Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pep wspiera Valverde: "Barça jest wierna swojemu stylowi". Pep popsuł właśnie dzień tyłu malkontentom :D
0
@konkwistadore Taki zawodnik niewątpliwie by się nam przydał. Nawet Paco jak grał to coś tam od siebie wnosił. Pozostaje jednak pytanie ile opłaca się wyłożyć $ na zawodnika, który nie stanowi realnego wzmocnienia zespołu a jedynie jest alternatywą dla podstawowej 11?
3
Potrzebowali 5 sezonów żeby dojść do tak błyskotliwych wniosków? W zasadzie na następny sezon wystarczyłyby transfery/powroty Cucu, de Ligta i de Jonga. Nie obraziłbym się też na Rodrigo z AM. Ewentualnie jakiś doświadczony zawodnik na 9, np Llorente. A w dalszej perspektywie przyglądałbym się takim zawodnikom jak Joao Felix.
0
@konkwistadore Daj link do tej wypowiedzi. Tylko że co ma chwalenie zawodnika do chęci jego sprowadzenia? To bardzo pochopne wnioski.
Chcę odmłodzić kręgosłupa a nie kadrę. Kadra nie jest stara. To znaczy że chcę sprowadzać kluczowych zawodników, którzy są w stanie zastąpić tych 30+. De Ligt, de Jong i Rodrigo na początek. Tylko wzmacniając drugą linię będziemy wiedzieli czy Leo, Cou i Dembele (+ wiekowy Suarez z co raz mniejszą rolą) są w stanie stworzyć zabójcze trio.
0
@konkwistadore kupujesz brednie i łykasz je jak pelikan. Prasa wymyśliła Williana i podłapałeś bo pasuje do Twoich bzdurnych wymysłów. Parejo? Ja bym go chciał - ale to zależy od ceny - właśnie w powodu ubogiej drugiej linii. Alena nie daje tam rady. A nie ma nikogo innego. A to że nie jest młodzieniaszkiem - cóż - Paulinho też nie był ale dał drużynie dużo.
0
@konkwistadore Jeżeli takie są fakty to może i jest to obrona. Ale w takim wypadku głupotą jest atakowanie go że wystawia Busiego i Rakitica skoro nie ma nikogo innego.To co się stało w rewanżu z LFC jest winą zawodników. Poczytaj co na ten temat powiedział Messi. No chyba że jesteś mądrzejszy i wiesz więcej niż Leo. Potraficie się tylko czepiać Valverde ignorując wszystko inne. A ja chcę żeby więcej takie wtopy się nie przytrafiały. Jest mi obojętne czy odpadamy jak z Liverpoolem czy jak z Juve czy Atletico za Lucho. Efekt końcowy jest ten sam - tylko ja nie jestem tak głupi żeby szukać problemu tak gdzie go nie ma. Leo też nie jest - na szczęście.Valverde ma skład jaki ma. Kupili mu bardzo słabego Malcoma i tragicznego Semedo. Więc na prawej obronie grać musi środkowy pomocnik (sic!). Wygląda na to, że osoby odpowiedzialne za transfery nawet nie próbują konsultować z kolejnymi trenerami tych ruchów. I tak 5 kolejnych sezonów do klubu nie trafił NIKT kto przebiłby się do kręgosłupa. Za to trafił Gomse, Arda, Vidal, Paco i inne niedoróbki klasowych zawodników. To nie są zawodnicy z topu - co gorsza nie nadają się nawet na naszą ławkę, gdyż gra piłką ich przerasta.Ale te transfery to też wina Valverde. Niesamowita logika...
0
Nie rozumiem czemu gazeta twierdzi że Barca nie chce obiecać Kubo miejsca w pierwszym zespole? Po pół roku treningów i tak będzie wiadomo czy daje radę czy nie. Jak nie to pójdzie na wypożyczenie albo zgłosi się go do rezerw. A jak da radę to super. To ta sama sytuacja co z Todibo.
0
@konkwistadore w sensie że co piszę? Kwestionujesz że kręgosłup naszej drużyny to zawodnicy 30+? Czy gdzie dokładnie nie mam racji?
To Ty mi wyjeżdżasz z hejtem na Valverde. Ja nie napisałem nawet słowa w jego obronie ale Ty nasz takie pstro wbite do łba że atakujesz jak ktokolwiek napiszę coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem.
0
Szkoda że nie w Polsce
0
@konkwistadore nie interesują mnie Twoje opinie. Ale nie są one z pewnością żadnymi dowodami.
4
@redbed123 nigdy w życiu
0
@VenoM jakby to Valverde decydował kogo kupują :D
Fajnie że sobie pograłeś w football managera ale rzeczywistość tak nie wygląda. Dlatego właśnie od 5 sezonów nie przyszedł NIKT kto zdołałby wejść do kręgosłupa zespołu. Może Arthur zdoła - może. Może Dembele i/lub Cou. Ale potrzebują jeszcze kilku sezonów.
2
@konkwistadore kup mu tych zawodników to zobaczymy. Po co mi piszesz coś czego nie potrafisz udowodnić?
1
"Po utracie futbolówki od razu ruszali do wysokiego pressingu. Guardiola to zapoczątkował, teraz wszystkie wielkie drużyny tak grają. W ostatnim roku pracy trenera z Barceloną zespół grał już jednak zbyt apatycznie, piłkarze nie wysilali się już tak bardzo, by szybko wymieniać się pozycjami."To czysta prawda - szczególnie ostatnie zdanie. Valverde próbował znaleźć złoty środek między pressingiem a nie zajechaniem zawodników. Nie oszukując się - opierając kadrę na zawodnikach 30+ (a taką dostał) prędzej czy później przyjdzie przemęczenie - tak jak w poprzednim sezonie. Nie mamy zmienników - szczególnie w środku pola, który jest kluczowy.
0
@monsterrize przeczytaj ostatnie zdanie artykułu...
14
Szkoda że Arda się tak stoczył :(
0
@myscooter strasznie płasko na to patrzysz. Jest coś takiego jak współczynnik UEFA. Nie mówimy przecież o wynikach pojedynczej drużyny w danym sezonie ale o wynikach całej ligi. Kto prowadzi w tym rankingu od lat?
2
@koksik2700 to tylko opinia. Wyniki lm z ostatnich kilku-kilkunastu sezonów nie pokazują że PL jest taka mocna. Wyrównana? Ekstraklasa też jest wyrównana...
Nie potrafisz być obiektywny.
0
@koksik2700 i masz rację. Więcej bramek niż Barcelona zdobyły tylko ekipy PSG i City. Problem w tym że żadna z nich nie zbliżyła się nawet do najważniejszego trofeum. Może więc nie o ofensywną grę chodzi?
0
@Kapitan_SW Jako statystyka - super! Jako porównanie - bez żadnej wartości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 nawet jeżeli budżet płacowy się nie spina (za małe wpływy - bo chyba nie może przekroczyć 70% przychodu klubu) to transfery nic tutaj nie zmienią. Dodajmy do tego, że okienko jest zamknięte.
2
"Władze FC Barcelony mają być zdeterminowane, aby sprowadzić zawodników na najwyższym poziomie i o wielkim prestiżu." A ostatnie 5 sezonów to jaką zasadą się kierowali? Od czasu jak do drużyny dołączył Suarez, Rakitic, MatS (i Bravo) to nie sprowadziliśmy nikogo znaczącego. I czyja to wina? Valverde? Piłkarzy? Bez jaj...
Arthur może dać nam dużo ale musi się uporać z urazami. Cou pokazał mega potencjał a potem że głowa to nie jest jego atut. A Dembuś? Ten chłopak ma siano we łbie. Musi się ustatkować. I w zasadzie tylko Lenglet stanowi jakieś tam wzmocnienie. A reszcie można zapomnieć.
0
@Coutinho007 wykombinuje z czym? To jest jakaś bzdura to co tam jest napisane.
0
@Coutinho007 sorry ale napisał to ktoś kto nie ma pojęcia o transferach. Budżet płacowy a środki na transfery to coś absolutnie innego. I gdyby klub potrzebował na szybko kapitału to na pewno nie będzie go zdobywał sprzedając zawodnika, bo to się tak nie odbywa.
0
@Coutinho007 aleozochozi?
0
@Barcelismo Z kim wstępną umowę? Griezmann? Coś zostało ogłoszone czy jak? Na razie Griezmann jest ich zawodnikiem. I powiedział że odchodzi. Czy trafi do nas? To wątpliwe. Niech se składają pozwy.
0
@Pawelec7 w reprezentacji grał prawie tyle co w klubie. Może być przemęczony ;)
2
@Grabarz1750 Nie oszukujmy się. LFC jest bardzo mocną drużyną ale to my przegraliśmy a nie oni wygrali (nie ujmuję im sukcesu). A Totki? Ich sukcesem było przejście City - tam byli mocni choć nie powiem że byli lepsi. A z Ajaxem? 3/4 tego dwumeczu to Ajax był lepszy. Aż nagle stwierdził że te ostatnie 45 minut to Totki sobie odpuszczą i trochę się zdziwili.
3
Piiiiiiątek! Piiiiiiąteczek! Piątunio! Piątunino! Jak ją tęskniłem przyjacielu! :)