Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Hera, koka hasz LSD
1
@Janiama No coś Ty! Za każdym razem jak pojawia się temat jakiegoś młodzieżowca to pada nieśmiertelne "jak by mu dali szanse to by odpalił". Trzeba dawać szanse młodzieży - najwyżej nam zawalą sezon.
0
@ForcaMilosz Ło Panie. Jakbyś nie napisał to bym jej nawet nie zauważył. Tyle wygrać!
2
Co to znowu za draka z @BarcaInfo ?
Niech zgadnę: wygrał ZP a komuś się to nie podoba? Wygrał nieistniejący puchar. Nic nie dostał ale i tak jest celem ataku. Świat jest zarazem piękny i porąbany :)
Bardziej niż taka ZP byłbym zainteresowany konkursem dla osób które założyły konto w danym roku i najciekawiej się wypowiadają. Albo zrobić kategorie: newsy, taktyka, transfery itp. itd. i wybierać osoby które najciekawiej wypowiadają się w danej kategorii.
Konkursy typu "kogo lubię" są nudne.
2
@Hushovt do piwa zawsze przekąska :)
1
@Kubox Jakoś nie jestem zainteresowany. Hmmm... brać udział w gali czy grać w sapera? Sapera nigdy nie lubiłem ale wobec takich ciekawych alternatyw chyba kiedyś trzeba będzie zagrać ;)
5
@bixmix a co to za gala?
4
@Explode Bale już się połamał. Tak na wszelki wypadek.
3
@AmigoBlancos Kroos podobno na wieść że musi grać przeciwko Leo planuje symulować atak wyrostka. Casemiro będzie miał objawy grypy a Kurtuła już stosuje okłady na drżenie kolan. Ale nie martw się - będzie dobrze :)
0
@Kengo Dla dobrego zawodnika miejsce zawsze się znajdzie. Gdyby była okazja wyciągnąć go za rozsądne $ to nie wahałbym się ani chwili. Ale umowę ma jeszcze na 3,5 sezonu i nawet nawalanka bez trzymanki i zasad jaką mamy obecnie w Neapolu nie sprawi że skretynieją i oddadzą go powiedzmy za 60 baniek. To byłoby zbyt piękne...
1
@Grzesior667
;)
3
@Danny Gaucho posiadanie tego kawałka plastiku o niczym nie świadczy. Dziś w Legionowie widziałem jak jakiś typ skręca w lewo dojeżdżając do prawej krawędzi jezdni - jakby musiał jakiś wielki łuk zrobić. Jeżeli ktoś nie potrafi opanować najprostszych rzeczy na drodze to nigdy nie powinien siadać za kółko. Albo cała masa idiotów włączających kierunkowskaz w tej samej chwili kiedy zaczynają skręcać...
2
Panika w Realu. Jutro Zidane zacznie symulować żeby tylko nie zaliczyć kolejnej manity ;)
5
Zdecydowanie przydałoby mu się trochę gry. Nawet transfer nie będzie złym wyjściem pod warunkiem zapewnienia sobie opcji odkupienia. Na grę w Barcelonie szans nie ma i raczej prędko się to nie zmieni.
0
@VenoM Myślisz że dlaczego nie dostał szansy? Bo wspaniale wygląda na treningach a EV go nie lubi? A może jakaś inna teoria spiskowa? Todibo zagrał w jednym meczu. I zagrał źle. 4 min z Getafe nie liczę. Barcelona to nie jest klub do promowania juniorów - albo jesteś gotowy albo nie grasz.
0
@Gall Nadal tak uważam. Ale co to ma do rzeczy? O.O
2
@Chwytliwy Taaaaak. Niektórzy twierdzili, że de Ligt jest zbędny bo mamy Todibo.
To mi przypomina stare dobre "Niepotrzebny nam Lewandowski, mamy Arruabarrenę"
3
@BarcaInfo niech im rozłożą na raty bo zbankrutują i będzie na nas...
4
@BarcaInfo Genialny transfer. Szkoda tylko, że de Ligt nie poszedł za jego przykładem. Trzymam też kciuki za zdrowie Arthura też ma nasze DNA i powinien stworzyć z de Jongiem duet na wiele lat.
1
@Kidd ale może inne rozpoczną? :)
15
Spoko. Mam nadzieję że na zawody pojedzie Barcelona B wzmocniona najmniej ogranymi zawodnikami pierwszej drużyny :D
0
@BarcaInfo Chciałbym aby po sezonie Araujo, Puig, Collado i Perez zostali włączeni do pierwszej drużyny. Ten ostatni może nawet zimą.
1
@Odesseiron akurat pralki Beko są bardzo dobre - teść zajmuje się naprawą tego typu sprzętu i bez wahania zainwestował u siebie właśnie w Beko.
2
Sorry bardzo ale nie da się przejść obojętnie. Obaj boczni obrońcy dostali 5 podczas gdy ich gra w tym meczu była kluczowa i wywiązali się ze swoich zadań bardzo dobrze, nie popełniając przy tym znaczących błędów (może Junior, który prawie wbił samobója ale na szczęście tak się nie stało).
Jak się widzi coś takiego to człowiek się zastanawia dlaczego oceny wystawiają osoby, które totalnie nie rozumieją na czym polega gra w piłkę. Szczególnie z rywalem, który jest mistrzem w bunkrowaniu się.
0
@ForcaMilosz A ok - zrozumiałem to trochę inaczej. Dzięki za wyjaśnienie :)
1
@ForcaMilosz no właśnie - drugi raz raczej tego nie zrobi
2
@MESSIah16 6 już raczej nie wygra
0
@koksik2700 Cooo?
0
@victor Z jednym muszę się zgodzić. Jeżeli cały świat uważa że jesteś krową to z pewnością nią jesteś. Nie zmieniłeś się w zwierzę, po prostu zmieniła/rozszerzyła się definicja słowa. Zdaje się że tak działa język. Tyle że to przykład wybitnie abstrakcyjny.
Podziwiam gościa, że chciało mu się z nimi dyskutować. Społeczeństwo jest dzień w dzień bombardowane nie tylko informacjami ale też poglądami jakie mają przyjąć. I potem chodzą takie zombie, które nie potrafią uargumentować własnego zdania.
Rozwaliła mnie demonstracja u nas jak chcieli wprowadzić ustawę antyaborcyjną czy jak ona się tam nazywała - to było już parę lat temu więc szczegółów nie pamiętam. Z ciekawości wziąłem tą ustawę i przeczytałem żeby sprawdzić co tam wymyślili. Oczywiście nie było tam nawet słowa tego co się jej zarzucało ale ktoś wymyślił bzdurę a tłum podchwycił. I potem te kobiety robiły z siebie idiotki nie zając sobie sprawy z tego że ktoś je podpuścił. Polecam mieć własne poglądy - wolność to piękna sprawa. Nie chcę żyć w klatce i wmawiać ludziom jaki to ja jestem prowolnościowy.
1
@TheNekro94 najbliższy sezon będzie ostatni. Potem pojedzie po kasiore do tego kto da najwięcej. No chyba że wygra LM ale liczę że to zrobi Messi :)