Azi

0

@LeoMessi1994 tak jest - przepraszam! :)

Azi

0

@Chwytliwy pokłóci się z Leo tak że prawie wyleci w połowie sezonu? To nie Lucho wygrał ten tryplet - to Leo rządził wtedy kadrą. I to porozumienie Xavi-Messi-Lucho (kolejność nieprzypadkowa) dało nam te tytuły.

Azi

0

@LeoMessi1994 1000 razy już słyszałem te teksty. Jak Wam się powie że od jutra wschód słońca będzie na zachodzie to też to kupicie? To jest ten sam poziom absurdu. Jak masz jeszcze trochę szarych komórek to proszę - używaj ich a nie kupujesz te teksty tak obficie rzucane na LR.

Azi

1

@MarioVeB! 82 mecze rozegrane. Dwie asysty. Jak nie kumał o co chodzi w tej grze tak nadal nie kuma. Może w Benfice dawał radę ale tam mu powiedzieli "Run Semedo Run!" to biegał. U nas bieganie bez głowy daje tylko taki efekt jak widzieliśmy w parę dni temu: bieganie w przeciwną stronę niż leci piłka albo truchtanie za rywalem wchodzącym w nasze pole karne.

Azi

0

@Chwytliwy rewolucję w składzie to powinien był robić Lucho. Teraz jest o kilka sezonów za późno.

Azi

0

@MarioVeB! Semedo to ja bym wymienił nawet na Douglasa czy Wawrzyniaka. Nawet Rasiak. Wague wchodzi do drużyny i dla pana truchcika musi zabraknąć miejsca. To co on odwalił w finale PK to przechodzi ludzkie pojęcie.

Azi

1

@LeoMessi1994 chłopie jest prawie północ. przestań pisać dyrdymały.
Łykasz kretyńskie teksty. Jak może być defensywny skoro w europie więcej bramek zdobył tylko ManCity (i PSG ale to podrzędna liga). I jak nie stawiał na juniorów? Grali w PK a nawet w lidze, kiedy już nie było obawy o tytuł.
Jesteś strasznie podatny na idiotyczną propagandę jak powtarzasz te głupoty.

Azi

2

@Kapitan hawk nie będę tęsknił za tymi "kibicami"

Azi

0

@myscooter A kto powiedział że on jest genialny w obronie? O.o

Azi

1

@LeoMessi1994 brednie. Przyszedł Arthur i wszedł do 11 aż przestał grać. Vidal pokazał że coś umie to też grał.

Azi

0

@D10SLEO i koniecznie razem z Semedo :)

Azi

0

Azi

0

@BarcaInfo Lepiej w biurach zarządu ;)
W szatni to wyleci zapewne Malcom i Semedo. No i oczywiście Ci, którym kończą się umowy/wypożyczenia. Jeżeli dołączy de Ligt i Wague to nie będzie źle. Oby Cucu wrócił do klubu. Nie obrażę się też jak przyjdzie Rodrigo z Atletico. 

Azi

0

@BarcaInfo Kiepski wybór jeżeli ma być faktycznie rewolucja. Nie mam wątpliwości, że nie ma lepszego kandydata na to stanowisko ale też EV jest raczej słabym kandydatem do wprowadzania drastycznych zmian. Zbudował pewną wieź z zawodnikami i jeżeli nie będzie jakiegoś ruchu z klubu typu odejście Neymara (w grę wchodziłby tylko Busi) to raczej nie spodziewam się rewolucji w wypracowanej strategii.

Azi

0

@Yoshi94 ile sekund piłka była na naszej połowie zanim wpadła do bramki? 5 max 6 sekund. Jak to nie jest szybki atak to nie wiem jak taki sobie wyobrażasz ;)
Strasznie próbujesz mnie zaszufladkować. A nie rozumiesz że mamy zawodnika dla którego takie zachowanie jak z Valencia to jest normą. W dodatku nie daje absolutnie nic w ofensywie. Zamiast się buntować przeciwko krytyce zastanów się czy Barcelonie potrzebny jest taki zawodnik.

Azi

0

@Yoshi94 To był zbyt szybki atak aby kombinować coś więcej z ustawieniem. Lenglet starał się zabezpieczać Albe na wypadek zejścia do środka (a nie dośrodkowania), Pique chyba tylko się cofał. Czy mógł wiedzieć że rywal wychodzi mu za plecy? Nie mam pojęcia. Chyba raczej nie. Czy mógł zrobić więcej? Też chyba nie. Musiałby wiedzieć co zrobi rywal i w który sektor wbiegnie a i tak pewnie niewiele by to dało. Czyste gdybanie.Nie winiłbym w takich sytuacjach nikogo kto wrócił do obrony. Można podyskutować czy środek pola nie dał się minąć jak dzieci - ale też nie robiłbym draki bo to była - co by nie mówić - fantastyczna akcja Valencii - i należy ich za to docenić.

Azi

0

@Yoshi94 Nie ma takiej zasady że tylko jeden jest winien. Tutaj Alba przegrał pojedynek biegowy (cóż - zdarza się) a po chwili było idealne dośrodkowanie. Trudno byłoby stoperom zrobić cokolwiek. Tylko Semedo mógł pójść do końca za rywalem i choćby utrudnić mu oddanie strzału. Nie dowiemy się co by się stało w takim wypadku ale wiemy że truchtanie (jak ma w zwyczaju) na pewno nie przynosi dobrych rezultatów. To nie pierwszy taki przypadek.
Nie mam pretensji jak ktoś przegrywa pojedynek. Ale jak ktoś pozoruje grę to jest to zupełnie inny kaliber przewiny.

Azi

1

@Peciak Ludzie co Wy macie we łbach? Semedo odpuszcza pogoń za rywalem a ten wbiega w pole karne, dostaje wrzutkę i strzela nam bramkę. To jest kontratak a nie atak pozycyjny. Tutaj nie ma krycia typu "Ja X a Ty Y" ani stref które kryjesz. Tutaj gnasz pod własną bramkę aby zapobiec utracie gola. Na załączonym wyżej filmiku widać bardzo wyraźnie że Semedo sobie odpuścił rywala. I nikt tutaj nie usprawiedliwia Albe, który przegrał pojedynek biegowy. Ale Semedo miał obowiązek iść do końca.Dodajmy do tego jego ruch przy pierwszej bramce. Wszyscy widzieli że rywal pośle nam zaraz piłkę za plecy Wszyscy z wyjątkiem Semedo. Ten zamiast gotować się do obrony robi totalną autostradę za plecami.
Oby ten koleś już nigdy nie założył koszulki Barcelony. Serio - nawet Douglas nie jest tak słaby aby zająć jego miejsce...

Azi

1

@kerouac w takim razie aż dziwne że Juninho ma tylko 82%

Azi

0

@SeeleyBooth Douglas zaliczył 1 asystę w swoich marnych 8 występach w Barcelonie. Semedo zaliczył dwie w 82 występach. Douglas ma 7 asyst w lidze tureckiej. Można się z niego nabijać ale statystyk to Semedo może mu pozazdrościć. Nie wspomnę o jego pokazie waleczności, zaangażowania i koncentracji z meczu z Valencią :(

Azi

1

@IronSanHybrid niecałe 4 mln Euro. Wow O.O

Azi

0

@kerouac Co oznaczają te %? Anderson? To zapewne Sonny Anderson - był w Barcelonie przez 1 sezon. Fajny facet :)

Azi

0

@Swiatek w europie (w poważnych ligach - o ile tak można nazwać L1) więcej bramek od nas zdobyło tylko City i PSG. Dlatego strasznie mnie bawi jak ktoś używa takich teksów jak "defensywny Valverde" albo jeszcze głupszych "gra 3 DM".

Azi

5

No i pięknie. Wreszcie przyszedł jakiś prawy obrońca :)

Azi

0

@masik86 Myślę że docelowo tak. Wague ma duży potencjał ale nie ma co na niego składać wielkiej presji - musi dostać sezon na wkomponowanie się w zespół. Dlatego w ważniejszych meczach pewnie i tak grałby S. Roberto.

Azi

0

@macio_944 Miałem identycznie :DNie trawiłem Nad Niemnem. Te opisy powodowały że zasypiałem w komunikacji miejskiej a ja nigdy nie mogłem spać w środkach transportu. Ale są ludzie, którym ta książka się bardzo podoba. Zadziwiające :)

Azi

0

@macio_944 jest też najgorszą ale najwyraźniej to przemilczeli :P

Azi

2

@Trojanek23 chyba Coś Ci się pomyliło. Jak już to "nie ważne jak jest dobrze - z XYZ będzie przecież lepiej!". Nie doceniamy tego co mamy bo łatwiej jest krytykować za to co się nie udało. Jak są skoki drużynowe i jeden z naszych ma gorszy dzień to jest fala hejtu. A nikt nie docenia ile wysiłku włożyła Cała drużyna. Jeżeli chcesz się kierować takim "skandalami" - proszę bardzo.
Pomijam fakt że oceniasz mnie na podstawie swoich wyobrażeń mojej osoby. To Twój problem - jest mi szczerze obojętne co o mnie myślisz. Ale najwyraźniej w efekcie jedyne co potrafisz to narzekać. I czepiać się tych, którzy Ci zwrócą uwagę.

Azi

2

@Messibestplayerintheworld przypomni sobie dopiero jeżeli kolejny trener zawali sezon.

Azi

2

@Trojanek23 dziwny jesteś. Dlaczego miałbyś mi zazdrościć? O.o I na podstawie czego wyciągasz wnioski o moich ambicjach życiowych? O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?