Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@AduŚ07 U Kloppa 30 zawodników grałoby w pierwszej 11!
0
@takisobiektos Halilovic jest genialny z piłką. A bez piłki jest na boisku jak amator co go dyskwalifikuje z gry w poważną piłkę.
48
Cou wyraźnie nie załapał co to jest DNA Barcelony :D
0
@PeteR10 4-2-4 Yeah!
0
@Colon nie mam ulubionej ale najczęściej korzystam z kebab kinga
0
@kuba4352r375 Skąd wiesz że nie dadzą? Zaczekajmy na presezon. Moim zdaniem powinien dostać okazję do pokazania się w lecie. Idealny zmiennik + może zastąpić Albe na lewej obronie.
6
@Veb1233 de Ligt przekręcił się na plaży i teraz opala plecy (MD)
0
@Wawrzyszewski ja też jak czytałem tą wypowiedz to pomyślałem Rabiot.
0
@Resoviak123 Gomes podrożał o 10 mln w weekend. Denis z kolei potaniał. A Malcom? Cillessen? Semedo? No i ewentualnie Cou.
0
@Chwytliwy pogadamy po pierwszym starciu z Ramosem ;)
6
@krzychu1526 sorry ale jak widzę 2k19 zamiast 2019 to mam zbliżone myśli na temat dzisiejszej młodzieży...
0
Ciekawe że z Valencji jest Lee a Ferran Torres nie dostał nominacji.
1
@FCB24 to wina Leo. Zły Messi nie podaje do Semedo i nie pozwala grać Cou w środku!
0
@koksik2700 kolejny sezon:
https://memy.pl/q/GpV2Nxk32
0
@ProMILs co rozumiesz przez pamięć złotej rybki?
W FM nie grałem już z 5-6 lat. Jakoś mnie nie ciągnie do powrotu.
Jak masz taką potrzebę to żyj sobie w tym swoim świecie. Mnie to nie przeszkadza. Tylko czemu się tak buntujesz jak ktoś Ci to wytyka?
0
@Chwytliwy nie wiem kogo masz na myśli. Jeżeli temat dyskusji mnie nie interesuje to zwyczajnie go ignoruje albo się nie wypowiadam - szczególnie jak się nie znam ;)
Ale jestem tutaj raczej wyjątkiem pod tym względem :p
0
@sebasek99 moim zdaniem wykorzystał w pełni potencjał składu. Zawodnicy z Leo na pierwszym miejscu chyba też tak uważają skoro bronią trenera nawet po takiej wtopie jak w Liverpoolu.
Rozume że Valverde można nie lubić. Ale postaraj się być obiektywny.
0
@Bartek22 sorry ale @BarcaInfo jest bliższy sensu niż Ty. Jeżeli nie wytepisz tępoty która słusznie wskazał w swoim komentarzu to nigdy nie doczekasz się zmian jakich oczekujesz. Ale tego nie da się zrobić. Tak działa świat. I tyle w temacie.
0
@Chwytliwy raczej obora ;)
Czy to nie Ty i ktoś tam sobie publicznie ubliżaliscie?
0
@Chwytliwy oni są odporni na argumenty. Napisałem kiedyś dokładna analizę jakie błędy zrobił w jakimś tam meczu Semedo i w odpowiedzi zostałem tylko zwyzywany przez fanboyow Portugalczyka. To nie jest uniwersytet.
0
@sebasek99 a miał być cudotwórca? Nie wiedziałem...
0
@Bambus150400 zgadzam się że styl nie zachwyca. Tylko że dla nas kluczowa zawsze była druga linia. I tak jak napisałem: jak zastepujesz najważniejszych zawodników dużo słabszymi to czego możesz się spodziewać?
@Avada Kedavra Przyjdzie de Jong. Arthur może wreszcie się wyleczy. Wtedy zobaczymy. Puig też dostanie swoją szansę.
A Alena? On się nie łapie nawet do hiszpańskiej młodzieżówki. Nie wspominając o tym że to bardziej ofensywny zawodnik i gra u nas w środku pola to trochę za dużo jak na niego.
0
@Bartek22 "Jeżeli chcecie, żeby Ernest miał tutaj poważanie i sympatię, to przekażcie swoje zdanie w sposób merytoryczny, zamiast iść na skróty wynajdując, jakąś pojedynczą głupotkę"
To działa w dwie strony. Czekam na te merytoryczne dyskusje
4
@Bartek22 daj mi link do jakiejkolwiek dyskusji gdzie ktoś merytorycznie udowodnił jakąkolwiek winę Valverde :)
Sorry ale ludzie tutaj mają siano w głowach. Nie ma Xaviego a jest Rakitic. Nie ma Iniesty a jest Vidal. Nie ma Neymara a jest Cou. A Wy sobie wyobrazacie grę jak za Pepa. To jest brak logiki. Trener pracuje z takimi zawodnikami jakich ma. Ale ogół speców z LR i tak wie lepiej.
6
@KingKahuka fakt że nie jesteś trenerem Barcy. Wszyscy czekamy z niecierpliwością aż nim zostaniesz
3
@Bagsik88 on wiecznie wie lepiej. Zawsze rzuca takie teksty w stylu "A wystarczyło obejrzeć kilka meczów, gdzie goniąc wynik Coutinho zajmował pozycję ofensywnego pomocnika i w 5 minut jego gra stawała się lepsza o 200%". Totalnie bez pokrycia w rzeczywistości.
Kolega @ProMILs żyje w swoim pięknym radosnym świecie. A Ty go tak brutalnie chcesz wyrwać.
1
Osoby które nie dopilnowały powrotu Kubo to idioci. Ten koleś jest najbardziej perspektywicznym zawodnikiem do 20 roku życia. Ma poukładane w głowie, nabrał trochę doświadczenia w Japonii i zna nasz styl oraz nie miałby żadnych problemów z aklimatyzacją.
Nie mam do niego żalu że idzie do Realu. Nie mam wątpliwości że wybrałby Barcelone gdyby dostał choć trochę przyzwoite warunki. Ale my od lat robimy bezsensowne transfery. A wystarczy wmówić ludowi że to wina Valverde i można rozwalać klub dalej...
0
@dzonyFCB ziewa
Bo to był idiotyczny zarzut. To Ty twierdzisz bezpodstawnie że zagra dwa-trzy mecze. A ja mam Ci coś udowodniać? Skoro jesteś pewien że tyle zagra to udowodnij swoją teorię a nie od kilkudziesięciu godzin robisz z siebie durnia. Jeżeli jesteś uczniem podstawówki to kończymy dyskusję bo szkoda mi czasu na uczenie Cię czegokolwiek. Po jednym zdaniu wiedziałem że mało prezentujesz. A jak nie jesteś to wysil mózgownicę i znajdź jakieś argumenty potwierdzające Twoją teorię. Zobaczymy czy jesteś coś wart.
Bo na razie wiadomo tylko tyle że potrafisz ciskać głupoty bez pokrycia. Tyle że to potrafi kazdy. Nawet największy głupek.
0
@Yoshi94 Weź zostaw takie dziecinne teorie dla siebie.
e: może Ty lubisz zwalić winę na kogokolwiek lub cokolwiek ale innych jednak interesuje prawdziwy powód.
0
@robsesh działaj jeżeli masz pomysł jak to zrobić. Przedstaw plan a dostaniesz moje wsparcie.