Azi

3

@NeroTFP Zapraszam do dyskusji :)
Co chcesz dokładnie wiedzieć

Azi

56

Każdego dnia pojawia się tutaj tyle postów z krytyką kościoła, księży i chrześcijan że to jest aż zabawne jaki ból tyłka mają te osoby co to wrzucają :D

Azi

0

@ściah "Odnośnie reszty Twoich zarzutów, to proszę je skierować do oceniajacego, czyli @ViscaBarca123 :)"
Choć moje uwagi odnoszą się bezpośrednio do tego meczu i ocen @ViscaBarca123 bo są to jednak uwagi ogólne a podobny problem nie pojawia się pierwszy raz (od razu zastrzegam że nie będę się bawił we wskazywanie palcem innych przypadków - nie w tym rzecz).

Nie mam zastrzeżeń do ocen @ViscaBarca123 - bo to bądź co bądź jego osobista ocena i jego sprawa. Ja chciałbym tylko, żeby oceniający ogólnie przyjęli możliwość, żeby nie patrzeć ślepo na danego zawodnika, tylko na jego błędy i plusy. Bo często jest tak, że w akcji zawodnik nie dotyka piłki ale sam jego ruch pomaga kolegom przedostać się pod pole karne (tutaj warto zobaczyć co robi Suarez). Tego w ogóle nie bierzecie pod uwagę a jest to mega istotne.

Azi

0

@ściah Ależ proszę bardzo. Szanownego Pana bardzo przepraszam za użycie tego niegodnego uproszczenia. W pierwszym zdaniu powinno oczywiście być "niższą bądź równą". Nie zmienia to oczywiście ABSOLUTNIE NIC a czepianie się tego jest zwyczajną próbą unikania tematu. Ale skoro jest to najważniejsza rzecz w tym co napisałem to proszę o potraktowanie tego jako omyłki.

Czy teraz jest Pan zadowolony? :)

Azi

0

@ściah Ciekawe. Nie przeczytał a wie że nieprawda. Poziom logiki porównywalny z jakością oceń :D

Weź już lepiej nie odpisuj bo dawno tutaj nikt się tak nie skompromitował.

Azi

0

@ściah To jest max co możesz wymyślić na obronę? Że 5 to super ocena przy wyniku 5:1?

Fakt że nie potrafisz się odnieść do zarzutów tylko potwierdza że mam rację.

Azi

0

@ściah 5. Było 5,5. Nie mam pojęcia o jakich "częściach" piszesz.

Dziw mnie bardzo przyjęta skala. Na tyle bardzo, żeby uznać oceny za totalnie nieprofesjonalne. Ciężko mi sobie wyobrazić mecz ligowy wygrany 5:1 bez specjalnego wysiłki - z naprawdę niewygodnym rywalem - w którym niemal połowa składu (5/11) zagrała "przeciętnie" lub niżej (do bardzo słabo włącznie). Jak to wygląda? Oni tylko partolili a wynik świadczy o tym że Leo co akcję dryblował całe boisko i zdobywał bramki? Bo na to wskazują oceny. Wydawało mi się że piłka jest sportem drużynowym i jeżeli wygrywa się 5:1 to świadczy o tym że drużyna funkcjonowała w meczu raczej dobrze. Oceny wskazują na coś zupełnie innego.

W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak ocenić oceniających na 3 - bardzo słabo.

Oceniacie zawodników przez pryzmat indywidualnej postawy a nie tego jak ich gra wpływa na zespól. Notujecie sobie kto coś zrobił dobrze w minucie x (plusik) a co źle (minusik). Ale mecz to nie jest algorytm. To bardziej żywy organizm. Nie da się dobrze ocenić postawy zawodnika jeżeli będziesz patrzył tylko na niego. Tak można ocenić modelkę startującą w miss world. Ale nie piłkarza.

Ciężko też pominąć fakt, że w meczu wygranym 5:1 napastnik który strzela jedną z bramek dostaje notę 5 jakby wynik był na pograniczu a on zawalał masowo setki... No chyba że mam rozumieć iż rywal jest totalnym amatorem i wymogiem minimum było zdobycie 5 bramek? Ale jeżeli nie to bądźmy proszę poważni.

Azi

1

Nie ma to jak wysoko wygrać i dać połowie składu note niższą niż wyjściowa za zwycięstwo :D

Redakcja jest wymagająca. Nie zadowoli się byle czym. Problem w tym że jak ktoś zagra naprawdę źle to będzie musiał dostać note ujemną.

Azi

2

@Coutinho007 Semedo słabo wczoraj zagrał. Choć zapadły mi też w pamięci dwie ładne akcje: klepka z Suareze koło 17 minuty i ładne podanie od Leo kiedy wszedł w pole karne i posłał piłkę wzdłuż bramki - akurat w takiej akcji Alba przeważnie zagrywa za plecy obrońców ale już sam fakt, że Semedo podłącza się do akcji jest ogromnym przeskokiem w jego rozwoju. Szkoda że potrzebował na to 2 sezonów bo ktoś z taką techniką byłby dla nas wybawieniem prawej strony.

Azi

6

@Veb1233 Przecież to troll... Szkoda marnować życia na odpisywanie

A jeżeli nawet nie jest trollem to jest to tylko jakiś koleś który wymyślił sobie że cokolwiek rozumie z tego co mu się wyświetla na tv.

Efekt końcowy jest taki sam - szkoda czasu na rozmowę z kimś kto rzuca teksty w stylu "trzeba by było oglądać spotkania żeby się potem wypowiadać" okraszone gimbazowym "xD". Koleś nawet nie załapał że napisanie takiej bzdury to samozaoranie.

Azi

0

Zdecydowanie dałbym mu zostać w klubie do końca kontraktu, chyba że sam wyrazi chęć odejścia (na sensownych warunkach).

Azi

3

@Kapitan hawk Już 20 lat tego nie widziałem :)

Azi

3

@PrinceDamon 15-16 tak, 6-10 nie. A najlepiej 20 :)

Azi

0

@NaFazieHitman w historii potrafili przybijać za jajca do mostu. Czy przestępczość spadła? Nie bardzo. Przynajmniej jak wieszali to nie było problemów z recydywą ;)

Azi

0

@macio_944 Zgodzę się że możemy grac dużo lepiej. Ale to gadanie o defensywnym stylu jest dla mnie strasznie głupie. Kto to wymyślił?

Liverpool zagrał w lidze 1 spotkanie więcej od nas a ma bardzo zbliżony bilans i nie strzelili więcej niż my. A warto pamiętać, że my mamy fatalny początek sezonu a oni genialny. W europie w topowych ligach w zasadzie tylko City i Atalanta strzelili wyraźnie więcej bramek. Nie gadajmy więc o "defensywnej Barcelonie". To jest głupie mówić że gramy defensywie kiedy są tylko 2 drużyny, która strzeliły więcej bramek...

Akurat Ajax gra w lidze ogórkowej i to wybitnie nastawionej na ofensywę i promowanie zawodników, więc porównywanie ilości strzelonych bramek do Ajaxu nie jest miarodajne.

Azi

32

@MSDCbrzdyk Dembele jest zawieszony przecież...

"Hahaha"

Azi

0

@Rewolucja123 MatS - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - FdJ, Rakitic, Vidal - Perez, Messi, Griez

Planowane zmiany: Ansu za Pereza i Alena za de Jonga. Ewentualnie można pomyśleć nad daniem szansy Todibo ale to już spore ryzyko.

Azi

1

@macio_944 Fajnie byłoby grać cały czas tak samo i liczyć że rywale nigdy nie wymyślą sposobu jak nas zablokować. Ale niestety świat idzie do przodu...

Azi

1

@Karol1993 Ja nie.

Azi

3

@IronSanHybrid Tyle że cele takiego rozwiązania były zupełnie inne od tego co opisałeś. To co się mówi w tv to jedno a to jaki był prawdziwy zamiar to coś zupełnie innego. Tak samo 500+ było dla PiSu do przyjęcia wyłącznie w formie dodatkowej gotówki do ręki. A zwolnienie z podatku w wysokości tej kwoty było całkowicie nie do przyjęcia. Jaka to różnica? Ogromna, choć efekt końcowy jest (pozornie) identyczny.

Azi

3

@Czarny2528 Dziś 1 kwietnia? Cholibka ale zaspałem...

Azi

2

@Skaramuczi kolego @LuisSalvano pięknie Cię zgasił :)
Bo nie oszukując się - strzeliłeś akurat jak łysy z grzywy o kant kuli.

Azi

8

To co Bethesda zrobiła z taką marką jak Fallout to przechodzi ludzkie pojęcie..

Azi

0

@Encore Fallout 2.

Azi

0

@SHIBA w pierwszej próbie i nie chce mi się powtarzać :P
https://img.10fastfingers.com/img/badge/typing-test_9_BI.png

Azi

0

@szymon6847 Kurła Szymek chłopie kupuj Passsssssata! Oczywiście 1.9 TDI

A tak na poważnie to jeżeli nie opiszesz do czego Ci to auto to ciężko doradzić cokolwiek innego niż Passat albo Gulf 4 :)

Ja mam Qashqaia a auta szukałem od lutego do lipca (a znałem już model jaki chce kupić). Nad autem zacząłem się zastanawiać jeszcze jesienią zeszłego roku. Tak bez zagłębienia się do czego Ci to auto, w ile osób będziecie jeździć, trasy czy miasto itp. itd. to naprawdę ciężko cokolwiek doradzić tak żeby to miało ręce i nogi.

Polecam Moto Doradca Team na FB - sporo pytań już zadanych, multum odpowiedzi znajdziesz tylko przez "lupkę"

Azi

0

@fortunate_son Rosja...

Azi

1

@Jordi10 Czasem odnoszę wrażenie że jakby EV sam wszedł na boisko to wcale nie wyglądałby gorzej pod względem zaangażowania.

Azi

2

@FafitFCB To w sumie dość zabawne że teraz trzeba zabierać ze sobą dodatkowy personel, który posprząta pomieszczenia użytkowe po meczu.

e: oczywiście nie popieram robienia takiego burdelu.

Azi

0

@macio_944 Pozostaje pytanie a co jeżeli spróbujemy a będziemy osiągali jeszcze gorsze rezultaty?
Zwróć uwagę że Valverde przerypał dwa mecze (trzy jeżeli liczyć finał PK). Kto zapewni Ci podobne efekty?

Popsuć coś bardziej jest bardzo łatwo. Podjąć decyzję też. Ale pamiętaj że jak już taką podejmiesz to Ciebie będą z tego rozliczali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?