Azi

2

@Trojanek23 wszystko jest skandalem. Valverde, wyniki wyborów, powódź i ostatni sezon GoT. Jeden wielki... Skandal.
Może warto zastanowić się że jak wszystko Ci nie leży to problem jest w Tobie a nie we wszystkim?

Azi

1

Oby tak było że Wague trafi do pierwszej drużyny. Semedo trzeba sprzedać albo wypożyczyć. Oby wrócił też Cucu który obsadzi nie tylko zastępstwo za Albe ale tez będzie opcja w ataku. W takim wariancie nie musi się martwić o minuty. Jeżeli jest możliwość to powalczmy też o Rodrigo z Atletico. Z ubytków pożegnamy Malcoma. Może Rafe. Todibo na wypożyczenie jeżeli przyjdzie de Ligt. I będzie git :)

Azi

0

@marcin62 Uwielbiam patrzeć na Malcoma. Ale nie w Barcelonie. Boli mnie jak ktoś gra inną piłkę niż drużyna. A Malcom to nie jest przeciętny piłkarz. On może zrobić porządną karierę - ale u nas ma na to dużo mniejsze szanse.

Azi

0

@Szymoxn20 ja też nie wiem

Azi

3

@BarcaInfo jak już zwalniać to niech zacznie od siebie :D

Azi

0

@BarcaInfo a dla kogo ta posada może być dobra? Rozliczają Cię z tego co przegrałeś a nie tego co wygrałeś. Kogo byś nie wystawił to krytyka. Messi wrócił do top formy to oznaka że jesteś dzbanem i bez niego nic nie ugrasz. Musisz wystawić przynajmniej 8 wychowanków a w każdym meczu zdobyć min 5 bramek.

Azi

4

Dziś po południu same dobre wieści. Być może uda się pozbyć nie tylko Semedo ale też Malcoma. Normalnie dzień prezentów :)

Azi

1

@Terminatorexi12 dwa sezony szans to za mało? O.oNam potrzeba wahadłowego a nie pomocnika udającego obrońcę albo portugalską parodie gry na boku obrony.

Azi

0

@konkwistadore moim Roberto? O co Ci chodzi?

Azi

1

@Skaramuczi Ta - jasne. To tytan pracy w defensywie. Nigdy nie odpuszcza. Popatrz jak do ostatka sił goni rywala przy bramce na 0:2 ostatnio... 


Azi

7

Robicie tylko nadzieję że uda się go pozbyć... :(

Azi

0

Chciałbym aby w przyszłym sezonie kadra wyglądała tak: MatS, Pena, Obr: Wague, S. Roberto*, Pique, de Ligt, Lenglet, Umtiti, Alba, Cucu* 2-linia: Rakitic, Busi, Arthur, de Jong, Vidal, Alena, S. Roberto*, Puig** Atak: Messi, Suarez, Dembele, Cou, Cucu*
* gra na 2 pozycjach** zawodnik rezerw powoływany w razie konieczności do składu A
Brakuje trochę ognia ale nie wierzę aby znalazł się napastnik który wywali Suareza ze składu. Sprowadzanie doświadczonego zawodnika nie zdało egzaminu. No i jest przebojowy Cucu, który miałby niemal pewne miejsce na ławce.Jeżeli jest taka opcja to bez wahania kupiłbym też Rodrigo z Atletico.
e: po zmianach na LR rozjeżdżają się zupełnie posty...

Azi

0

@Tomo_95 skoro każdy kolejny sezon jest słabszy to jaki inny wniosek można wyciągnąć?
Oczywiście całą tą analizę można wydrukować i użyć jako papieru toaletowego. Nie ma takich zależności. A nawet przyjmując że jest, to jest tez zupełnie bez znaczenia bo na wynik końcowy sezonu dużo większy wpływ mają inne fakty a nie "przemęczenie" szkoleniowca. Warto tez dodać fakt, że próba składa się z 3 elementów. To tak jakbyś wyciągał wnioski o Polakach na podstawie obserwacji jednej miejscowości.

Azi

0

@NeroTFP podawaj źródło - najlepiej z linkiem.

Azi

0

@prokofiew ja też nie byłem. A kto wygrał? Zresztą co to za różnica?

Azi

5

@ProMILs związki przyczynowo-skutkowe do kitu. Z Twojej "analizy" wynika jasno że trenera trzeba zmieniać co sezon.

Azi

2

@NeroTFP 79% ludzi uwierzy w każdą wymyśloną statystykę.

Azi

0

@Bogan i tylko tyle znalazłeś? :/Z tego co wystawiłeś nic nie wynika. On mówi szczerze: "Nie znam go osobiście, bo nigdy się z nim nie spotkałem. Myślę, że podpisanie z nim umowy to dobry ruch. Pokazał w Newell’s i reprezentacji Paragwaju, że jest zdolny". To tylko potwierdza moje słowa.

Azi

0

@arkasath @Bogan @Dari0G znalazłem taką wypowiedź Leo o jakiej myślałem pisząc "Zazwyczaj jak się z czymś nie zgadzasz a już musisz użyć dyplomacji to udzielasz krótkiej wynikającej odpowiedzi." Proszę bardzo: https://www.fcbarca.com/61211-messi-nie-mysle-o-odejsciu-ani-nic-z-tych-rzeczy.html Cytat: "Messi ponownie zapytany został o swoje relacje z Luisem Enrique. Odparł, że jego stosunki z trenerem są takie same „jak z każdym innym członkiem szatni, od trenera do zawodnika"". Dotyczy konfliktu z Lucho z 2015 roku. To jest dyplomacja. A to jest szczerość: "Myślę, że Valverde wykonał znakomitą pracę. W przypadku porażki z Liverpoolem i odpadnięcia z Ligi Mistrzów trener nie ponosi żadnej winy."

Azi

0

@Dari0G @Bogan nie przypominam sobie aby kiedykolwiek powiedział że złe wyniki to nie jest ich wina. Będę wdzięczny za uargumentowanie swoich racji linkiem do wywiadu. Jestem skłonny przyznać rację ale nie na słowo :)

Azi

0

@Bogan a czy kiedykolwiek wyrażał takie poparcie? Dlaczego tak trudno wam założyć że ktoś mówi prawdę?

Azi

0

@arkasath dlaczego wiadome? Zazwyczaj jak się z czymś nie zgadzasz a już musisz użyć dyplomacji to udzielasz krótkiej wynikającej odpowiedzi. Raczej nie łżesz w żywe oczy. Leo udzielił pełnej odpowiedzi nie pozostawiającej wątpliwości jaka jest jego opinia. Serio zakładasz że Messi to taki kłamca?

Azi

0

Tak jest. Debatujcie nad zwolnieniem trenera. Działajcie wbrew temu czego co oczekuje Leo. Zrobicie to na co od lat czekają kibice - spektakularne seppuku.

Azi

0

@monsterrize Jedyne co umiesz (ale nawet tego nie robisz dobrze) to obrażać innych. Nie to żeby obchodziła mnie Twoja opinia na temat mojej skromne osoby. Ale gdybyś myślał to nie atakowałbyś innych. Doszedłbyś bowiem do wniosku, że w anonimowym internecie taki atak jakiegoś no-name nikogo nie obchodzi. A jedyne co tym pokazujesz to swój własny poziom. Możesz więc sobie pisać co chcesz - ale jedyne co osiągniesz to ban. Tyle z Twoich racji :)

Azi

0

@D10SLEO Malcom nie zagrał żadnego wybitnego meczu. Miał kilka przeciętnych i reszta zła. Miejsca w składzie nikt nie dostanie bo Ty tak uważasz.

Azi

0

@Commando niech złoży rezygnację. W Barcelonie nie liczy się ci wygrałeś ale co przegrałeś. Przyjdzie nowy trener, spróbuję grać otwartą piłkę i w marcu jedyne o co będziemy walczyć to żeby załapać się do kolejnej LM. A te same osoby które teraz drą się o zwolnienie Valverde będą tak samo domagać się zwolnienia następcy. Oczywiście nie wpadną na coś takiego jak samokrytyka. O głębszych refleksjach nie wspomnę.

Azi

1

@capm tak. Zdecydowanie postawić na Semedo. Wczoraj jak nam wrzucali piłkę w jego strefę to biegł dokładnie w przeciwnym kierunku. Ideał...

Azi

0

@Chwytliwy ja tam się dziwię już bardzo dawno :) Valverde nie jest ideałem - daleko mu do Pepa. Patrząc na jego pomysły to nie jest nawet w 100% Cruyffistą. Ale nie widzę żadnego kandydata, który mógłby dać więcej. Bo jeżeli on odejdzie i nawet jeżeli przyjdzie ktoś z głośnym nazwiskiem - ktoś kto chciałby grać inną piłkę - to nie wątpię że w marcu to my będziemy po lidze i pucharach.

Azi

1

@Chwytliwy ja tam na jego miejscu złożyłbym rezygnację. Tutaj nie liczy się co wygrałeś ale co przegrałeś. Po co się męczyć? Trzeba być masochistą żeby być dziś trenerem Barcelony.

Azi

0

@Coutinho007 to nasza wina że nie było z kim walczyć? O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?