Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krzysiek723 wincyj Semedo kurła!
0
@KamQiX sezon się skończył więc dorabiają jako statyści ;)
Przyjdzie przez sezon pomęczyć oczy kratką. Ale to LL więc musi być coś dziwnego. Ciekawe czy w przyszłym sezonie znowu będzie dwóch nadawców?
1
Przypomina mi się jak dziennikarze pytali MatSa co uważa o koszulkach reprezentacji Niemiec. Jeżeli dobrze pamiętam to powiedział coś w stylu "podoba mi się chociaż jest biała" :D
0
@Kompletny Nie ma za bardzo pojęcia o piłce nożnej choć twierdzi że jak Barcelonie nie idzie to jest jej smutno (ale to ze względu na mnie a nie klub;)
e: jak ogląda ze mną mecz to bardziej ją interesują fryzury, buty i wiele innych rzeczy na które ja bym w ogóle nie zwrócił uwagi :D
0
Barcelona ten sam wynik co Chelsea... LE jest widać mocno premiowana. Aż żal że hiszpańskie zespoły przestały przykładać wielką wagę do pucharu pocieszenia. Sevilla odpadła ze Slavią Praga a Betis z Rennes.
0
@KamQiX przecież w sezonie 15/16 były poziome pasy. To już było odejście od tradycji. Tak jak napisałem - ten projekt mi się nie podoba i ja bym na pewno nie przyklepał takiego rozwiązania. Ale z drugiej strony jestem ciekaw jak ta zmiana się sprzeda.
0
@MatiFCB2000 oczywiście że mógł w takiej właśnie sytuacji. Ale też wcale nie musi tak być. W końcu tutaj akurat chodzi o czysty marketing i raczej nic więcej. Tylko jakie to ma znaczenie? Czy koszulka Ci się podoba czy nie to narzekanie nic nie zmieni. To kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.
0
@Suzu Mnie się nie podobają ale mojej żonie już na przykład tak. Ale te z zakończonego właśnie sezonu też mi się nie podobały. Te z sezonu 14/15 nawet mi przypadły do gustu.
0
@Socjopata ponieważ [CENZURA]
0
@daraka220 Myślę że nawet im przez myśl nie przeszło ryzykowanie. Ale ustawianie akurat tego meczu wydaje mi się wybitnie dziwne.
1
@Wawrzyszewski myślisz że mafia ustawiła mecz żeby zarobić na wysokim kursie niespodziewanego wyniku?
0
@Odesseiron to komu sprzedali ten mecz? :D
1
@VEB931 zaskoczę Cię. Jak piłkarz nie chce udzielić poparcia to udziela wymijającej odpowiedzi. Dam Ci nawet przykład z życia - też z Leo:
https://www.fcbarca.com/61211-messi-nie-mysle-o-odejsciu-ani-nic-z-tych-rzeczy.html
Sytuacja dotyczy konfliktu Leo - Lucho z 2015 roku. Cytat:
"Messi ponownie zapytany został o swoje relacje z Luisem Enrique. Odparł, że jego stosunki z trenerem są takie same „jak z każdym innym członkiem szatni, od trenera do zawodnika”"
To jest dyplomacja i unikanie szczerości.
A tutaj masz szczerość:
"Myślę, że Valverde wykonał znakomitą pracę. W przypadku porażki z Liverpoolem i odpadnięcia z Ligi Mistrzów trener nie ponosi żadnej winy."
Proszę link do całego wywiadu: https://www.fcbarca.com/89449-leo-messi-w-zadnym-momencie-nie-rozwazalem-opuszczenia-barcelony.html
Jeżeli tak bardzo zależy Ci na wierzeniu w te bzdury które tak pięknie opisałeś - proszę Ciebie bardzo - to tylko Twoja sprawa. Ale obawiam się że rzeczywistość jest jednak inna - nawet jeżeli nie pokrywa się z Twoimi wyobrażeniami (też mnie to mało obchodzi - jako że to również Twój problem). Pozdrawiam kolegę.
0
@LuisSalvano Jeżeli już to Valverde odejdzie zastąpić Lucho na stanowisku selekcjonera. Na inne opcje się raczej nie nastawiaj.
1
Dobrze gada - polać mu :)
Liczę na transfer de Ligta bo to może być taki mały Tarzan. Nie potrzebujemy genialnego stopera - potrzebujemy charakteru.
3
@FC1899Barca Rok temu identyczne wpisy czytałem o Semedo. Kolejny sezon za nami a postępów brak.
Ale muszę przyznać że Malcom nie wygląda tak źle. Nie wierzę jednak aby zrobił na tyle postępy aby cokolwiek znaczyć w Barcelonie. Spróbował - nie udało się - dla własnego dobra niech robi karierę w innym klubie. Będę trzymał za niego kciuki! :)
0
@Fabik87 tego się boję. Jest takie grono młodzieży na które bardzo liczę a Kubo jest na samym szczycie listy. Jeszcze kilka miesięcy temu wszystko było w najlepszym porządku. Nie rozumiem jak można tak popsuć (sam wiesz, że użyłbym innego słowa;) sprawę. Podobnie Mateu Morey.
4
@Nano22 Ja zawsze poluje na ciuszki Barcy dla dzieci po sklepach. Udało mi się synkowi kupić cały zestaw (z poprzedniego sezonu) za 99 złotych - miał do niego dorosnąć w sam raz na finał LM. Nie udało się w tym sezonie - ale i tak prezentuje się pięknie :)
0
Takefusa Kubo musi trafić do nas. #BartomeuOut
12
@Mazi Jeżeli zdążę dobiec do sklepu pierwszy to nie dostaniesz :)
2
@AmigoBlancos "Andrés Iniesta. Artysta futbolu. Gra mojego życia" - jeżeli ktoś nie czytał jeszcze biografii Andresa to polecam!
0
@Kamiloza91 widzę :)
0
@Kamiloza91 oby wytrzymywał ale już w innym klubie
0
@Grubson06 z pensja Ardy to pewnik. Może udałoby się rozwiązać umowę z powodu zachowań pozaboiskowych? Denis chyba już nie robi sobie nadziei ;)
1
@Grubson06 Denis ma na Malcoma zły wpływ ;)
0
@VEB931 tak jak napisałem: łgają jak najęci ;)
Dobrze że czuwasz i wiesz że tak jest :)
0
@MaFCB przeczytaj co napisałem post wyżej. Pierwsze zdanie. Ja się pytam dlaczego jesteś pewny że będzie grał Busi i Rakitic?
2
@SuperGamon to wszystko zależy od tego jak zdefinujesz rodzinę. A to pojęcie możesz definiować bardzo różnie (np Ty i Twoi rodzice to rodzina. Ale czy Ty i Twoja teściowa to rodzina? To zależy - czy bierzesz pod uwagę np stopień pokrewieństwa czy jakaś inną relację itp. itd..). Czy z żoną jesteście rodziną? Można tak rzecz nazwać ale jak dla mnie małżeństwo to małżeństwo a rodzina to rodzina. W mojej definicji rodzina jest pojęciem bardziej rozbudowanym niż małżeństwo.
Ja nie neguję małżeństw tej samej płci. Jeżeli jakiś kraj chciał to usankcjonować - nie moja rzecz. Moim zdaniem rolą państwa nie jest jednak wchodzenie w takie relacje międzyludzkie. Czy dla państwa ma znaczenie że żyją w jego obrębie osoby w związku homoseksualnym? Wydaje mi się że dla dobra społeczeństwa jest to obojętne bo nie ma skutków. Że się tak wyrażę - nic się z tych związków nie urodzi. Ewentualne sankcjonowanie jest więc wyrazem dobrej woli rządzących a w mojej opinii stratą czasu.
2
@MarioVeB! mnie nie - my potrzebujemy bardziej charakteru de Ligta niż jego umiejętności.
0
@Deraxium zapytałem Cię o jakich decyzjach piszesz, skoro żadne decyzje co do FdJ nie mogły zapaść. Na co Ty snujesz jakieś dziwne wywody że gra Rakitic. No to pytam kto miał grać jak nie Rakitic. Na co Ty stwierdzasz że powinien grać Rodrigo i de Jong (zgadzam się że powinni ale to nie jest przedmiot mojego zapytania). Odwracasz kota ogonem i dziwisz się że ktoś chce wyjaśnień :)