Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk bardzo prawdopodobne. Jeżeli Lucho złoży rezygnację to zostaniemy bez trenera.
0
@Rewolucja123 Co tam wakacje. On ma notoryczne problemy mięśniowe. To jest pilne do rozwiązania :)
1
@FCBurza zastanawiałem się jak on zdołał tak zagrać :D
0
@strazak1991 no penalty
5
@Akobz Strejlau doradza widzom żeby zrobili sobie herbatkę w przerwie w oczekiwaniu na dogrywkę.
0
Prawie wkręcił :)
5
@Kapitan hawk widzisz jaki ma pozytywny wpływ na gospodarkę? Kup jakiś rodzimej produkcji ;)
5
Lubię Var. A Wy? A kibice Realu? ;)
1
@ViscaBarca123 patrząc jakie nazwiska grają w drugiej linii w ogóle mnie ten fakt nie dziwi. A sam Alena też nie jest tak wielkim talentem jak niektórym tutaj się wydaje. Przykro mi to pisać ale po co mam sam siebie oszukiwać? Przypuszczam że już teraz Puig znaczy dla Valverde więcej niż niewiele starszy kolega.
0
@Robert_12_96 ktoś zna takiego zawodnika? Nie wiedziałem że chcemy takiego kupić.
0
@AlwaysBlaugrana w części spotkań pewnie tak - mimo wszystko Suarez i Messi świetnie współpracują.
1
@AlwaysBlaugrana Nie widzę przeciwwskazań aby grali razem Cou i Dembele. Tym bardziej że Suarez wymaga już teraz ciągłej rotacji. Ale żeby Leo mógł grać na fałszywej 9 potrzebujemy w środku pola kogoś mega kreatywnego a nie żelaznych robotników jak Busi czy Rakitic. Trójka Busi, Arthur i de Jong może dać radę - to się dopiero zobaczy.
1
@AlwaysBlaugrana Cou nie zagrał nigdy choćby jednego meczu na pozycji środkowego pomocnika. Dlaczego Valverde miałby go tam przesuwać?
2
@A_Gomesinho_21 Klopp by się nie zagapił :D
1
@jachuu9 a to spoko. Nawet jak coś wymyślisz to po studiach będzie nieaktualne ;)
Chyba że jakaś medycyna lub techniczne kierunki Cię kręcą.
0
@jachuu9 ile masz lat że takie rozkminy?
0
@KingKahuka je je je je je! Trolololololololol!
11
Odchodzi Morey. Nie wraca Kubo. Puig też się prawie pożegnał z klubem w zeszłe lato. Jestem mega rozczarowany.
1
@ksobi nie jest to trudna decyzja. Kubo był naszym zawodnikiem. Pokazał też ogromny potencjał i już duże umiejętności. To jest przypadek jak z Todibo - może trochę bardziej obarczony ryzykiem finansowym.
0
@G9 faktycznie. odruchowo czerwony wziąłem za kontuzje. Nie mam pojęcia czemu nie grał - może problemy osobiste czu cuś? Nie wnikam.
0
@ksobi Ja bym tak właśnie zrobił. Nawet jeżeli Kubo miałby dostać umowę Malcoma to podjąłbym takie ryzyko - w tym właśnie przypadku.
4
@macio_944 Rakitic grał jako najbardziej ofensywny pomocnik w Sevilli jeżeli dobrze pamiętam. Oczywiście że dobrze zrobiliśmy. Za to głupotą jest wymagać od niego żeby nagle był genialny jak Xavi albo Iniesta. Jeżeli byli/są na rynku dostępni zawodnicy tego pokroju co wyżej wymienieni to proszę o wskazanie.
8
@Murazor mnie też zawsze zadziwia że najlepszy piłkarz w historii jest zazwyczaj najlepszym zawodnikiem na boisku. Toż to szokujące! :P
e: co ma z tym wspólnego Jovic?
0
@G9 kiedy został odsunięty na przynajmniej 2 mecze z rzędu? O.o
No chyba że liczysz te zaraz po kontuzji kiedy zapewne leczył się dalej.
0
@G9 Szukasz czegokolwiek co by potwierdziło Twoje bzdurne założenie :D
Popatrz sobie po ile minut grał w kolejnych meczach gdzie był zdrowy. I nadal pisz bzdety typu "za slaby zeby grac"...
0
@BarcaInfo tylko pewny ban powstrzymuje mnie od wyrażenia swojej myśli...
0
@G9 nawet zakładając że te mecze zaraz po kontuzji albo w jej trakcie (??) był dostępny to i tak zagrał ponad 50% dostępnych minut. Pokaż mi "rezerwowego" który gra ponad 50% czasu gry.
Wiadomo przecież że zawodnik po kontuzji wchodzi i gra 90 minut ;)
0
@G9 właśnie wręcz przeciwnie :D
Pod który punkt podchodzi?
Pod 1? - "caly czas byl kontuzjowany" - jak widać nie był cały czas kontuzjowany.
Pod 2? - "chwile byl kontuzjowany, a oprocz tego za slaby zeby grac." - też jak widać nie. Na pewno nie był kontuzjowany "chwilę" i na pewno jak był zdrowy to był raczej pierwszym wyborem
0
@G9 to bardzo kiepski ten wywód...
Ja zapytałem czy nie trapiły go kontuzje (liczba mnoga). Równie dobrze mógł złapać 5 różnych urazów a te 13 spotkań rozegrał w kilku różnych miesiącach.
0
@G9 a kto mówi że cały czas? Ze skrajności w skrajność...