdy może sobie tak napisać. Najlepiej z dopiskiem że studiuje prawo...

Konkrety poproszę a nie "także mało widziałeś i mało wiesz w tym temacie" bo to dziecinne puste stwierdzenie a ja się w przedszkole nie bawię.

Azi

1

@Bykunn Ja już tak próbowałem - nie da się :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?