Azi

0

@barteq to tylko oznacza że przez ostatnie kilka sezonów rynek totalnie oszalał (nie z pozytywnym znaczeniu). za MatSa zapłaciliśmy chyba 12 baniek. Za Rakitica 18. Suarez kosztował koło 80 ale to był top transfer. Takie kwoty to ja rozumiem. Ale 20 baniek za nie grającego kolesia? To jest obłęd.

Azi

0

@kerouac Jakimi ogonami? Stoperów się nie zmienia w czasie meczu, więc ogonów nie będzie grał. Myślę że dostanie spokojnie 20 spotkań w różnych rozgrywkach. Wszystko zależy od tego jak dobrze się będzie prezentował. Pique może być nie do ruszenia na najważniejsze mecze. Ale Lenglet już zdecydowanie tak.

Azi

1

Jeżeli za Denisa (w ostatnich 2 sezonach 1482 minuty w 41 meczach) chcemy 20 baniek a za Gomesa 30 to nie ma się co dziwić że od nas za byle zawodnika na ławkę chcą min. 100.

Azi

2

@kerouac Pique ma swoje lata i sporo spraw na głowie nie związanych z boiskiem. Nie nastawiałbym się na to, że będzie grał do 40-stki. Warto też pamiętać o tym, jak prezentował się w pierwszej części sezonu. A zaliczył multum minut bo nie ma sensownego zmiennika. De Ligt nie ma się czego obawiać . Spokojnie powinien załapać 2-3k minut.

Azi

0

@Pavu Przeczytałeś ostatnie zdanie z mojej wypowiedzi? Bo jeżeli tak to chyba nie zrozumiałeś skoro próbujesz mnie "uświadamiać"...

Azi

0

@Resoviak123 Ja też wiem. I też nie powiem! Nie proście.

Azi

1

@michal26 Jeżeli wchodzimy w co raz większy niż (nie wiem tego i nie chce mi się sprawdzać) to te wyniki nie muszą nic oznaczać.

Jednocześnie mogę potwierdzić że na porodówkach brakuje miejsc. W marcu urodził mi się syn. Żona musiała spędzić prawie tydzień w szpitalu (żółtaczka poporodowa) i na korytarzach zawsze leżały przynajmniej po dwie panie (czasem nawet 5) a oddział miał 29 łóżek (pytałem położną).

Ale to też za mało żeby wyciągać daleko idące wnioski. Proponuję brać na wstrzymanie jeżeli idzie o politykę.

Azi

17

Ładnie go zagonili do narożnika w ostatnim pytaniu :D

Azi

1

@Chwytliwy to powinna mieć też opcję wykręcania ;)

Azi

9

@lucas/catalan prawda. Dlatego właśnie jest to patologia.

Zaraz zostanę zjechany ale nic nie poradzę na to że tak właśnie jest.

Azi

0

@MrArthur8 przed 1 lipca nie będzie żadnej prawdziwej informacji

Azi

3

@Messibestplayerintheworld fajnie byłoby go opchnąć

Azi

0

Azi

0

@Diki75 najwyraźniej oglądać a widzieć i rozumieć to dwie zupełnie różne kwestie

Azi

0

@BaRcA!FaN nic nie mam do Vidala. Co ma mi nie pasować? To wina Valverde że nie ma w klubie Iniesty czy Xaviego a jest Rakitic czy Vidal? Kto ma grać jak nie oni? O.o

Azi

0

@konkwistadore chłopie naucz się myśleć. Jest mi szczerze obojętne czy Valverde będzie prowadził Barcelonę. Ale nie jestem takim tępakiem żeby go hejtować za błędy zarządu klubu. Ale jak chcesz być głupkiem to sobie bądź. To Twój wybór.

Azi

0

@BaRcA!FaN faktycznie Valverde miał w kim wybierać. Busi, Rakitic na 3 miejsca w pomocy. Do tego Arthur z problemami z mięśniami który dopiero co przyjechał z ligi Brazylijskiej. I Vidal który pasuje do stylu Barcelony jak CR do intelektualisty.

Azi

1

Komentarz usunięty

Azi

1

@The Game 10 wyraźnie podkreślił że wina leży w przyjętym projekcie. Czego możesz oczekiwać od trenera jak robią mu idiotyczne transfery? Projektu nie tworzy trener. On pracuje na tym co ma.

Azi

35

Wreszcie ktoś wyraził głośno problemy które nas niszczą. Zarząd i kretyńskie transfery. Dyrektorzy sportowi z łapanki bez wizji Cruyffa.

Azi

1

@konkwistadore gdzie on powiedział coś takiego o Valverde? Widzisz tylko to co chcesz wiedzieć.

Azi

36

@wachaFCB Prezesie, wie Pan, taka śmieszna sprawa... ;)

Azi

1

@Momalsino de Ligt. Pozostałych bym nie kupował - chyba że na promocji z Lidla.

Azi

5

@Barca_Big_Moment Chłopak ma mega kompleks Valverde. Wspomina o nim w prawie każdym komentarzu. Wyraźnie czuć pilną potrzebę lajków!

Panie i Panowie - apeluję o wsparcie kolegi w tej trudnej chwili!

Azi

1

@szymon6847 rewolucja przemysłowa

Azi

4

@kamzar To tylko dziecko. Równie dobrze za 2-3 lata może w ogóle nie grać w piłkę. Nie sądzę też aby kiedykolwiek zagrał dla polskiej kadry. On i jego młodszy brat są podobno lepiej mówią po hiszpańsku niż po polsku.

Azi

1

@szymon6847 ja proponowałem MatSa na bok obrony. I Messiego na trenera. Obiecali mi że rozważą [tier 1]

Azi

1

@Chwytliwy mam dokładnie takie same odczucia

Azi

0

@Veb1233 czekamy :)

Azi

7

@Chwytliwy @klopx ile razy można powtarzać ten sam żart? Mój siostrzeniec powtarza dowcipy po 10 razy ale on ma 4 lata. A tutaj są wyłącznie ludzie, których ktoś nauczył pisać, więc muszą być choć trochę starsi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?