Azi

0

Inter gol. BVB na tą chwilę jedzie do LE

Azi

1

Ładna bramka ale FdJ powinien wrócić do asekuracji :/

Azi

2

@KSSniper jakiś uraz mięśnia

Azi

0

@MichalZZZ uraz mięśnia

Azi

1

@D10SLEO Kroszcziano płakał jak oglądał

Azi

0

@myscooter chociaż kto wie? ;)

Azi

1

@KamQiX nie dla sędziego. Mam nadzieję że Suarez jeszcze nie schodzi ze sceny :)

Azi

0

@Jarema2000 kwestionowanie decyzji sędziego!!

Azi

0

@halfnolife bo okazało sędziemu że nie ma karnego

Azi

0

Gruby jest dziś niemożliwy!! :)

Azi

0

@Nicko w skrócie? Powinniśmy stracić bramkę na samym początku. Potem Dembele się połamał :( Suarez strzelił bramkę ale byl spalony. Potem Leo stwierdził że jednak gramy w pilke, poklepał z Suarezem i zdobiło się 2:0. Potem mieliśmy jeszcze kilka okazji ale jakoś nikt nie chciał wykańczać akcji. Na koniec Suarez dał w mordę sędziemu po czym miał do niego pretensje że przerywa nam dobra akcje.

Azi

126

Suarez idealne 45 minut. :
Bramka
Asysta
Bramka nieuznana
Dał w mordę sędziemu

Nie mogę się doczekać co dalej :)

Azi

7

@lukas10 zastanowi się zanim znowu będzie gwizdał spalonego :D

Azi

4

Suarez dziś wygrał absolutnie :D

Azi

1

@KamQiX z takim cyrkiem w presezonie? Może Dembele jest szklanką ale kretynizm zarządu na pewno w niczym mu nie pomaga

Azi

0

Obraził się czy kontuzja?

Azi

0

@myscooter nie z tym sędzia :p

Azi

1

@Zieliniak Nie moje klimaty

Azi

2

@dasouzar11 kto to jest Pezet?

Azi

1

Mnie się skład podoba. Szkoda że nie Arthur ale i tak nie jest źle

Azi

0

@skakun95 Niestety widziałem tylko pierwsze 45 minut.

Azi

2

@AmigoBlancos Spoko. Pogadamy w marcu. Obstawiam że nie będzie dla was weselszy niż tegoroczny ;)

A tak swoją drogą to nie nabijaj się z Valverde. To wasz najlepszy pomocnik na tą chwilę

Azi

7

@AmigoBlancos Zawsze to klasa wyżej niż Kroos i Casemiro :D

Azi

0

@kuz Jeżeli Inter szybko wpakuje bramkę Slavii to nie zdziwi mnie jak padnie 5 lub więcej bramek w naszym meczu.

Azi

0

@Wichurek nie ma problemu. Rób screeny bo ja za miesiąc nie będę pamiętał :)

Azi

0

@Wichurek challenge accepted :)

Azi

0

@ViscaBarca123 o i taka dyskusje to ja rozumiem. Nie dało się tak od razu?

Odszczekuje swoje słowa i przyznaje że to ja się nie znam. Oczywiście zakładam że to co napisałeś jest prawdą - ale nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć.

Azi

0

@ViscaBarca123 czyli tak. Ja Ci daje argument a Ty jedyne czym mnie raczysz to teksty w stylu "cóż...Nie masz pojęcia o czym piszesz."
Zgaś mnie. Daj mi tabele ligowe gdzie jasno widać jak niszczymy konkurencję. Ja nie jestem dzieckiem - nie obaze się na argumenty

Azi

0

@ViscaBarca123 coz. Zważywszy że tylko w ostatnich dniach Espanyol dokopał naszej młodzieży 4:1 to takie sformułowanie nie jest nadużyciem

Azi

0

@ViscaBarca123 Dobrze obstawiłeś. Talon na balon jest Twój. Tylko co w związku z tym?

Znam Twoje opinie o naszej młodzieży. Tyle że mnie opinie nie interesują. Mnie interesują efekty pracy. I to ilu z tych dzieciaków przebije się do poważnej piłki. W ostatnich latach efekt prac jest znikomy, żeby nie napisać zerowy. Niestety nic nie wskazuje na to, żeby kolejne lata miały przynieść poprawę. Tegoroczna edycja młodzieżowej LM tylko pogarsza sprawę.

Drużyn młodzieżowych nie oglądam bo zwyczajnie nie mam takiej możliwości. Ani czasu żeby choćby spróbować. Kiedy tylko mogę oglądam rezerwy (dobre i to) ale tam też szału nie ma. Nie mówię że to są źli zawodnicy ale to nie są talenty, które zrobiłyby różnicę w pierwszym zespole. Nawet Puig nie jest aż tak wybitny.

Napisanie kilku-kilkunastu postów w temacie a nawet artykułów nie zmieni prawdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?