Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize aaa to było o mnie! Faktycznie jestem głupcem skoro Cię cytuje :D
Nie widzisz tego co oczywiście? Napisałem to samo co Ty i nagle okazałem się głupkiem? Wnioski wyciągnij sam. Skoro zalecasz komuś czytać ze zrozumieniem to powinieneś dać radę.
1
@bixmix kiedy CR załapał tyle asyst? Piłka się czasem od niego odbija i ktoś inny strzeli ale aż tyle razy? Nie spodziewałem się.
0
@monsterrize widzę że przynajmniej masz o sobie niewygórowaną opinie. Dziwne żeby tak po sobie jechać ale skoro masz takie zdanie - szanuję i gratuluje szczerości :)
2
@monsterrize oto głos rozsądku. Pierdnie i leci :)
w: to miło że mnie herbujesz skoro delikatnie ale jednak kpię z Twojej wypowiedzi ;)
0
@BarcaInfo no i fajnie. Niech mu się wiedzie :)
0
@Midast uwielbiam jak ktoś zaczyna wypowiedź od prób uświadomienia mi co na lubię albo co sądzę. Od samego początku wiem że dalej będzie tylko zabawnie. I tak jest właśnie w tym wypadku: "Przyjacielu Ty uwarzasz, że userzy w większości kochają Semedo, a S.Roberto już raczej nie".
Cóż samo założenie jest błędne więc wnioski jakie próbujesz wyciągać na tej podstawie są nie trafione.Widzisz mnie jest naprawdę wszystko jedno kto gra na prawej obronie. W gruncie rzeczy jest mi obojętne nawet to czy gra Leo a już na pewno kto prowadzi Barcelonę. Ale kto by nie grał/prowadził to oczekuję konkretnego rezultatu. A takiego nie daje ani S. Roberto ani tym bardziej Semedo. Pierwszy daje więcej i ma więcej usprawiedliwień bo to w końcu pomocnik - tego nie przeskoczymy. Ale drugi kosztował niezły grosz i nie może na swojej pozycji przebić się przez i tak słabego rywala. Stąd moja krytyka. Krytyka która na każdym kroku spotyka się z buntem i atakami na mnie (jakby mnie to obchodziło). Daj Bóg żeby z nieznanych mi powodów Semedo zaczął spełniać pokładane w nim nadzieję. Nie powiem złego słowa - obiecuję. Ale na jestem realistą i dlatego zakładam że cudów nie będzie a gra się nie poprawi. Gra od której zależy naprawdę bardzo, bardzo dużo.
Dlatego przyjacielu jest mi szczerze obojętne czy jesteś czyimś fanem czy nie. Ale jeżeli jesteś to liczę że ta miłość nie zaślepi Cię tak aby udawać że wszystko jest cacy a w ogóle to trzeba tej miłości dać jeszcze 150 szans.
0
@Barca_Big_Moment oni to znaczy kto dokładnie? Barcelona czy PSG?
0
@Barca_Big_Moment sorry ale jak ktoś mi mówi że PSG gra piłkę zbliżona do Barcelony a wystawia w środku pola Draxlera, Alvesa, di Marie i innego Paredesa to mam ochotę temu komuś wręczyć młotek i zalecić aby porządnie sobie... zapisał lekarstwo.
0
@LuisSalvano przeczytaj jeszcze raz. Tym razem ze zrozumieniem :)
0
@Striker zostały mu 2 lata umowy a kosztował koło 13. Wszystko ponad 5 baniek co za niego dostaniemy to i tak będzie zysk w bilansie transferów. Oczywiście dobrze dostać większą kasę ale jeżeli dostaniemy np 10 + prawo pierwokupu jakiś najbardziej uzdolnionych juniorów to też nie będzie źle.
0
@Mns21 pozostają jednak pewne rozbieżności w oczekiwaniach klubów. Barca chce 30 baniek a Benfika daje 5 ;)
0
@ściah nie mam czasu Ci niestety odpisać - muszę się zastanowić jak sformułować to co mi chodzi po głowie.
Nie dziwi mnie ta średnia ocen userów. Już dobre pół roku temu pisałem że Semedo nic nie daje a w odpowiedzi słyszałem - przepraszam za wyrażenie - kretyńskie teorie o tym czemu tak jest i jak będzie pięknie jak zagra kilka kolejnych spotkań. I oczywiście miałem rację - patrząc na cały sezon. Jeżeli społeczeństwo fcbarca.com kocha Semedo to nie uwierzą w żaden dowód jego słabej gry a ocena zawsze będzie zawyżona - nie ma w tym nic dziwnego. Bardziej mnie zastanawia średnia redakcji - jeżeli dobre mecze Semedo można policzyć na dwóch palcach a słabe na palcach rąk i nóg to jakim cudem jego średnia jest wyższa/równa przeciętnej ocenie wyjściowej?
0
@michal26 Alba jest defensywnym? To że ktoś jest bocznym obrońcą to nie znaczy że jest defensywny :)
Malcom dostał dość szans - nie wykorzystał nawet jednej. Nie zagrał nawet jednego dobrego meczu. OK, strzelił kilka bramek - ale co z tego? Jego wkład w grę jest porównywalny do tego co daje Semedo - czyli w zasadzie nic.
My nie gramy bezpośrednich podań i szybkiego budowania akcji. Nie gramy też z kontry jeżeli nie wymaga tego sytuacja - znaczy rywal tak mocno ciśnie że w zasadzie jest to najlepsze rozwiązanie (patrz pierwszy mecz z Realem). Wywal Valverde i postaw na jego miejsce np Kloppa to tacy zawodnicy jak Semedo czy Malcom będą grali pierwsze skrzypce. Ale to będzie też oznaczało że Leo nie będzie szczęśliwy -tak jak za Lucho z którym był skonfilktowany już w pierwszym sezonie. Taka strategia się u nas nie sprawdzi - tak samo jak w Realu nie sprawdziła się próba grania piłki zbliżonej do naszej (Lopetegui).
Gadanie że my gramy defensywną piłkę jest dla mnie irracjonalne. My w ogóle nie umiemy się bronić jeżeli nie mamy piłki - i zarówno Roma i Liverpool dlatego właśnie nas wypunktowały. Jeżeli oddamy rywalowi piłkę to jesteśmy jak dzieci grające z dorosłymi. A mając piłkę nie da się bronić - zawsze atakujesz - w końcu nikt nie ma na celu strzelenia samobója.
0
@michal26 Rozumiem podejście :)
Mbappe jest mega skuteczny. Ale bazuje na szybkości. To nie jest napastnik typu Suareza. A u nas nie podaje się do napastników na dobieg, więc jego szybkość będzie w zasadzie zbędna. Odcinamy mu więc największy atut. Malcom przychodząc do nas też miał być gwiazdą, która przyćmi Dembele. A nie umie się dostosować.
3
@Patry10 dobrze że Twoje zdanie nie ma znaczenia w tej kwestii :)
0
@Avada Kedavra jego brat bliźniak gra chyba na lewej obronie. Tez się przyda ;)
13
Zapraszam do klauzuli. Oczywiście trzeba też przekonać Rakietę że projekt sportowy MU jest ciekawszy niż Barcelony - powodzenia ;)
1
@michal26 Będzie idealnie pasował do naszej taktyki gry z kontry? :D
0
@ściah
Czy może być lepszy argument niż średnia ocena zawodnika -5,49 (nawet nie taka zła przy 5,51 S. Roberto i 6,07 Alby) w odniesieniu do jego wkładu w grę zespołu (praktycznie nic w ofensywie + często pozostawianie autostrady za plecami - patrz ostatni mecz). To mówi samo za siebie.
0
@matirix20 Nie zanotował. To po faulu na nim podyktowali dwa karne i dlatego no. transfermarkt liczy to jako "asystę".
0
@Elosek najpierw masa :)
3
@pax Te autostrady jakie on zostawia są przerażające. Rozumiem że nie umie się podłączyć do akcji - w sumie uczyli go że jak jego drużyna przejmie piłkę to ma gnać przed siebie przy linii bocznej. Tutaj trzeba pomyśleć i zrodził się problem. Ok - nie umie tego. Ale dlaczego boczny obrońca zostawia taką autostradę za sobą? Nawet Alba, który w zasadzie mógłby często nie zdążyć wrócić za kontrą, nie zostawia takiej przestrzeni. Nawet S. Roberto - pomocnik jak by nie patrzeć - tego nie robi. A jednak Semedo dostaje kolejne szanse. Aż dziw.
0
Nie lubię wiadomości prasowych pod którymi nikt się nie podpisuje. Są straszliwie niewiarygodne.
0
@damianex10 Przepiękna. Ale najbardziej podoba mi się zachowanie tego gościa z jego zespołu najbardziej po prawej. Jak dobrze - schodząc ze środka w boczny sektor - ściągnął ze sobą jednego ze stoperów. Gdyby nie ten ruch podanie nie miałoby sensu. Widać wyraźnie jak rywal orientuje się jaką wyrwę zrobili we własnej defensywie. Pięknie wykorzystana okazja. Jestem pełen podziwu :)
0
@karieraFCB2 nie. To by nas zabiło w finansowym fair play. Jeżeli nie ma oferty na poziomie 4/5 kwoty zakupu to bardziej opłaca się zostawić zawodnika w klubie lub wypożyczyć. Tak samo było z A. Gomesem.
0
@Phatro jeżeli nie podobałaby mi się nasza strategia? Na pewno nie. To nie jest mała drużyna. To jeden z największych klubów na świecie. Większość tych zawodników bez problemu najdzie miejsce niemal w każdym zespole. Więc po co mieliby na siłę zostawać tam gdzie jest im źle? I jeszcze kłamać w mediach? To nie ma logicznego sensu.
0
@michal26 Barcelona Valverde grająca z kontry...
Niewiele lepszy jest zarzut o tym że Messi jest decydujący. No kurde zadziwiające że najlepszy piłkarz w historii jest decydujący. A jeszcze bardziej że gra dobrze. Toż to wina Valverde!! Zwolnić go!
0
Chodzi Ci o wyrażanie wsparcia? To akurat oczywiste :)
Wiesz oni mają doświadczenie z 3 sezonów Lucho. A nie widzę aby ktokolwiek po nim tęsknił. Obecny stan jest daleki od ideału ale o lata świetlne bliższy naszemu stylowi. Jeżeli poprawimy prawą stronę (Wague) i kupimy Rodrigo oraz wymieniamy Malcoma na Cucu to gra może być naprawdę dużo lepsza jakościowo.
0
Drużyna grająca padake wygrywa ligę, puchar i 3:0 pierwszy mecz w półfinale LM. Tak jest. My gramy padake a rywale padake do kwadratu.
0
Jeżeli tak to czemu głośno wyrażają poparcie dla Valverde?