Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ufff... 123456789
1
@TR3YWAY Zawsze miło się czyta jak ktoś łyka wszystko co media próbują opchnąć. Nawet jeżeli to tak jawna głupota :D
2
@Lola120 Nie powiedziałbym że sezon zakończył się po myśli policji. Mają Sztokholm, Nairobi prawie martwa (obstawiam że przeżyje) a Profesor bez sprzętu. Ale bank się utrzymał. Atakujący byli pewni że wejdą, zrobią porządek i po sprawie. A wysadzili im opancerzony wóz.
Myślę że kluczowa była reakcja "obserwatorów", którzy byli wyraźnie po stronie gangu. Po tym ostrzelaniu z wyrzutni może się zmienić nastawienie społeczeństwa. Z drugiej strony napastnicy mogą teraz założyć że nic nie powstrzyma gangu od wymordowania zakładników. Powinien być pat.
Ciekawe jak chcą wyjechać ze złotem? Obstawiałem że rozsypią te kulki tak żeby gawędź się zleciała a oni wtopią się w tłum. Ale jakoś się to kupy nie trzyma.
Ten sezon jest słabszy od poprzednich. Historia dużo bardziej naciągana i wciskane na siłę wątki lgbt (typowe dla Netflixa) które niczego nie wnoszą do historii. Raczej jestem rozczarowany.
4
@BarcaInfo Tyle że Cucu przegrał rywalizację z Mirandą i dlatego poszedł na wypożyczenie. Gdzie grał na innej pozycji. Pozycji na której może grać Griezmann, Cou, Dembele a nawet Malcom i być może Neymar (oby nie!). Trochę nietrafiona wypowiedź.
2
@Seba_89_ Oni nie mają z tym problemu. Naziści to dla nich jakiś obcy naród który wymarł 100 lat temu ;)
0
@Limal88 okradanie dzieci z cukierków nie jest zabawne. Nie musisz się mnie bać.
Słuchanie rad ludzi z takimi tekstami też świadczyłoby o mojej zaćmie umysłowej. Więc raczej się nie dostosuję kolego.
0
@Limal88 możesz pomarzyć o interesach :)
Darmowa rada: poczytaj jak to działa. Wtedy pogadamy. Na ten moment jesteś ignorantem w temacie więc nawet śmianie się z Ciebie z tego powodu jest raczej przykre niż śmieszne.
0
@Limal88 porównywać zawodników do nieruchomości... Gratuluje intelektu chłopie.
1
@KamQiX nawet Herkules dupa...
Możesz być najlepszy w historii ale to nadal sport drużynowy.
4
@qbsonFCBarca może. Kuzyn pracuje u komornika i widział dużo lepsze akcje. Niedawno któreś małe miasto wynajęło firmę do przeprowadzania eksmisji i nagle wszyscy dłużnicy znaleźli kasę na spłatę zobowiązań. Cud!
Żyjemy w patologicznym społeczeństwie - nie oszukując się. Takich patoli którzy nic w życiu nie robią a dostają po kilka tysięcy złotych jest naprawdę dużo. Nie wiem jak to robią ale wiem że komornicy użeraja się z nimi od lat. Nawet przed 500+.
Żeby nie było: słyszałem niedawno też o kolesiu który nie zapłacił pracownikom pensji za ostatnie 3 miesiące więc pozwali go do sądu. Tłumaczył się że kupił Jach więc na wypłaty nie zostało...
1
@Limal88 wiedziałem że w komentarzach od razu znajdą się tacy "znafcy". Koleś nie ma pojęcia o rozliczaniu transferów ale musi się wypowiedzieć.
3
@BarcaInfo to chyba pierwsza z 4 rat :)
0
@Kuczek a wcześniej że już jedzie rowerem do PSG
0
@Leoo94 oni zawsze tak twierdzą przed sezonem. Ile mistrzostw zdobyli w ostatniej dekadzie? :)
Ale u nas nie jest lepiej. Rok temu czytałem że przyjdzie Malcolm (specjalnie z błędem) i zje Dembele.
0
@ViscaBarca123 BVB może a my jak zwykle nie umiemy zadbać o młodzież :(
0
@daro22 niech idzie i za 25
1
@mikiiki wlej energetyk do kawy
3
@daro22 może jest tak bo my chcemy kupić zdecydowanie lepszego zawodnika? Ale to tylko taka teoria ;)
0
@Lincolm transfer Denisa jest bardzo pilny od kilkudziesięciu miesięcy.
0
@goldenboy na serio myślałeś że tego nie spróbowałem?
Z autami z Belgii jest problem bo u nich ta weryfikacja trochę kosztuje a podobno może też mało dać. A nie ma sensu płacić za raporty z jakiś stron dla każdego kolejnego auta tym bardziej jeżeli mają być mało wiarygodne.
2
Może ktoś z was będzie wiedział: jak sprawdzić historię auta sprowadzonego z Belgii po nr VIN?
0
@Encore zdecydowanie na plus. Obstawiałem że stać nas na max remis z Belgią. Każdy wynik powyżej uważam za mega niespodziankę. I jestem szczęśliwy.
Nie oszukując się: hiszpanie są od naszych o kilka klas lepsi. Włosi też są lepsi ale uparli się żeby wrzucać piłkę w nasze pole karne gdzie stało 3 stoperów dwóch bocznych obrońców i cała nasza linia pomocy. A i tak mieliśmy szczęście. Ale Hiszpanie głupi nie są - rozklepali nas po ziemi.
Duży szacunek dla naszej młodzieży i dla Michniewicza. Oby nie spoczęli na laurach.
0
Footroll i pierwszy odcinek o którym mogę powiedzieć że się w 100% zgadzam.
0
@Bartek22 no to super że raczyłeś nas o tym poinformować :)
Możesz sobie wyhaftować odznakę scouta zuchu!
0
@Bartek22 nie znam Jasia więc się nie będę wypowiadał. Kolega z ławki? :)
0
@Bagsik88 dokładnie
0
@kuz papier przyjmie każda formę głupoty
0
@kuz nawet Palencia jest lepszy...
0
@blaugrana16 mnie bardziej zastanawia dlaczego w klubie z systemem opartym na grze piłka ludzie wystawiają skład z 4 obrońców i 4 napastników. Rozumiem że gramy dzidę do Leo i jakoś to będzie.
0
@kuz 424. Szkoda że bez Cou w pomocy obok de Jonga :D