Azi

0

@Koors Jeżeli kosztowałby około 20 baniek to byłby zapewne super rezerwowym. Kogoś takiego - za rozsądną kasę i niewygórowaną pensje - nam potrzeba żeby Rakitic i Busi nie grali wszystkiego.

Azi

0

@clyde skończyło  się tak, że po pół roku "rządów" Lucho prawie wyleciał bo wszedł w konflikt z Leo. Nad drużyną zapanował nie Lucho i nie Leo ale Xavi, który wynegocjował pokój. Ale Lucho dalej nie miał już za dużo do powiedzenia. Te trofea to nie jest zasługa Lucho tylko właśnie Xaviego.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Przecież to trener decyduje. Jeżeli miałby być tani i niedrogi w utrzymaniu to czemu nie? Facet ma 30 lat i naprawdę dobre statystyki. Do tego doświadczenie. Z transferu Paulinho też się wszyscy śmiali i kpili. Dziś śmiać się może tylko głupek. A nam jest potrzebny rezerwowy, który da odetchnąć Rakiticiowi czy Busiemu. Nie możecie narzekać na to że grają wszystko (jakby był jakiś inny wybór...) a jednocześnie narzekać na transfer bardzo dobrego rezerwowego. To jest wręcz logiczne o ile nie będzie drogi.

Azi

0

@Mati90fcb Sane jest nam potrzebny w tym samym stopniu co Malcom. Może w klubie ktoś wreszcie zacznie myśleć (o parę lat za późno) i zapyta trenera kogo potrzebuje?

Azi

0

@Skaramuczi mówiąc krótko: Rodrigo, Cucu/F. Luiz, X - nie ma takiego zawodnika oraz de Ligt.  

Azi

0

@SeeleyBooth Nie mamy zastępstwa dla Busiego. A od lat jest to chyba najważniejsza pozycja. Nie przypadkiem kiedy Busi gra źle wyniki od razu gorsze. Od razu dodam - de Jong raczej nie zastąpi Busiego. Rodrigo to na dziś jedyna opcja.

Azi

0

@`Sin Oby ten czarny scenariusz nigdy się nie spełnił. 
I znowu... Cou w pomocy. Był nawet artykuł o tym że Cou nie jest pomocnikiem. Ale ludzie i tak wiedzą przecież lepiej!

Azi

1

@SeeleyBooth jest nawet dwóch takich których bardzo chciałbym: de Ligt i Rodrigo (z Atletico)

Azi

4

@damian16161212 co ma piernik do wiatraka? Już pomijam fakt, że "każdy" to gigantyczne uogólnienie - dla mnie np. jest to temat całkowicie obojętny.

Azi

0

@Pyrzo_Barca przecież nie o tym jest ta dyskusja który jest lepszy. To jest podobny problem co Manuel Neuer. Nie chodzi o to kto zagra tylko żeby wybór był uczciwy.

Azi

1

@JimMorrisonFCB chyba TVPsport

Azi

0

@BarcaInfo Ja bym wprowadził Ruiza do pierwszej drużyny. Nie jest to typowa 9 ale też nie obrazi się na mniejszą liczbę minut. W najgorszym razie się nie sprawdzi i na będziemy kombinować w zimie.

Azi

1

@Mario96w nie czuj się urażony bo to nie odnośnie Ciebie tylko taka luźna uwaga: jak widzę, że ktoś piszę "huehue" to słyszę taki śmiech jak chrumkanie prosiaka :D

Azi

0

@marcinnikt Nuda. Podobnie jak Twoja definicja profesjonalizmu rodem z wyższej szkoły lansu i bansu. Mam nadzieję że nie jesteś synalkiem kogoś dzianego, kto zostawi Ci firmę bo z taką definicją "profesjonalizmu" nie chciałbym być Twoim pracownikiem.

Azi

3

@Chwytliwy Kiedyś spotkałem kolesia który nazywał się Mikołaj Święty :)

Azi

3

@marcinnikt Profesjonalizm? Ciekawa definicja. Nie gra ten kto jest w lepszej formie tylko ten który grał więcej do tej pory. Rozumiem że Valverde jest nieprofesjonalny skoro to jednak Lenglet grał?

Azi

0

@pax Widzę że ciekawa dyskusja :) Przecież on widzi to co chce widzieć. Nie przekonasz go. Zastanawiające jest że ludzie domagają się wyników a jednocześnie domagają się aby grali Ci, którzy mają najmniejszy, czy wręcz negatywny wpływ na ten wynik.

Azi

0

To się nazywa gra za zasługi...

Azi

1

@Commando A to przepraszam. Znikam i pozdrawiam! :)

Azi

0

@MarioVeB! zastanawiam się co on rozumie przez "styl holenderski"? Odnoszę wrażenie że on sam nie wie o czym pisze. Nie potrafi tego nazwać itp. itd.

Azi

1

@Commando nie wiedziałem że tego chcę. Jeszcze przed chwilą nie chciałem. Ależ ten świat się zmienia :)

Azi

0

@koksik2700 może mi ktoś przetłumaczyć o czym ten ktoś pisze? Próbuję wyciąć z tekstu nienawiść i hejt i za każdym razem pozostaje mi pusty tekst. Chyba jestem już za stary.

Azi

1

@D10SLEO (zieeeeeeewa)Nic Ci nie karzę. Gdybyś się ograniczył do konstruktywnej krytyki to nie zawracałbym Ci gitary. Ale Twoje standardowe wypowiedzi to teksty w stylu: "Busi i Rakitic grają wszystko kurła!". Tak. Grają wszystko. Arthur ma notoryczne problemy z mięśniami i nie jest to nowy problem. Vidal nadrabia walecznością ale to nie zamaskuje dużego braku umiejętności. Puig wygląda jak dziecko i wystawienie go na LL w meczu gdzie trzeba twardo walczyć z rywalami to dziś proszenie się o urazy. A Alena nie daje rady w środku pomocy i generalnie najlepiej czułby się na 10. Mamy więc 2 pomocników na 3 miejsca. Zadziwiające że grają wszystko... Klub potrzebuje de Jonga jak tlenu. A do tego kupno Rodrigo to byłoby dużo bardziej korzystne niż szukanie zastępstwa dla Suareza (nie ma takiego na rynku). Dopiero mając wybór z 4/5 pomocników + Vidal + Alena będzie można mówić o sensownym środku pola.
"Barcelona gra defensywnie". Taaaaaaak. Ciekawe czemu w poważnych ligach więcej bramek zdobyło tylko City i PSG (ale L1 to nie jest poważna liga)?
Strasznie nudne jest to ciągle przytaczane narzekactwo poparte niby sensownym (a nieprawdziwym) poglądem że Valverde ma super kadrę. Nie ma. Dembele musi popracować nad mięśniami nie mniej niż Arthur. Cou musi z kolei poukładać sobie wszystko w głowie. Nie mamy od kilku sezonów prawego obrońcy. Kupiliśmy parodystę i gra tam środkowy pomocnik. Może Wague coś da a może się spali - czysta niewiadoma. Do tego wiek zaczyna być wyraźnie odczuwalny a zarząd zamiast planować długofalowo to kłóci się czy zwalić winę na trenera czy jednak nie. Parodia.

Azi

0

@Rewolucja123 w nocy sufit Ci spadł na głowę? :)

Azi

0

@D10SLEO to zmień obiekt "uwielbienia"

Azi

2

@Commando same korzyści :)

Azi

1

@Chwytliwy oczywiście że na serio. Aż tak spaczonego poczucia humoru nie mam ;)Nie oszukujmy się - ten klub może finansowo się poprawił (to na pewno na plus) ale jak patrzę na organizację i przede wszystkim na zarządzanie to widzę ogrom patologii. Przede wszystkim zbytnia centralizacja władzy. Brak przepływu informacji (idę o zakład że gdyby Valverde i Garcia Pimienta musieli się sami dogadywać) czy rozmyte odpowiedzialności.

Azi

0

@LeoMessi1994 wzajemnie

Azi

0

@Chwytliwy ten zarząd do niczego się nie nadaje. Wiemy to od lat. Valverde nie zrobi rewolucji bo nie ma takich mocy sprawczych. Nawet na transfery ma znikomy wpływ.

Azi

0

@BarcaInfo w sensie że co? Że doznaje urazów? Zdaje się że już się nie spóźnia. Znowu coś odwalił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?