Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@kokodzambo13 nie ma to jak się poskarżyć w internecie wśród obcych ludzi, których to nie interesuje na czasy w jakich przyszło nam żyć
1
@PuszkinFan Graty! :)
A już wiesz że mały a nie mała? ;)
0
@SHIBA aż dziw bierze że żadna się nie skusiła :P
1
@Odesseiron Tego też raczej nie ma ;)
0
@bolinho89 raczej nie ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid mylisz dwa pojęcia. Ginekolog umie przeprowadzić taki zabieg ale to ma być coś co ratuje życie/zdrowie pacjentki a nie jej wynika z jej "widzimisię". Nie słyszałem o lekarzy który odmówiłby takiego zabiegu zakładając że dalsza ciąża może zagrażać zdrowiu kobiety. A porównując jedno z drugim wychodzisz na ignoranta.
8
@IronSanHybrid Porównanie tak głupie że aż strach żeby kobieta szła do takiego "lekarza". Jak ktoś nie chce pracować przy kredytach to zajmuje się w tym banku czymkolwiek innym. To że idziesz do pracy do to banku nie znaczy że zajmujesz się kredytami. Tak samo jak chcesz być ginekologiem to nie musisz zabijać nienarodzonych dzieci.
2
@TheNekro94 pomyslcie towarzyszu. Podpowiedź w kolejnych zdaniach ;)
10
Oby Wague zagrał :)
3
@Kajtek77 w PL jest tak że jak rośnie podatek to rośnie też spożycie a spada popyt. Pytacie jak to możliwe? A jak to możliwe że ktoś dostaje 2.500 na rękę a co miesiąc wydaje 3.500 i nie ma pożyczek ani kredytów?
Polska to kraina czarów :)
1
@Persyfl szkoda że nie permanentnie. Z drugiej strony szkoda człowieka. Wymyśla se jakieś bzdury a jak ktoś ośmieli się z nim nie zgodzić to zaczyna wyzywać. Smutne musi mieć taki @FDJ życie...
0
@Maciegg to mecz charytatywny - wpłać tą kasę na pomoc dla poszkodowanych lepiej.
0
@pikass14 jesteś niepełnoletni czy z jakiegoś innego powodu szukasz takiej formy zarobkowej? (pytanie jest na serio)
W mojej opinii dużo lepiej zarobi się nawet na rozdawaniu ulotek albo pisaniu opinii i komentarzy na różnych stronach.
2
@FDJ "są ludzie myślący którzy wiedzą że dobrze pisze i mam rację w tej prostej sprawie."
Bujna wyobraźnia :)
Są też ludzie którzy przekładają owce nad dziewczęta. Nic tylko współczuć jednym i drugim.
2
@FDJ Naprawdę myślisz że ktokolwiek tutaj przejmie się Twoimi słowami? Jakiegoś no-name z internetu? Jak chcesz robić z siebie głupka - proszę bardzo - to Twoja sprawa. Ale nie mierz proszę innych swoją miarą.
1
@marcin-dylan piłka była wtedy taka piękna - te przestrzenie między formacjami. Ach.. To były czasy :)
1
@FDJ Zasadnym pytaniem jest czy cokolwiek zrozumiałeś. Raczej nie zważywszy na fakt, że zadajesz takie pytania.
@Odesseiron - nudzi mi się akurat :)
2
@Odesseiron na zdjęciu to akurat jest luneta i meduza ;)
3
@FDJ Proponuję żebyś skupił się bardziej na tym co do Ciebie piszą zamiast na wymyślaniu sobie własnych interpretacji.
2
@FDJ Jeżeli przytaczasz już "argumenty" (choć akurat tutaj polecam sprawdzić definicję tego słowa w SJP) a rozmówcy nadal się z Tobą nie zgadzają, to w takim wypadku należałoby się raczej zastanowić co jest z Tobą nie tak a nie z wszystkimi pozostałymi.
2
@jacob345 Na stadion 10-lecia wchodziło ponad 100k ale narodowy nie ma nawet 60 tys. pojemności. LM odpada. Pozstaje LE lub ten nowy puchar co to nie pamiętam jak się nazywa (ale da kolejną możliwość kompromitowania się ekipom z ekstraklasy).
3
@Odesseiron Dodajmy że próbowaliśmy ściągnąć chyba wszystkich, którzy mogliby choć częściowo zastąpić Xaviego. Choćby Verratti. Tyle że Xavi był (w zasadzie nadal jest) niezastąpiony. Podobnie jak Puyol czy Iniesta. I jak niedługo będzie Leo. Szukanie zamiennika 1:1 nie ma żadnego sensu, bo może być tylko gorzej niż było.
2
@FDJ Dawno nie było tutaj takiego bólu tyłka :D
0
@FDJ Nikt z Ciebie idioty nie robi, więc nie strój fochów. Jeżeli takim się czujesz to miej na uwadze że sam sobie to zorganizowałeś - bez udziału osób trzecich.
2
@Tomek54321 Kolega @FDJ nie ogarnął jeszcze, że od czasów Pepa sporo się w piłce zmieniło. Przede wszystkim rywale, którzy nauczyli się dużo skuteczniej blokować nasz styl gry. Dla niego świat jest prosty - znajdź kogoś takiego jak Xavi (pomijam fakt, że to niemożliwe) a wszystko będzie po staremu. Tyle że nie będzie...
0
@BarcaInfo Zapewne skład będzie dziś inny - zakładam że wyjdą dwie różne 11 (może z wyjątkiem Neto) a zawodnicy pierwszego zespołu będą podzieleni między oba składy. Na pewno chciałbym zobaczyć Alena i Puiga w tym samym składzie. Może być z S. Roberto, choć nie wiem czy dobrze jest wystawiać go na pozycji Busiego.
"Lekarze klubowi twierdzą, że okres przygotowawczy przed sezonem jest przyczyną wielu urazów w zespole."
Nie tylko urazów. Dobrze że głośno o tym mówią, bo socios muszą sobie zdać sprawę, że z tym zarządem ciężko myśleć o sukcesach sportowych.
1
@Suzu Jeżeli zarząd przestanie się... wtrącać do szatni to zapewne dość sprawnie.
2
@Rewolucja123 w La Masi grał na 9.
5
Trofeum bez wartości i w dodatku powinniśmy grą z Valencią. Co tam robi Real i Atletico? Dostają możliwość gry jako nagrodę pocieszenia za słaby poprzedni sezon?
Taka propozycja: wystawiamy rezerwy na Atletico a potem mamy 1,5 tygodnia na przygotowania kondycyjne na luty-maj. Komu jest potrzebny taki superpuchar?