Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cracker To się zaczęło jeszcze przed nimi.
1
@robsesh Psy szczekają, karawana idzie dalej
3
Straszliwa wtopa ludzi odpowiedzialnych za transfery... Żal i płacz :'(
0
@dzonyFCB dokładnie. Coś co ma sens. Coś co można poprzeć argumentami. Będzie Ci ciężko ale kiedyś musisz nauczyć się argumentować swoje zdanie kolego. Takie jest życie - prędzej czy później trzeba dorosnąć :)
0
@dzonyFCB Napisz jak wymyślisz wreszcie coś ciekawego :)
75
@jeonek Hazarda kupuje już chyba 5 sezon. Całkiem sprawnie :D
0
@Veb1233 tydzień temu identyczna informacja tyle że PSG. A oficjalka jest?
0
@sprajtex to mam nadzieję że jesteś człowiekiem cierpliwym :D
1
@Lincolm Kubo chyba przygotowuje się z kadrą Japonii do CA.
0
@Rewolucja123 a to nie :)
4
@Chwytliwy @Bernard777 @SeeleyBooth
Gomes kosztował na 37 (transfermarkt). Zostały mu dwa lata kontraku, więc z prostej matematyki (37 / 5 lat umowy * 2 pozostałe lata = +/- 15 mln) wychodzi, że minimalna kwota za jaką możemy go sprzedać to 15 mln. Każde Euro powyżej tej kwoty to dodatkowe środki na przyszłe transfery.
1
@Rewolucja123 a co to?
1
@SeeleyBooth Ładnie napisane. Ale i tak czekam na oficjalkę :)
0
@Phatro Bartomeu, de Ligt czy Javi Miguel? ;)
0
@dzonyFCB Wiadomo. Tak samo wiadomo że szczepionki zabijają a ziemia jest płaska.
Z Twoimi argumentami nie sposób dyskutować. Wiadomo.
3
@LeoMessi1994 Leo gra w środku. I dlatego tak ważna jest ofensywna gra bocznych obrońców - szczególnie prawego. I stąd też tyle pretensji do Semedo a zarazem wiele nadziei o Wague.
Korzystając z okazji: skoro Leo gra w środku to logiczne jest że nie może tam grac inny zawodnik. Np. jakiś ofensywny pomocnik. Np. Cou. Albo Alena ;)
0
@Kompletny a kto tutaj mówi o trollowaniu? O.o
Kolega najwyraźniej uznał że dowcip będzie dobry nie na raz czy dwa ale na 150 razy. Nikt go trollem nie nazywa.
0
@LeoMessi1994 Rozumiem że chodzi Ci o mecze gdzie gra Suarez? Jesteś pewien że Leo gra bliżej prawej strony? ;)
Zobacz heatmapy z takich spotkań.
0
@LeoMessi1994 Myślę że Puig trochę pogra. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby został włączony do pierwszego zespołu. Co do Alena to nie jest on typowym środkowym pomocnikiem. Podejrzewam że dużo lepiej czułby się na 10-ce niż w środku pola.
0
@LeoMessi1994 najwyraźniej nie wiem :D
0
@dzonyFCB i to już maksimum Twojego intelektu? :)
0
@Kompletny co? O.o
e: w jakimś zrozumiałym języku poproszę
0
@Nano22 Prawdziwa miłość:
https://st3.depositphotos.com/16138592/18728/v/1600/depositphotos_187282316-stock-illustration-emoji-dollar-eyes-showing-greed.jpg
1
@arda Taka praca. Dostajesz koszulkę i masz całować herb. Nikt nie mówi że masz to robić szczerze. Szczególnie w Realu.
0
@KumpelSocjopaty Jak tam kolego? Liczysz? Czy szukasz jajek żeby nauczyć się przyznać do błędu? :)
21
@Avada Kedavra Kolega się zaciął. Współczuje.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7397317
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7380079
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7379944
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7374213
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7373553
dalej już mi się nie chciało przeglądać.
Jesteś chłopie mega kreatywny...
0
@sprajtex Gmoch. Ewentualnie ja.
0
@BoRoWieC oficjalka będzie to będzie wiadomo :)
0
@LeoMessi1994 Dlaczego miałby mu nie dawać szansy?
29
Będę trzymał kciuki. Oby to był nasz prawy obrońca na wiele, wiele lat :)