Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo już za tydzień w kolejnym odcinku naszej telenoweli: Inter zainteresowany Rakiticem! Rakitic nadal ma ich gdzieś!
20
Brakuje punktu: głupiec przekonał się że kasa to nie wszystko. A nie jest aż tak głupi żeby unosić się honorem, więc próbuje wrócić błagając o wybaczenie.
0
@fajny_football Twoje teksty to tylko pusta semantyka. Próbujesz brzmieć mądrze. Ale miedziany dzban też brzmi jak się w niego walnie a jeżeli nic tam nie wlejesz to jest równie pusty jak Twoje poglądy.
0
@fajny_football no nie ale jazda. Jehowi czy inna sekta dotarli na La Ramble :D
1
@deyna2018 po co Roberto? Jest niezawodny Semedo ;)
2
@kolo123 o to właśnie chodzi. Będzie Wague i S. Roberto. Po co nam trzeci?
1
@kolo123 po co?
1
@Coutinho007 każde euro powyżej 22 baniek będzie zyskiem. Ale wątpię abyśmy uzyskali za niego jakieś kosmiczne $. Jak gra każdy widzi. Na plus to że wygrał Ligę Narodów. Ale nawet wiek nie jest tutaj wielką korzyścią
0
@ViscaBarca123 nie wiesz czy Palencia ma jakieś oferty?
2
@BarcaInfo lubię to!
0
@MESSIah16 Rodrigo z Atletico
1
@Szklaner gdzie są te argumenty? Może sprawdź definicję tego słowa kolego?
1
@Szklaner ucieczka z dyskusji jest bardzo merytoryczna ;)
Boli jak się dostaje prawda w twarz nie?
1
@shinthps wyłapałem. Mój był czysto kąśliwy :p
2
@Lincolm zawodnik jest wart tyle ile ktoś za niego chce zapłacić. Wyniki nie mają znaczenia. Legia też może rzucić 300 baniek za Kucharczyka. I co z tego będzie wynikało?
8
@Szklaner mam :)
Wystarczy poczytać Twoje wpisy wyżej. Myślisz że jak będziesz sobie wmawiał że Twoje szambo jest perfumerią to faktycznie tak się stanie? :D
1
@shinthps faktycznie ciężko jest żyć w tym kraju. Nie dało się przewidzieć tego że będą zamknięte bo to wymaga użycie mózgu. A u nas propaguje się pogląd że to czynność zbędna. W dodatku należy żyć w przeświadczeniu że sklep jest dla Ciebie i ma być otwarty kiedy tylko masz na to ochotę.
16
@Szklaner "katopropaganda ideologiczna" :D
Zawsze wymyśla się tego typu hasła żeby nadać niby sensowne barwy jakiejś idiotycznej teorii a jednocześnie zamaskować nienawiść. I od razu ma się usprawiedliwienie dla propagowania swojej głupoty.
0
@MarcinVeB4 ma stresującą pracę tak patrząc po masie jaką zrobił :)
0
@krzychu1526 zapomniałem właśnie. Oby dostał szansę
0
Żurkowski zapracuje sobie na fajny transfer
0
Taktyka Włochów: wbiegamy w pole karne i czekamy na wrzutkę. Nic lepszego z naszego punktu widzenia nie mogą grać :)
0
@Zieliniak naczelny ankieter :)
0
@AlwaysBlaugrana jaka to radość że się przekonamy po fakcie tracąc kolejne lata. Kolejny genialny pomysł. Nie ma co.
0
@BigShaq "(...) przecież on ma 27 lat i najlepsze lata swojej gry za sobą."
Dalej nie czytałem ale i tak się zgadzam z Twoją opinią ;)
0
@AlwaysBlaugrana a potem pewnie będziesz narzekał że nie ma wychowanków w składzie. Sorry ale śmieszna jest ta Twoja "logika".
0
@DonAndresFCB Oho - kolega będzie prowadził kurs czytania ze zrozumieniem. Zapisy do piątku ;)
1
@joloskyy To zależy jaka to pensja ;)
Moim zdaniem ryzyko ewentualnego urazu jest mniejsze niż korzyść płynąca z trzymania przyzwoitego zawodnika z niewygórowaną wypłatą. Oczywiście wszystko zależy od tego jaka to wypłata.
2
Czy oddawanie Rafy to dobry ruch? Jak jest zdrowy to to naprawdę przyzwoity zawodnik. Nie robi problemów siedząc na ławce a jak gra to też coś tam wnosi do gry. Nie ma też zapewne wygórowanej pensji. Na ławkę jak znalazł a zarobek z jego sprzedaży i tak wiele w budżecie nie zmienia.
0
@Coutinho007 Nie wiem jak jest z Bartomeu. On chyba nie czuje Barcelony i tego co jest naprawdę ważne w tym klubie. Dla niego to biznes ale jakby brakowało mu emocjonalnego zaangażowania. Pod względem finansowym klub wygląda dobrze. Ale zatracanie wartości, które jeszcze 10 lat temu były nie do ruszenia, to oznaka że idziemy w złym kierunku. Przynajmniej dla mnie.