Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@elmayakos Ale Bóg JEST istotą, więc jak miałby być opisany? :)
Co więcej ten Bóg chodził sobie po świecie a nawet został ukrzyżowany i umarł jak każdy inny człowiek (na krótko ale jednak). A Ty sobie wymyślasz jakieś energie :D
0
@michal26 Real - Juve. Hmmm... byłoby ciekawie :)
0
@elmayakos co cytowany fragment ma wspólnego z personifikacją albo energią?
0
@elmayakos która to księga Ci coś takiego przekazała?
0
@elmayakos ja właśnie też nie a to Ty napisałeś "Jakby nie patrzeć to jednak większość osób traktuje Boga tak jak księga przykazała"
3
@Hiacynk a kto zaliczył asystę? Polak rodak? :)
2
Nie spodziewałem się że z Kościńskiego taki dowcipniś!
https://www.money.pl/gospodarka/obligacje-skarbowe-na-zero-procent-rzad-ma-chrapke-na-prawie-200-mld-zl-6455550633907841a.html
Obligacje z zerowym oprocentowaniem.
"Poza możliwością zdobycia nagrody, nabywcy takich obligacji mieliby satysfakcję z pomocy państwu i gwarancję, że po określonym czasie odzyskają całą przekazaną kwotę."
Ale możesz wygrać nagrodę - znaczy taki nowy totolotek. No i ta satysfakcja z kasy oddanej politykom! :D
"Potencjalnie mowa nawet o blisko 190 mld zł. O takiej kwocie w ubiegłym roku mówił sam Tadeusz Kościński, który wskazywał na to, że oszczędności milionów Polaków się marnują. Jest on zdecydowanym przeciwnikiem gotówki, bo państwo nie ma wtedy nad nią kontroli i pieniądze te nie pracują."
Wszystko nad czym państwo nie ma kontroli funkcjonuje lepiej. Jeżeli trzymacie kasę w skarpecie to lepiej dobrze ją schowajcie. Złodzieje to pikuś przy politykach.
Tak wiem - takie obligacje funkcjonują np. w WB czy Niemczech. Ale Polska to nie jest ani WB ani Niemcy.
0
@elmayakos a jak księga przykazała?
14
@FC1899Barca Szczerze wątpię czy wykupiliby go za choćby za połowę umówionej kasy.
1
@Kapitan hawk bojowy komentarz. Ale pewnie w czasie świąt do pierożków i makowca to jesteś pierwszy ;)
1
@ViscaBarca123 To że przegrywał walkę fizyczną z Lukaku to mnie nie zdziwiło ale fakt, że niższy od niego o głowę i dużo lżejszy Martinez przestawiał go jak chciał - to już chluby Todibo nie przynosi. Oczywiście można powiedzieć, że Argentyńczyk jest dużo bardziej doświadczony ale Lautaro jest starszy zaledwie o dwa lata.
Żeby nie było - Todibo zagrał fajne spotkanie. Ale to co pokazał to dużo za mało na to, żeby poważnie włączyć się do walki o miejsce w składzie. Na dziś jest Pique, Lenglet (też wczoraj się nie popisał) i Umtiti. I długo nikt.
Nie dziwi mnie że EV szukał dla młodego francuza innej pozycji. Talent chłopak ma olbrzymi.
1
@Rewolucja123 strach pomyśleć że taki koleś mógł trafić do nas. Niech idzie do Legii - tam będzie niekwestionowaną gwiazdą ;)
0
@NeroTFP Wreszcie mamy rezerwowych bocznych obrońców, którzy potrafią grać ofensywnie. Obaj pięknie rozszerzają grę, obaj po podaniu od razu ruszają gazem na wolne pole co pozwala albo odciągnąć jednego rywala albo wyjść na dobrą pozycję do dośrodkowania. Obaj mają też trochę mankamentów ale nie są to rzeczy nie do zaakceptowania.
5
Jeżeli ktoś wybiera się do Madrytu (choć nie mam pojęcia po co można tam jechać) to od nocy z 18 na 19 grudnia spodziewane są przymrozki od -3 do nawet -6 stopni. Jeżeli już Was tam wysyłają to nie zapomnijcie o porządnej zimowej kurtce :)
8
Zarząd niech przestanie się wtrącać w sprawy szatni - wszystkim nam to wyjedzie na dobre
0
Obstawiam że wyjdzie Neto - Wague, Todibo, Lenglet, Junior - Vidal, Rakitic, Alena - Perez, Griez, Ansu
Ewentualnie zacznie Umtiti a Todibo/Araujo wejdzie w drugiej połowie. Zastanawia mnie też nieobecność Leo. Ansu wraca po kontuzji i raczej nie będzie grał 90 minut.
0
@Azi żebyś sam sobie odpowiadał na komentarze!
0
@Mesi12 Jeszcze tylko tego brakuje
16
@matirix20 nie prościej po meczu dać swoje oceny (żółte) i przy artykule porównać do tych redakcji?
1
@Maniek9444 Trzeba się porównywać do lepszych a nie słabszych :)
Leo ma chyba 8 asyst więc jest jeszcze pole do poprawy i rywalizacji ;)
0
@Fabik87 te kocie ruchy
0
@kewin i to w derbach :)
Szkoda że Espanyol tak nie zrobił ale liczyć na nich to jak wierzyć w inteligencję Ramosa lub Pepe.
6
@ShawnC pewnie się zdziwisz ale wcale nikt Cię do tego nie zmusza
1
@Pilka_jest_okragla tyle było info że Lenglet wykartkuje się na klasyk że był jedynym absolutnym pewniakiem na ten mecz.
1
@Commando nie narzekająca LR to byłby oksymoron ;)
1
@Mesi12 de Ligt ma 20 lat. W jego wieku czymś niespodziwanym jest długotrwała stabilna forma. A nie odwrotnie. Jeżeli dodamy do tego wielki transfer, totalna zmianę otoczenia, dodatkową presję z tego tytułu i zupełnie inny styl gry to powiedziałbym że jego postawa to i tak jest hit. I żałuję że go nie ma w Barcelonie. Chętnie bym oddał Grieza za de Ligta.
1
Jaki ten świat dziwny. Cały dzień mnie suszy a przecież piłem wczoraj. Intensywnie i do późna.
0
@Majkel34 Ciężko porównać bo od czasów jak Adaś nie lata to w skokach zmieniło się chyba wszystko. Generalnie Małysz jest bardziej utytułowany, choć nie ma tytułów olimpijskich a Stoch ma dwa. Obaj są genialni i na tym poprzestańmy :)
0
@ViscaBarca123 Bardziej mnie interesuje kto był pomysłodawcą kary (choć tutaj nie jest trudno się domyślić) niż to za co został ukarany.
0
@deyna2018 Żadną z tych. Gigabyte B450 AORUS ELITE
No chyba że chcesz ładować kasę w ram o wyższej częstotliwości niż 3200. Jaki procek Ryzena?