Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tylko że my nie gramy defensywnie. Czego dowód masz zresztą w statystykach :D
0
Hahaha. Tak jak mówiłem. Tam na wstępie napisem jaki poziom merytorycznie prezentujecie. Oto żywy dowód :)
No ale gdzie ta genialna defensywa o której rzekomo pisałem? :D
0
Jaka genialna defensywa? O.o
O czym Ty do mnie piszesz?
Gdzie ja napisałem że my mamy genialną defensywę? :D
I Ty próbujesz mi zarzucać że nie umiem czytać ze zrozumieniem? To się nazywa hipokryzja kolego.
0
Tylko że żeby wyciągnąć z tego artykułu sensowne wnioski to trzeba pomyśleć. Tutaj nie jest to norma niestety.
Co by się nie pojawiło będzie dowodem na to że Valverde jest beznadziejny. Fakt nie opinia.
0
Przeczytałem. I co z niego wynika? Ty jesteś dzieckiem czy z kim ja piszę?
Co by się nie pojawiło to oznacza że Valverde jest beznadziejny? Najlepszy piłkarz w historii jest najlepszy i strzela bramki = Valverde jest beznadziejny. Średnia bramek w lidze jest najniższa w ostatniej dekadzie bo wszyscy stawiają na defensywę = Valverde jest beznadziejny. Real jest beznadziejny = Valverde jest beznadziejny.
Super logiczne wywody. A umiesz już sam wiązać buty? :)
3
Szkoda że autor nie zwrócił uwagi jaka jest średnia bramek zdobytych na mecz. Tak się składa że najniższa w dekadzie.
Po MŚ przybyło drużyn które stawiają na defensywę. Francja grała football wyprany z emocji dlatego za ich przykładem (przykładem sukcesu) podążyło bardzo wiele zespołów. Nie ma nic dziwnego w tym że średnia bramek jest niższa. A co za tym idzie my też mamy ich mniej.
Dlatego liczyłem na Ajax w finale LM. Tylko błyskotliwy przykład sukcesu piłki ofensywnej może odwrócić trend.
0
Messi jest genialny. I co z tego? Dlaczego próbujesz mi wmówić że Valverde jest beznadziejny bo Messi u niego gra świetnie? To chyba oznacza coś wręcz przeciwnego?
0
Półfinał w którym wygrywasz w pierwszym meczu 3:0? Chętnie. Zawsze jest jakaś szansa że po dwóch wtopach - tylko i wyłącznie na właśne życzenie - zawodnicy nie podejdą do rewanżu jak do meczu z Eibar w ostatniej kolejce.
0
Ziew. To faktycznie powód żeby zwolnić Valverde. Bo konkurencja mogła była słaba. Całkiem logiczne :D
0
Tyle właśnie umiecie napisać:
"Messi sam wygrywa", "[wstaw cokolwiek] XD"
Bla. Bla. Bla.
Dlatego właśnie z Ws kpię.
Zero argumentów. Tylko tępe podążanie z tłumem. I krzyczenie - cokolwiek byle reszta krzyczała to samo.
0
On już raz był operowany i nie poszło wcale tak super jak się wydaje. Też bym miał wątpliwości. Spróbował - nie opłaciło się. Cóż życie. Ale ta 11 rozczarowań to chyba za grę a nie za nie-grę jest przyznawana? :)
14
Umtiti rozczarowaniem? Bo leczył uraz? Bez sensu. Nie zawalał meczy przecież.
No i ten Rakitic w 11 roku to policzek dla przynajmniej połowy LR :D
4
Popsułeś im zabawę. Przecież cały świat chce żeby Valverde umarł. Tylko zawodnicy i zarząd (zdrajcy!) się sprzedali za minuty w meczach o nic.
2
Po co z nimi uparcie dyskutujesz?
Oni mają we łbach tylko jedno: "Valverde jest beznadziejny". Co z tego że wygrał dwa razy ligę i być może teraz drugi puchar. Co z tego że odpadał z LM dlatego że nasi zawodnicy demolowali rywala w pierwszym meczu a potem uważali się za władców wszechświata? Co z tego że po 3 latach demolowania klubu i stylu przez Lucho dostał zespół totalnie rozbity. Bez jednej z największych gwiazd. A bardzo szybko poukładał zespół. Co z tego że nawet bez Leo rozbił RM 5:1 - same przypadki. To Leo i MatS we dwóch sami wszystko wygrali. 2 na 11. Bla bla bla...
To wszystko się nie liczy bo państwo hejterzy wiedzą przecież lepiej. #Valverdeout i zero merytoryki.
0
Busi który nie nadaje się do pracy w destrukcji...
Nie będziemy grali 4231.
Nasz styl nie opiera się na szybkich atakach. Opiera się na grze wszerz boiska aż rywal zrobi lukę w którejś strefie (zazwyczaj bocznej) ale przy odpowiednim rozciąganiu gry również w środkowej (dlatego tak ważne jest aby również prawy obrońca grał ofensywnie). Środek pola nie jest od bronienia. Jest od wypracowania tej wolnej przestrzeni. Pomocnicy nie mają zaliczać asyst - mają skierować piłkę w tą strefę gdzie rywal nie będzie miał przewagi. Nie da się tego zrobić grając tylko 2 środkowych pomocników. Grając trójką na rywala stawiającego autobus - to też jest zadanie karkołomne.
Gra 4231 to próba pójścia na wymianę ciosów. Pomysł najgłupszy z możliwych mając zawodników dobrych technicznie ale nie grzeszących motoryką. W każdym meczu rywal biega więcej od nas. I nie ma w tym przypadku. Tak możemy zagrać kilka spotkań w sezonie ale po 2-3 kolejnych meczach drużyna padnie. Dlatego zespół nie tęskni za Lucho - jego pomysł na grę (choć skuteczny w 1 sezonie) był beznadziejny.
Dlatego ważne jest aby znaleźć zastępstwo dla Busiego i Rakitica. Arthur ma ciągłe problemy z mięśniami, Vidal nie nadaje się do takiej gry. Alena również. Puig nie jest gotowy na pierwszy skład. Wypatrujemy de Jonga jak zbawienie ale nadal pozostaje jeden etat - zamiast wywalać kasę na zbędnego Griezmanna lepiej kupić Rodrigo.
2
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ijnLoNKQ7ZbUKcmX7dJSpYWzShjauniL.jpg
1
Jak Twoje konto będzie aktywne przez minimum 500 dni w przeciągu pierwszych 3 lat od założenia to będziesz miał opcje wykupienia premium jak inni.
3
Niedawno byłem w Krakowie i musiałem zatankować. Na stacji facet tak płacił za benzynę. Super sprawa!
Podobno ma być też taka opcja że jak zmienisz swoje hasło na 71830 to będziesz miał złotą gwiazdkę zamiast tego szarego/zielonego kółeczka przy avatarze. Nie mogę się doczekać.
1
Zapomniałeś dodać że każde 1.000 herbów można wymienić na super prezent: breloczek, naklejkę lub plakat! A każde 100.000 na koszulkę.
1
Bo ludzie nie przyjmują przepisów jeżeli są wybitnie głupie - jak w tym wypadku.
Jeżeli zawodnik spędził w klubie kilka sezonów jako junior to naturalnie traktuje się go jako wychowanka. Chyba że jeszcze jako ten junior przeszedł do innego zespołu i to z tym drugim klubem jest bardziej związany.
Alba trafił do Barcelony w wieku bodaj 8 lat. Pique od urodzenia jest powiązany z klubem. To że nie spełniają biurokratycznych wymogów chyba mało kogo interesuje w tym wypadku. Choć oczywiście fakt pozostaje faktem.
To tak z Chumi i PK. Przepis jest sformułowany źle. W czym granica 15 lat jest lepsza od np 12 lat? Albo 21 lat to dla mnie zdecydowanie za późno.
Nie mówiąc o tym, że te przepisy nachodzą z ideą zabraniania transferów zawodników, którzy nie ukończyli 18 lat.
0
W takim razie Pique jest niczyim wychowankiem. Zgodne z (nielogicznymi) przepisami żeby uznać zawodnika za wychowanka musi
"trenować w danym klubie lub innym klubie należącym do tego samego narodowego związku co najmniej przez trzy lata pomiędzy 15., a 21. rokiem życia" (w zasadzie można liczyć sezony w których kończy i 15 i 21 lat).
Pique był wypożyczony do Saragossy, wiec nie spełnia tych warunków.
3
Rodriego. Jakoś nie wierzę aby Jovic dał nam więcej niż Paco.
0
Nie umiesz odnieść się do argumentów. Nie masz nic co pozwoliłoby potwierdzić Twoje zdanie. Dlatego możesz pisać "Boże, dobrze, że nie jesteś osobą decydującą w klubie". Jest mi to szczerze obojętne.
Dla mnie najważniejsza jest dyskusja. Ale ta jest śmieszna jeżeli jedna ze stron nie umie obronić swojego zdania. Unika pewnych kwestii jak ognia. Nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze zarzuty do Twoich racji i na koniec piszesz takie banały.
Większość może sobie uważać co tylko chce. Nie ma to żadnego znaczenia. To przedsiębiorstwo a nie polityka w demokracji. Większość ma więc tyle do gadania co Żyd za okupacji. Już nie mówiąc o tym, że nie ma takiej zasady, że większość ma rację. Kiedyś większość uważała że ziemia jest płaska, słońce krąży wokół ziemi a człowiek nigdy nie oderwie się od ziemi. I co z tego że większość tak uważała? :D
3
3-2-5
Idealna taktyka :D
0
Rozpisałeś się strasznie. A cały czas unikasz najważniejszych kwestii. Unikasz ich jak ognia bo nie pasują do Twoich założeń.
- Dlaczego nasi zawodnicy nie tęsknią za Lucho a Leo wręcz chciał odejść za jego kadencji. O konflikcie już w pierwszym sezonie było bardzo głośno. Za to ci sami zawodnicy wspierają Valverde. Zadziwiające.
- Lucho to była gra do MSN i nic więcej. Albo nie pamiętasz albo nie chcesz pamiętać jak wiele zarzutów było do drugiej linii za jego czasów. W efekcie Lucho próbował różnych wariacji taktycznych z 343 na czele. Nic to nie dało bo piłka "podaj do MSN i czekaj" jest bardzo przewidywalna.
Pamiętasz tylko to co chcesz pamiętać również dlatego, że to za czasów Pepa była mowa o tym, że nasi zawodnicy są za mało waleczni (stan jaki zarzucasz nam na dziś).
Potrafisz też się powołać na całe dwa mecze (Roma i Liverpool) jako przykłady złej gry. Ale celowo unikasz wspomnienia o tym, że tych samych rywali zdemolowaliśmy w pierwszy meczu. A to znaczy, że nie jesteśmy od nich słabsi. To znaczy że daliśmy plamę w rewanżu. Można mieć zarzuty o podejście zawodników ale nie o taktykę czy ustawienie skoro ten sam zespół wygrał bardzo wyraźnie z tą samą drużyną niedługo wcześniej.
Szukasz na siłę potwierdzenia swoich teorii. Ignorujesz WSZYSTKO co do niej nie pasuje. Dlatego nie ma szans aby się można było z Tobą zgodzić.
0
41. Żeby w bilansie (ważne dla finansowego fair play) wyjść na zero z tego transferu dzielimy kwotę transferu przez lata umowy (5) i mnożymy przez pozostałe lata do końca umowy (4). Wychodzi nieco ponad 32 mln. Każda kwota wyższa od tej wartości to plus dla bilansu. Każda kwota poniżej powoduje że bardziej opłaca się trzymać zawodnika w klubie niż go sprzedawać. A to oznacza wypożyczenie - o ile są chętni (patrz status Gomesa).
3
Ładnie napisane. Ciekawi mnie czy zhejtują Cię tak samo jak mnie czy Pax'a za ośmielenie się skrytykowania Semedo? :)
0
off topic
Nie mogę znaleźć tej wypowiedzi gdzie chciałeś żebym zgłosił spam. Została usunięta? :)
0
35 mln + i może lecieć. Jeżeli jest dużo chętnych to licytacja.
0
Myślisz się. Za Valverde wygraliśmy dwa razy ligę a być może też dwa razy puchar. Do tego z LM nie odpadliśmy dlatego że rywal był lepszy. Dwa razy wygraliśmy wysoko w pierwszym meczu i zwyczaje zlekceważyliśmy rywala w rewanżu.
Dodajmy do tego że zawodnicy cenią Valverde. Przede wszystkim Messi. Lucho próbował ofensywnej piłki i już w pierwszym sezonie był skonfigurowany z Leo.
Valverde nie jest defensywnym trenerem. Nie jest ideałem ale ustawia zespół na podstawie umiejętności jakimi dysponujemy. A nie wymyśla jak chciałby grać i próbuje do tego zmuszać zawodników.