Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Alanooo To jest dobre pytanie. Alba nie jest młodzieniaszkiem. Prędzej niż później będzie potrzebny następca. Miranda dostał szansę i nie odpalił - może w innym klubie się wzmocni - jak Cucu i będzie warto go ściągnąć? Zobaczymy.
Fripo jest ciekawą opcją ale pytanie czy już teraz szukamy zawodnika, który w perspektywie powiedzmy 2-3 sezonów ma zerowe szanse na przebicie się do pierwszej 11? Czy nie lepiej postawić na emeryta a dopiero za rok czy nawet dwa ściągać tegoż "następcę". Trudna kwestia a żadne rozwiązanie nie jest dobre z samego założenia.
4
@MarioVeB! Czy sobie poradzi to się zobaczy - nie ma co robić takich założeń. Ale gorszy od Portugalczyka raczej nie może być, więc uważam taką wymianę w kadrze za zerowe ryzyko.
0
@Cochise Suarez się trochę kopie po czole - nie ma się co oszukiwać. Z drugiej strony jest drugim najlepszym strzelcem ligi po Leo - to też raczej mówi samo za siebie. Problemem jest to, że zalicza kolejny z rzędu słabszy wynik strzelecki. I ta tendencja jest wyraźna.
W skrzydłowych bym się nie pchał bo Cou i Dembele powinni dać radę. Zostawiłbym jednak Cucu. Brakuje nam ofensywnego prawego obrońcy - ale dołącza Wague, który już pokazał się z dobrej strony a potencjał ma olbrzymi.
4
@TheNekro94 po co kogoś ściągać za Semedo? Do pierwszej drużyny wchodzi Wague - nawet jeżeli (oby nie!) okazał się słaby to i tak gorszy od Semdo nie będzie. Żadne ryzyko.
8
@macio_944 nigdy nie kupiłem nic apple i nie zamierzam. Może jakościowo sprzęt mają dobry (choć bym dyskutował) ale swoich klientów mają najwyraźniej za idiotów.
34
@kibic1899 uwielbiam takie hasła jak "defensywne nastawienie drużyny". Jesteśmy tak defensywni że tylko City i PSG strzeliło w swoich ligach więcej bramek.
0
@Colon jak słyszę o takich bonach to na pewno nie myślę o ideach wolnorynkowych. Raczej o socjalizmie.
Przy okazji polecam poczytać/pooglądać filmy https://prostaekonomia.pl/
0
@highway nie widzę. Parejo byłby fajnym rezerwowym ale przypuszczam że nie oddadzą go za powiedzmy 20 baniek. A więcej raczej nie ma sensu wydać. Rodrigo też zdecydowanie za drogi. Fajny zmiennik dla Suareza ale dużo lepiej wykupić Rodrigo z Atletico za tą samą kasę.
0
@highway jakoś nie widzę go w Barcelonie.
0
@BarKom Puyol? Niech wraca i gra do 60tki. Ale Semedo trzeba się pozbyć. To jest porażka. Już Douglas byłby lepszy...
1
@highway Rabiot też złożył :)
0
@Colon facet który popiera wolny rynek a jednocześnie jest za wprowadzeniem tzw. "bonów oświatowych". Sorki ale jak dla mnie to trochę świr.
0
@Commando zobacz źródło. Pomijam fakt że Simeone chce takiego obrońcę co jest niedorzeczne.
1
Widzę tylko jedno wytłumaczenie tych koszulek: doszło do wniosku że będzie się o nich dużo gadać a to zawsze podnosi wartość marketingową.
0
@piotr szelest o jaki żartowniś :)
0
Proponuję tak: niech Valencia kupi całą trójkę za duży hajs a my nie kupimy Rodrigo.
0
@konkwistadore teraz wiesz jak ja się czuję kiedy czytam Twoje wypowiedzi :)
0
@hen0x taktyczny
0
@konkwistadore Ktoś gdzieś napisał że S. Roberto jest świetnym prawym obrońcą?
To że gra S. Roberto to nie znaczy że jest świetnym prawym obrońcą. To jest wyznacznik tylko i wyłącznie tego że Semedo jest słabszy niż nominalny pomocnik. I nic więcej. Problem w tym że to oznacza że Semedo jest naprawdę bardzo słaby...
Oby Wague wniósł coś do gry. I oby ktoś chciał nam za tego Semedo zapłacić...
0
@Limal88 Ty popatrz że problem nie występuje kiedy gra S. Roberto. To jest zmowa! Mówię Ci - spisek na skalę światową ;)
0
@Zieliniak Oczywiście. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka! :)
2
@kenneth99 to jest najlepszy argument w jego obronie jaki udało Ci się wymyślić :)
0
@BarcaInfo Jak to włączyć Griezmanna w transfer Semedo? W senise dają nam Francuza i jeszcze dopłacają? To byłoby najpiękniejsza rzecz na świecie.
8
Ale bym się uśmiał gdyby Simeone naprawdę chciał obrońcę któremu nie chce się biegiem wracać do defensywy :D
Marca ma naprawdę mroczne poczucie humoru. Ale z tego artykułu i tak najzabawniejsze jest to, że Semedo musi dzielić się minutami z S. Roberto. Nie musi. W klubie zapewne wszyscy by chcieli żeby S. Roberto wrócił już na zawsze do drugiej linii. Problem w tym, że Semedo jest słabszy niż pomocnik na jego pozycji... Nie bądź słabszy to nikt Ci miejsca w składzie nie zabierze. Problem w tym "nie bądź"...
Zaraz ruszy fala obrońców Portugalczyka. I znowu będzie:
- Valvede go nie lubi i każe mu źle grać! (no pewnie :D )
- Złe instrukcje (to ma niby wyjaśnić czemu co rusz zostawia autostradę za plecami...)
- Messi mu nie podaje (zły Leo nie lubiący Semedo - wywalić Messiego z klubu!)
- Valverde nie pozwala mu atakować - a w ogóle to nie da się grać dwoma ofensywnymi obrońcami (ciekawe że Liverpool może a Semedo nie może :D )
- Z Dembele na prawej to śmiga (Demble owszem czasem śmiga ale skąd wniosek że to zasługa Semedo za plecami? O.o)
0
@ProMILs logiczne to byłoby sprawdzić czy ktokolwiek w ogóle chce go kupić ;)
1
@Nano22 skąd masz takie info? To jakiś fake news. Nikt inny o tym nie informuje.
1
@robsesh takie narzekanie już jest totalnie niemodne. Teraz na topie jest napisać to wierszem. Wsydz się! :P
2
@BarcaInfo chytry Niemiec - jego słowa w przypuszczalnym tłumaczeniu: nie wykupimy go bo jeszcze nikt go nie odkupi i zostaniemy z takim sobie grajkiem z jego wysoką pensją.
0
@fajny_football https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7370910#comment-7370910
1
@Bagsik88 najwyraźniej. Potem wystawiał go do składu częściej niż S. Roberto i cały mecz rechotał. Tak było!