Azi

0

@kordyl1010 nie jest. Ale przypuszczam że nie ma przypadku w tym że Wague awansuje a Semedo nagle interesują się inne kluby.

Azi

0

@BarcaInfo Rosoła ma bana na transfery do 8 sierpnia z tego co słyszałem. Chcieć to on sobie może

Azi

7

@Bagsik88 zabronił mu grać. I nie pozwolił Leo żeby mu podawał.

Azi

1

@FafitFCB albo Oblaka. Na to wychodzi. W dodatku wiemy już że w kolejnym sezonie zagramy w LM z Atlantą! Wow!

Azi

1

@fajny_football
Plan działania na najbliższe miesiące:
1. Sprowadzić do klubu:
- de Ligt oraz Takefusa Kubo - maksymalne priorytety
- Cucu lub innego lewego obrońcę
2. zwolnić ludzi odpowiedzialnych za transfery w ostatnich 4 sezonach
3. ustalić jasne i klarowne zasady awansu do pierwszej drużyny + awansować nie tylko Wague ale też Puiga oraz Ruiza
4. Pogratulować Bartomeu pięknie wykonanej pracy a następnie z zaskoczenia wykopać z klubu :)

Azi

0

@BarKom kto jest moim ulubieńcem? Nie wiedziałem że Puyol wraca i będzie grał u nas na prawej obronie! Super!

Azi

0

@ProMILs może wstrzymaj się z takimi tekstami aż go kupimy? :)

Azi

0

@DupekZoledny Nie powiedziałbym po pierwszym półroczu Cou że to była wtopa. Teraz miał słaby sezon - cóż - taki urok piłki. A Dembele - mnie tam bardzo cieszy że jest w klubie. Wierzę w niego, że się ułoży i nie będzie łapał urazów z taką częstotliwością.

Azi

0

@Kubox oto głos rozsądku. Rok temu jak przychodził Malcom to był mega sukces. Zawodnik który posadzi Dembele na ławę. Mega super hiper kozak. A sezon zweryfikował wszystko. Cierpliwość jest cnotą.

Azi

0

@lambard niezła hipokryzja z tym obiektywizmem :)

Nie wiem jakie mecze oglądałeś w których Semedo gryzł tą trawę. Takich faktycznie nie widziałem a widziałem prawie wszystkie mecze Barcelony w tym sezonie :)

Wywalmy Messiego bo nie lubi biednego Semedo. Specjalnie się na nim wyżywa. On i jego kumpel Valverde. O!

Azi

1

@Coutinho007 zupełnie nie rozumiem co chcesz mi przekazać tym dziwnym zdaniem: "Sam wyskakujesz z hasłem, że Jović i Gomes są słabi a nagle piszesz o Abelu co ma 3 bramki w 3 lidze na cały sezon i dostał u nas 20 minut a Valverde już wolał nawet dać Messiego na 9."

Mnie np nie dziwi że Malcom dostał tak mało minut. Dziwi mnie natomiast że ktoś go sprowadził do klubu. Dziwi mnie też wiara pokładana w gościa wręcz stworzonego do klubu grającego bezpośrednią piłkę a nie potrafiącego grać kombinacyjnie.

Nie musisz ze mną dyskutować - wystarczy że nie będziesz odpisywał. To taka prosta zasada :)

Azi

0

@Szklaner @Coutinho007 Paczta na same cyferki a potem dziwójta się że taki Malcom nie dostaje minut :D

Azi

0

@Coutinho007 a ile ma dostać? Dobre i to patrząc na to jak się prezentuje w rezerwach. Teraz dostanie presezon i walkę o pierwszą drużynę. Od kiedy funkcjonuje zasada że jak jesteś młody to coś Ci się należy? Na szansę trzeba zapracować a Ruiz w czasie spotkań na to nie zapracował. Ale może na treningach wygląda dobrze.

Azi

0

@Coutinho007 co chcesz przez to powiedzieć? Nie zadebiutował już? (w sumie trochę dostał tą szansę na zachętę bo w rezerwach to nie grzeszy ani grą ani skutecznością)

Azi

0

@Coutinho007 no nie ma. Przynajmniej nie ma takiego którego da się wyciągnąć z innego klubu. A nie widzę sensu wydawania kupy kasy na kolejnego Paco, który i tak przegra rywalizację z Saurezem bo jedyne w czym jest dobry to czekanie aż mu koledzy dograją piłkę tak aby mógł wykończyć akcję. Już lepiej niech gra Abel Ruiz. Przynajmniej taniej wyjdzie :)

Azi

0

@Szklaner to po co do mnie piszesz? O.o
Genialna logika chłopie. Genialna!

Azi

0

@Madridista_PL nikt nie docenia pracy napastnika jeżeli nie zdobędzie kilkunastu/kilkudziesięciu bramek. Zadziwiające jest jednak to, że jak takich zawodników nie ma na boisku (Suarez, Benzema) to gra drużyny przestaje się kleić. Ale nie - to czysty przypadek :P

Azi

0

@Coutinho007 czyli mamy takiej opcje: wydać kupę $ na słabego zawodnika, jeszcze słabszego zawodnika albo starego i słabego zawodnika. To może nie wydawać wcale?

Azi

0

@Madridista_PL 65 baniek? Ciekawe co z tego wyjdzie. Może będzie gwiazdą a może to będzie bohater jednego sezonu. Pożyjemy zobaczymy.

Azi

0

@Katalonbar Liczy się efekt końcowy. Punkciki w rankingu są ważne do rozstawienia oraz do pozycji ligi (ilość miejsc w pucharach). Nie ma zasady, że jak przegrasz 3 mecze w grupie to potem nie odrobisz 3 bramek w meczu z Barceloną :P (sic!)

Azi

1

@MarioVeB! tak to jest jak są zmiany - normalna rzecz że coś się rozjeżdża.

Z ciekawych rzeczy to widziałem - chyba wczoraj - post Robertinho napisany w stylu @ViscaBarca123 dotyczący opisu zawodników z top11 La Masii. Czyżby multikonto? :P

Azi

1

@rainyy 50 % - zagra albo nie zagra

Azi

1

@Colon normalka - ostatnio pojawiają się w profilu ze sporym opóźnieniem

Azi

0

@Katalonbar w rankingu są przyznawane punkty za zwycięstwa i remis (jeżeli dobrze pamiętam). LFC ledwie wyszedł z grupy (3 porażki) a do tego dochodzi 0:3 z nami. Nie ma się co dziwić że zebrali mniej punktów. Za to my zebraliśmy ich 30 (najwięcej razem z Chelsea) jako że zaliczyliśmy tylko 1 porażkę i 2 remisy na 12 spotkań.

Azi

0

@dcd A nie jest tak że prawa ma Eleven ale odsprzedali na ten sezon część praw C+?

Azi

1

@Dejvo S. Roberto nie jest dużo lepszy. Ale przynajmniej nie zostawia autostrady za plecami. Rzadziej też zdarza mu się wracać truchcikiem kiedy rywal idzie z akcją. O tym że zalicza asysty to nie wspomnę, bo Semedo ma problem aby w ogóle podłączyć się do akcji. Ba - rozciąganie gry to już dla niego za dużo.

Azi

0

@Diki75 Denis też tak mówił.
Semedo jest tragiczny. Nie zagrał nawet jednego dobrego meczu w naszych barwach a rozegrał już ponad 80 spotkań. Zamiast biegać to wraca sobie często truchcikiem do obrony. Albo zostawia za plecami autostradę. Zobacz jak się zachowywał np. przy obu bramkach w meczu z Valencią. To nie jest jego jedyny wybryk - to jest u niego norma. Skoro do pierwszej drużyny wchodzi Wague to Semedo jest nam zbędny.

Azi

0

Denis za 20 baniek? Serio? O.o
Cucu bym zostawił na presezon - a może udowodni swoją wartość?
Za Malcoma licytacja.
Ciekawe co to za dyrekcja sportowa broni Semedo? Pewnie te same osoby co go sprowadziły...

Azi

1

@BarcaFanNamberLan porażka to będzie jeżeli zostanie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?