Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaBarca123 On i de Ligt i to będzie najpiękniejsze okienko od lat!
0
@Wawrzyszewski pewnie się trochę rozciągnęła.
0
@masq jeszcze 1500 herbów a idę jutro do roboty w sukience kurła!!!
1
@kamilos1214 musi mieć napis Xiaomi
7
@Aaron10 narzekacie a po mieście latają mega zgrabne dziewczyny w przykrótkich kieckach i obcisłych bluzeczkach. Mogę się pocić ale jako samiec uwielbiam lato :)
2
@Ghotti jeszcze Griezmann musi się zmieścić.
1
@IronSanHybrid Się śmieją. A to innowacja i poważny projekt sportowy. I gdzie Verratti?
0
@FCBwojtek Możliwe że by próbował takiego wariantu w jakiś mniej ważnych meczach. Tylko nie wiem po co miałby to robić?
0
@DonMatteo901 "To idąc twoim rozumowanie można wystawiać byle jaki skład z przodu bo i tak gra opiera się na Messi."
To nie jest moje rozumowanie. To w ogóle nie jest rozumowanie. To jest idiotyczne założenie...
0
@marcinnikt Regularne występy w słabej lidze? No straszna zachęta ;)
Jakoś nie mam wątpliwości że zdecyduje się na Barcelonę. Najwyżej będzie mi smutno - ale poczekam na oficjalke.
0
@Veil5ide to z pewnością. Każdy piłkarz potrzebuje mocnej konkurencji.
1
@Veil5ide madko jedyna i curo hora! Zawodnik popełnia błędy indywidualne. W dodatku zawodnik który gra cały sezon praktycznie wszystko bo nie ma zmiennika. Zadziwiające ;)
0
@marcinnikt Na pewno nie chodzi o to że L1 to parodia poważnej ligi a PSG jest parodią poważnego klubu. Wcale nie chodzi o to że to klub oparty o filar zbudowany z banknotów i bez żadnego projektu sportowego. Nie - to Mbappe jest problemem ;)
0
@Nano22 Na początku zapewne tak. Raczej nikt nie dostanie w Barcelonie miejsca w 11 za nazwisko. Swoje trzeba wywalczyć. Arthur ma wiecznie problemy mięśniowe - o minuty dla żadnego z ww. się nie obawiam.
0
@Veil5ide wręcz przeciwnie. Boczni obrońcy powinni się skupić na grze ofensywnej. Naszą obroną jest odebranie rywalom piłki jak najwyżej.
1
@Nano22 Semedo który tworzy zagrożenie na prawej stronie? :D
On je tworzy - ale pod naszą bramką.
Liczę ze Arthur będzie mógł grać choć 90-120 minut na tydzień (zakładając dwa mecze w tygodniu). To pozwoli nam zagrać środkiem pola Busi - Arthur - de Jong + Rakitic do rotacji.
0
@marcinnikt Nie załapałeś. Neymar też uważał że PSG będzie dla niego rajem. I szybko się przekonał że wcale tak nie jest.
0
@DonMatteo901 W naszym wypadku 442 i 4231 to dokładnie to samo. Cou tak grał i wyglądał bardzo dobrze. Tylko Valverde musiał słuchać marudzenia jak to gramy 442 a nie 433... I tak w koło Macieju.
Wiecznie ten sam problem: próbujecie sobie rozpisywać na kartce jakieś ustawienie i potem wielkie dyskusje dlaczego nie gramy tak czy inaczej. A mając na boisku Leo - który w każdym przypadku będzie grał to co gra i na którym zawsze będzie się opierała cała strategia - papier nie przełoży się na rzeczywistość.
0
@marcinnikt Neymar miał podobny tok rozumowania jak Ty. Szybko zmienił zdanie ;)
0
@Terabajt I co z tego wynika? Sorry ale to nie jest argument bo nie rozwiązuje podstawowego problemu który występuje u nas a nie występuje w City: przed pomocnikami jest Leo. Zadania środkowych pomocników w City są zupełnie inne od tych jakie mają środkowi pomocnicy u nas. City ma dwóch schodzących do środka skrzydłowych którzy pozostawiają jednak strefę 10-ki wolną dla środkowych pomocników. U nas jest Leo szukający miejsca właśnie w tym sektorze boiska - co doskonale widać na heatmapach.
Nie ma takiego zakazu, który mówi że Cou nie może zagrać np. za Rakitica. Tutaj pytanie jest po co miałby za niego grać skoro nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić, że będzie mu bardzo ciężko wypełnić zadania Chorwata.
Cou nie grał nigdy w środku pola bo on nie nadaje się do gry w środku pola. To jest zawodnik typowo ofensywny. Jeżeli postawisz go w strefie gdzie będzie miał przed sobą Leo to tylko zrobisz mu tym krzywdę.
0
@AboveYou golf? ;)
To (raczej) nie sport ale uwielbiam Pokera Texas Holdem NL. Tylko tak dawno już nie grałem :'(
0
@Momalsino chciałbym zobaczyć jak się próbuje w szachach ;)
0
@ViscaBarca123 Nie obraziłbym się gdybyśmy się dogadali z Watfordem że pierwszy sezon z europie spędzi u nich.
0
@DonAndresFCB ma się te zgrabne wyrobione paluszki ;D
1
@Katalonbar Dużo większe nadzieję wiąże z Wague niż Emersonem.
0
@Dawid1996NL Ale się irytuje! Pękam z nerwów :D
0
@Suzu Jestem chyba jedną z niewielu osób które się tym nie podniecają. Będzie oficjalne info to się dowiem czy do nas przyjdzie czy nie. Czuję że to mądry chłopak i wybierze najlepszą możliwą opcję - nas. Widzi przecież co się dzieje w PSG i że mało kto się raduje z gry w tym klubie. A Juve? Niby fajnie ale tam nie ma de Jonga ani korzeni z Amsterdamu.
2
@DonMatteo901 wejdź na profil Cou na transfermarkt i znajdz choć 1 mecz gdzie zagrał jako środkowy pomocnik (od razu Ci powiem że nie było takiego). Ile razy można Wam tłumaczyć że to nie jest pomocnik? Możesz go wystawić na 10 (nazywając to ofensywnym pomocnikiem) ale tam jest Leo, więc taka opcja odpada z samego założenia.
Rakitic jest niezbędny. Zakładając że Arthur będzie zdrowy i w formie i będziemy grali drugą linią Busi - Arthur - de Jong, to jest nam potrzebny ktoś kto da rotacje każdemu z wymienionych. A Rakitic pasuje do tej roli idealnie. I nie buntuje się kiedy musi zacząć na ławce albo zejść z boiska.
0
@Rewolucja123 Najciekawiej zapowiada się druga linia Busi - Arthur - de Jong + Rakitic na zmianę (najpewniej za Arthura). Byleby Semedo odszedł bo bez prawej strony wzmacnianie środka i tak nie ma sensu.
0
@Kredon W umowie jest podobno zawarta kwota za jaką można gościa podkupić.