Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy ciężko ocenić czy był najsłabszy skoro naszym zawodnikiem był wyłącznie na papierze :P
0
@Coutinho007 mnie osobiście jakoś bardzo nie rozczarował. Jeżeli już to Hleb
0
@BARCA_FOR_EVER zależy jak zdefiniować najgorszy. Wymieniłem takiego od którego oczekiwano że będzie nawiązywał do poziomu jaki prezentował Alves. Że będzie gwiazdą na swojej pozycji na wiele lat. A dostaliśmy kolesia, który prawdopodobnie miałby problem aby wygrać rywalizację z Douglasem (po którym przecież nikt nic nie oczekiwał).
1
@Coutinho007 Nie jest to najsłabszy zawodnik jakiego widziałem w Barcelonie. Jest to po prostu koleś z największa różnicą między oczekiwaniem a tym co dał klubowi. Niewątpliwie było sporo zawodników o dużo niższych umiejętnościach ale nikt od nich nie oczekiwał tyle co od Semedo.
0
@BoogieWoogie Semedo
1
@daro22 Myślisz że poród jest najgorszy? O to synek Cię zaskoczy ;)
Powodzenia. Trzymamy kciuki :)
0
@fajny_football "Możesz proszę mi to wykazać, w jakim miejscu to uczyniłem? Nie rzucaj dowolnych zarzutów, jeśli nie jesteś w stanie ich udowodnić gdyż wtedy jest to pusta mowa i manipulacja."
I już następne zdanie: "Jezus Chrystus powiedział: ‘Kto wierzy w Syna, ma żywot wieczny, kto zaś nie słucha Syna, nie ujrzy żywota, lecz gniew Boży ciąży na nim.” Jan 3:36
"
Chłopie ogarnij się. Wybrane cytaty z Biblij może dać każdy. To nie znaczy jeszcze że cokolwiek z tego zrozumiałeś. A fakt że próbujesz tak robić - to właśnie jest manipulacja.
Dalej Twojej wypowiedzi nie czytałem. Ty nic nie rozumiesz z tego co ja Ci przekazuje. Mogę więc śmiało założyć że skoro nie rozumiesz drugiego człowieka to zrozumienie zapisów Pisma Świętego zdecydowanie przekracza Twoje możliwości poznawcze.
0
@masq chodzi Ci o to że moderacja usuwa wpisy? W prasie taki moderator nazywa się redaktor - głównie redaktor naczelny. Ty piszesz artykuł a on go "moderuje" zanim pójdzie do druku.
8
@masq a jak to jest że na LR możesz napisać byle głupotę i też jesteś bezkarny?
3
Człowiek czeka cały dzień na ten artykuł a tutaj nic ciekawego :P
5
@daro22 Jak tam młody cules? Podobny do taty? :)
0
@Wawrzyszewski zazwyczaj jak się jedzie we 2 to wraca się w 3 ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@vangoor dlatego proponuję nie wierzyć we wszystko co się czyta. W szczególności w internetach
5
@tomono Jeżeli to nie jest kierunek po którym masz jasno wyznaczony zawód (np. weterynarz) to idź na studia, które pokrywają się z Twoimi zainteresowaniami. Tylko naucz się na tych studiach myśleć samodzielnie i rozwiązywać problemy. Potem jest to coś co ceni pracodawca. Sam kierunek ma średnie znaczenie.
Nie znoszę jak przychodzi do roboty takie ciele z wielkim ego bo ukończyło niby poważną uczelnię. A nie potrafi rozwiązać najprostszego problemu. Jeżeli pracodawca będzie musiał Cię prowadzić za rączkę to nawet najlepszy kierunek nic Ci nie pomoże. A jeżeli będziesz zaradny i obrotny to jaki masz w ręku papier - to będzie bez znaczenia w długim okresie. Po 2 dniach i tak nikt nie będzie pamiętał jaki kierunek kończyłeś.
0
@LuisSalvano co ma bycie rodzicem do biznesu? O.o
Wiesz jaki odsetek kibiców śledzi na bieżąco - np. na takich jak ta stronach - wiadomości o klubach którym kibicują. Znikomy promil. Po co się więc przejmować?
2
@LuisSalvano po co dementować? Nic tak nie pobudza marketingu jak fakt że o Tobie piszą. A tutaj nawet nie musisz bulić za reklamę. Niech se pismaki wymyślają historię.
1
@mesi8191 niech nie kupują żadnego
19
@Chwytliwy Chyba Platini za murem ;)
2
@deyna2018 PKP Pewność Komfort Punktualność
0
@cules100pro to dożywocie jest gorsze niż 1000 lat. Tak masz przynajmniej nadzieję że kiedyś wyjdziesz ;)
0
@fajny_football Chłopie daruj mi propagandę. Nie nawrócisz mnie na Jehowizm czy inne głupoty. Przykro mi też że ktoś Ci zrobił z mózgu sieczkę ale podobne bzdury jak tutaj wypisujesz słyszałem już wielokrotnie. I zawsze oznaczało to sektę (za takową uważam też Jehowy).
I jeszcze jeden tekst: "o stara śpiewka o interpretacji ludzi , którzy odrzucają prostą naukę Słowa". Czysta manipulacja. Tyle masz w głowie. Najgorsze jest to, że próbujesz używać słowa Bożego do manipulacji. W moim prywatnym odczuciu jest to niedopuszczalne moralnie i jest to najgorsza rzecz jaką człowiek może sam sobie zrobić. Nie jestem jednak sędzią i nie będę Cię oceniał. Ale smutne jest to, że nie masz tego co jest najważniejsze - wolności. Że ktoś zrobił Ci krzywdę wpychając do głowy pojedyncze cytaty a nie ogarniasz tego co jest najważniejsze. To jest smutne i przykre.
19
@daro22 Uważaj na miejscu. Jak rodził się mój synek to okazało się że położną jest... moja była. Trochę niezręczny moment ale wesoła anegdotka po fakcie ;)
0
@fajny_football próbujesz "nauczać" innych a sam sobie wybierasz interpretację słów i czynów Boga. Zastanów się lepiej nad swoim własnym zbawieniem bo nie jesteś mądrzejszy niż miliardy ludzi żyjących obecnie i tych którzy już umarli.
Takich jak Ty było w historii pęczki. Teraz też nie brakuje Jehowów i innych pomyleńców, którym się wydaje że wystarczy przeczytać Biblię i od razu jest się natchnionym. A zawsze powtarza się ten sam schemat: świr z takimi poglądami interpretuje to co przeczytał przez pryzmat siebie a nie Boga. I potem pojawiają się takie dyrdymały jak wypisałeś tam wyżej. Bez żadnej wartości. To jest dokładnie to samo co robili żydzi czekając na Mojżesza na pustyni. Sami próbowali interpretować pisma i w efekcie wyszedł im bożek a nie Bóg. A wszystko w przekonaniu o tym jak to oni dobrze czynią Bogu. Tyle że głupota nikogo nie usprawiedliwia.
Jeżeli jesteś mądry to idź do kościoła i módl się o łaskę. A jeżeli nie jesteś to daruj mi te puste teksty i szukanie na LR zwolenników to kolejnej sekty.
1
@Danger204 nie z tym zarządem. Nie z tymi ludźmi od transferów. Nie przed wyborami... Pytanie na dziś: jak bardzo źle będzie w Barcelonie do tych wyborów :(
0
@ViscaBarca123 mam nadzieję że na tym jego atuty się nie kończą...
0
@Chwytliwy ktoś tutaj mi ostatnio pisał że dawanie kupy kasy Kubo to byłoby głupie. No i proszę. Za grosze mamy mega talent. Szacunek dla osób odpowiedzialnych za transfery ;)
2
@damianex10 Real zakontraktował Kubo (18 lat, gra w pierwszym składzie Japonii na CA) więc odpowiadamy ciosem na cios!
1
Czy tylko ja nigdy w życiu o kolesiu nie słyszałem? O.o
Kiedy ją dostanę umowę? Może być z Barceloną B i tylko na sezon. Czekam na telefon.
2
@Kapitan hawk nie sądzę aby utrzymał pierwszy skład jeżeli Arthur będzie zdrowy a de Jong się sprawdzi (słownik w tel ciągle poprawia mi dr Jong;).
To nie jest 20paro letni facet żeby potrzebował szukać szczęścia w innym miejscu. Tym bardziej że klubu na lepszy nie zmieni. A kasy też mu raczej nie brakuje.