Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca 424 w Barcelonie. W dodatku z Semedo w składzie. Patrząc na takie "widzi-mi-się" tracę wiarę w kibiców Barcelony. Jedyny plus jest taki że geniusz, który to układał nie wstawił Cou w środku pola.
0
@Pawelec7 w drugiej rundzie potencjalny rywal jest łatwiejszy niż w pierwszej. Zobaczymy jak Piast się zaprezentuje - są raczej bez presji wyniku, więc może coś pokażą?
0
@Jacob94 Sorry bardzo ale kolega bardzo kiepsko zdiagnozował problemy Barcelony a to powoduje że cały tekst to mowa-trawa. I żeby nie było - ja nie chcę powrotu Neymara do Barcelony.
0
@jakubkuba07 Czytam ze zrozumieniem. I śmieję się z ludzi, którzy głoszą "prawdy objawione" niczym nie udowodnione. Żeby było zabawniej zgadzam się z Twoim zdaniem i nie chcę powrotu Neymara. Ale forma przekazu jest bardzo słaba.
0
@AlwaysBlaugrana Sorry ale to co piszesz jest zwyczajnie głupie.
W klubie od lat nie promuje się młodzieży a ta ucieka często zanim nawet dostanie szansę w rezerwach. Możesz próbować zwalić winę na przykład na Valverde ale to jest równie naiwne i głupie jak Twój punkt widzenia.
Cała ta "polityka" jest do wywalenia bo nie daje żadnych efektów. A Ty naiwnie jej bronisz jakby to o Twój stołek chodziło. Ale mnie polityka nie interesuje. Interesuje mnie efekt. A takowego nie ma i jeżeli będziemy pluli na zawodników takich jak Kubo to nigdy efektu nie będzie. W poprzednim sezonie nawet Puig pożegnałby się z klubem i tylko rozmowa z Valverde go uratowała Barcelonie. To jest żałosne żeby trener pierwszej drużyny musiał osobiście ingerować w takie sprawy. To nie jego rola.
Nie mam do młodego Japończyka pretensji. To nie jest Katalończyk aby mieć jakieś urazy do Realu czy Hiszpanów. Nie potrafisz postawić się w jego położeniu. Chciał iść do klubu który lubi - ale ten go wyśmiał. W takich warunkach wybrał tą opcję która była dla niego najlepsza. Akurat w tym wypadku to Real.
Możesz się zasłaniać swoją nienawiścią do Realu albo kompleksami na ich punkcie. Mnie to nie interesuje. Ja jestem kibicem Barcelony a nie hejterem Realu.
2
@jakubkuba07 "Prawda jest taka" - który to rodzaj prawdy?
5
@Misanthrope Aleś się chłopie rozpisał. I absolutnie nic z tego nie wynika. Może to że nie chcesz przyjścia Neymara. A na przekazanie tego wystarczy 30 znaków...
0
@AlwaysBlaugrana Czyli inne kluby mogą dawać porządne oferty najbardziej obiecującej młodzieży ale my nie możemy bo pozostała młodzież będzie też chciała.
Weź pomyśl zanim coś napiszesz. Dawno takiej idiotycznej logiki nie widziałem...
0
Boty z #ValverdeOut ? Ale was redakcja strollowała :D
0
@Mns21 mam mega szacunek dla Abidala za grę u nas i walkę o zdrowie. Ale teraz to psuje sobie opinię niestety. Nie wiem czy to tylko jego wina czy bardziej Bartomeu i "kolegów" zajmujących się transferami?
0
@AlwaysBlaugrana to nie socjalizm. Nie ma takiej zasady. Myślisz że wszyscy w rezerwach Realu teraz dostaną po 2 bańki?
0
@BarcaSupporter a Ty byś wystawił Cou w środku pola jak rozumiem?
Jeżeli tak to ta głupia wypowiedź od razu dyskwalifikuje Cię jako osobę do dyskusji...
1
@sokot dobrze dał radę i lubię gościa. Ale to nie jest typ zawodnika pod Barcelonę. Jeżeli mamy wrócić do tego co graliśmy to należy postawić na technicznych zawodników w - kluczowym - środku pola.
2
@Bagsik88 są na świecie masochiści ;)
Na szczęście jest duża szansa że odejdzie.
1
@Cochise tego Neymara których grał u nas kupiłbym bez wahania. Tego dzisiejszego z pewnością nie.
2
@mesi8191 i sensu
5
@FC1899Barca a świstak siedzi i zawija je w te sreberka!
1
Fajny skład na kolejny sezon wyglądałby tak:
MatS, Neto
Wague, S. Roberto
de Ligt, Pique, Lenglet, Umtiti
Alba, Cucu
Rodri, Busi,
Rakitic, de Jong, Arthur, Puig, Alena
Messi, Suarez, Dembele, Cou, Rafa
Trzeba namówić de Ligta na przyjście do nas i zamiast Greizmanna kupić Rodriego.
Tutaj jeszcze idealnie pasowałby Kubo ale niestety nasz zarząd i ludzie odpowiedzialni za transfery to skończeni kretyni...
0
@BarcaInfo Zdecydowanie lepiej powalczyć o niego niż kupować Griezmanna
0
@AlwaysBlaugrana @Andrevfcb widzę że popieracie ten stary beton i "zasady" które doprowadziły na tu gdzie jesteśmy. Super...
0
@MarioVeB! Dokładnie tak powinni zrobić
0
@robsesh Rakitic bazujący na waleczności? O to ciekawe ;)
Rakitic nie jest ideałem do Barcelony. Ciężko powiedzieć o nim że ma nasze DNA. Nie nadaje się na zastępstwo za Xaviego czy Inieste ale lepiej go mieć niż nie mieć. Na bezrybiu i Rakitic Xavim ;)
0
@msmsms Ja tam ledwie przebrnąłem. Wieje nudą. Ale moja opinia to zapewne skrajność.
0
@Gaucho Parejo nie przyjdzie. Jest zdecydowanie za drogi. I to wychowanek Realu chyba. Ale chciałbym mieć na ławce kogoś takiego.
0
@Chwytliwy Puig powinien pograć cały presezon w pierwszej drużynie. Niech Valverde sam sobie oceni czy jest gotowy na już czy jeszcze nie.
Nie przepadam za takimi zawodnikami jak Vidal w Barcelonie. Mam do niego ogromny szacunek za waleczność ale jego styl i umiejętności to zaprzeczenie pomocnika jakiego widzę w Barcelonie. Nie będę za nim bardzo tęsknił jeżeli odejdzie.
Niepokoi mnie jednak ta Chińska tendencja. Za bardzo mam skojarzenie z praniem kasy :/
1
Jeżeli Vidal przejdzie do Chin za kwotę wyższą niż go sprowadziliśmy to będzie ubaw. Jeżeli tak ma wyglądać nasz biznes to należy zacząć sprowadzać po kilku takich zawodników w sezonie ;)
20
Czytam komentarze ludzi tutaj i tylko można załamać ręce. Dzieciakowi nie zaoferowali nic co mogłoby go interesować w Barcelonie. Dwa sezony w rezerwach? 8 razy mniej kasy niż w Realu? Śmiech na sali.
Łatwo twierdzić że Cule nie idzie do Realu. Ale jak Twoja miłość na Ciebie pluje to jaki masz wybór. A tak właśnie potraktowano tego chłopaka... :'(
2
@PrinceDamon domagać każdy się może. Ale żeby dostać trzeba mieć podstawy.
Tak jak napisał @ViscaBarca123 Kubo ma podstawy żeby targować dobre warunki. Pokazał się w lidze Japońskie. Załapał się do kadry na CA. Nie mając jeszcze 18 lat. To jest coś.
Od dawna widać wyraźnie że awanse w Barcelonie siadły totalnie. Łatwo zwalić winę na Valverde ale to tylko człowiek. Nie może pilnować pierwszej drużyny grającej co 3 dni a jednocześnie bywać na meczach rezerw. W dodatku nie jest to trener z top światowego. Praca z najlepszymi zawodnikami na świecie to już dla niego duży przeskok.
Nawoływanie do rewolucji należy zacząć od osób odpowiedzialnych za transfery i zarządzanie drużynami młodzieżowymi. To co tam się dzieje to jest kpina z profesjonalizmu. Nasi wychowankowie niewiele dziś znaczą.
15
@AduŚ07 U Kloppa 30 zawodników grałoby w pierwszej 11!
0
@takisobiektos Halilovic jest genialny z piłką. A bez piłki jest na boisku jak amator co go dyskwalifikuje z gry w poważną piłkę.