Azi

2

@Kompletny alkoholem :)

Azi

1

@BarcaInfo Porządny facet. Chociaż z Realu.

Azi

1

@krzakov Wprawdzie robię sobie jaja ale trochę mi Lewego szkoda. Choć jego mina jak zobaczył siebie na 8 miejscu - bezcenna :D

Lewy musiałby wygrać LM i zostać jej królem strzelców żeby wygrać. Ciężko to osiągnąć jeżeli twój klub nie zamierza Cię promować tylko dlatego że nie jesteś Nazis... znaczy Niemcem!

Azi

0

@krzakov Nie napisałeś. Ja napisałem :)

Azi

1

@krzakov Polak Rodak powinien wygrać! A tutaj jakieś Ronaldy o których nigdy nie słyszałem na 3 miejscu!

Azi

2

@Pilka_jest_okragla po Juniorze widać brak zgrania i ogromną presję ale widać też duży potencjał. To nie jest przykład jake z Semedo, który nadal nie ogarną kiedy atakować a kiedy się wstrzymać. Liczę że jeszcze kilka, góra kilkanaście spotkań i Alba będzie miał porządnego zmiennika.

Azi

11

@itmustbejoke Wydaje mi się że taki dzień już miał kiedyś miejsce :)
Nawet nie raz!

Azi

2

@kerouac Ależ ja nie zakazuje :)
To że ja czegoś nie robię nie znaczy że inni też nie mogą. Nie jestem psem ogrodnika ;)

Azi

3

@kerouac Cytując Twoją własną wypowiedź: "Nadal punkty musi zapewniać nam heroiczny Niemiec i Messi."
Tak - normą jest że Leo zapewnia nam punkty. I to się raczej nie zmieni bo to właśnie świadczy o tym, że jest najlepszy. Taka jego rola - MatSa zresztą też.

Zupełnie inną kwestią jest to, że MatS za często musi ratować nam skórę. Nie powinien ale cieszy mnie że to robi. Czy to za mało na LM? Portugalia zajęła ostatnio 3 miejsce w grupie na ME a potem te zawody wygrała. Totki przerżneli z nami w grupie w LM a potem grali w finale. Piłka jest przewrotna więc nie bawię się w przewidywanie przyszłości w stylu "to za mało, to za dużo".

Azi

1

@kerouac I gdzie widzisz tutaj jakąś sprzeczność? :)

Jak Ty to widzisz? Leo jest najlepszy w historii ale Barcelona powinna być zależna nie od takiego zawodnika ale od np. S. Roberto?
Tak - piłka to sport zespołowy. I sam Leo nic nie wygra, bo w pojedynkę się nie da. Nie w tym jednak rzecz.

To jest dość oczywiste że jak jesteś najbardziej decydujący w danej drużynie to znaczy że jesteś najlepszy. A ty na to patrzysz z tzw. dupy strony: dziwisz się że najlepszy jest najbardziej decydujący. A po czym kurde poznałeś że jest decydujący? No właśnie po tym, że jest najlepszy i idzie przez niego niemal każda akcja.

A Leo jest nie tylko najlepszy w drużynie ale też najlepszy w historii więc dziwienie się że TAKI zawodnik ma decydujący wpływ na grę jest... no dziwne.

Azi

3

@daniel32778 To zależy. Ja tutaj mam na myśli tylko jedno: jeżeli ktoś jest najlepszy to w ogóle mnie nie dziwi że to od niego zależy najwięcej. Powiedziałbym że w innym przypadku nie dałoby się stwierdzić że ten ktoś jest najlepszy.

Azi

1

@kerouac Coś sobie za dużo doczytałeś kolego :)

Azi

2

@KamQiX W sumie racja. Ale nie oczekujmy że sam Leo rozwali wszystkich.

Jeżeli drużyna funkcjonuje dobrze to Leo gra świetnie i jest decydujący ale jeżeli gra siada to nawet Herkules dupa kiedy ludzi kupa. Takie są prawa tego świata więc czemu się tutaj dziwić?

Azi

2

@kerouac To jednak sport w którym zaczyna się 11 na 11.

Azi

1

@kerouac Ja naprawdę nie mogę wyjść ze zdziwienia że najlepszy piłkarz w historii jest tak bardzo decydujący ;)

Azi

0

@macio_944 oczy mu się świeciły jak zobaczył reklamę plus500 na stadionie ;)
A potem już standardowo:
- Którzy to nasi?
- Czemu im nie dacie drugiej piłki?
- Muszę zadzwonić do prezesa zapytać co mam odpowiedzieć.

Azi

1

@Mathew86 Kwalifikowało się z całą pewnością. Problem w tym, że wejście Pique parę minut wcześniej też mogło skończyć się drugą żółtą, więc Lahoz wiedział, że jeżeli da z miejsca drugą żółtą to będzie gorąco.

Azi

0

@NeymarSeniorII a dziękuję bardzo :)

Azi

0

@Nicko Zdaje się że to ma coś wspólnego z cyrkulacją powietrza ale nie jestem specjalistą w tym zakresie - ot kilka/kilkanaście lat temu czytałem jakiś artykuł o tym czemu nie gra się przy zamkniętym zadaszeniu.

Azi

0

@zadafcb u mnie nie pada ;)

Azi

0

@NeymarSeniorII Fajny nick :)

Azi

0

@kulek22 faktycznie!

Azi

1

@Chwytliwy Przypuszczam że nawet jeżeli tak to przepisy ligowe zabraniają gry przy zamkniętym

Azi

2

@BarcaInfo proponuję przełożyć mecz na 18-stego. Real i tal dostanie łomot więc po co marnować termin? :D

Azi

0

@messi564 Moim zdaniem jest zdecydowanie za dużo przestrzeni w naszej drugiej linii co uwidacznia (użyłbym nawet słowa wybałusza) wszelkie minusy Busiego.

Azi

0

@Mathew86 Coś chyba nie doczytałeś pierwszego słowa.

Azi

6

@Mathew86 Jest. Ale to trochę inny przypadek. W tym wypadku nie mówimy o przejściu zawodnika do największego rywala.

Azi

2

@messi564 Nie zdziwi mnie jeżeli na pozycji Busiego zagra de Jong a nie Rakitic. Swoją drogą dziś S. Roberto przydałby się w drugiej linii - nie zdziwiłoby mnie nawet gdyby w pierwszej 11 wyszedł Wague ale widać EV wybrał wariant bezpieczniejszy.

Azi

14

@BarcaInfo Kretyni a nie kibice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?