Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli miałbym wybierać to nie kupowałbym Griezmanna a Malcoma wymieniłbym na Kubo. I to tyle w temacie.
Nie znajdziemy 9-ki która odciąży Suareza. Jak już to może lepiej Fekir z Lyonu? Można poszukać jakiegoś emeryta: Cavani, Mandzukic, Dzeko, Falcao, Stuani, I. Aspas a może Llorente lub Torres.
Który z nich pogodzi się bezsprzecznie z rolą tego drugiego po Suarezie? I w dodatku nie będzie miał wygórowanych żądań finansowych? Ten dylemat jest nierozwiązywalny.
1
@Coutinho007 Talent to jedno. Ale i tak ważniejsza jest głowa. Ja największe nadzieje wiąże z Takefusa Kubo. Jest tylko rok starszy ale ma w sobie to coś magicznego.
Nie mam też nic przeciwko awansowaniu nawet 17 latków do drużyny rezerw. O ile nie zaburzy to ich rozwoju i będą grali.
1
@10SzymonBarca10 A niech stracę - pogdybam ;)
MatS - Wague, Pique, de Ligt, Alba - Busi, Arthur, de Jong - Messi, Suarez, Dembele
Rezerwa:
Pena - S. Roberto, Lenglet, Umtiti, Cucu - Rakitic, Puig, Vidal, Alena, Cou, Kubo
1
@ViscaBarca123 fajnie byłoby jakby spędził część presezonu z pierwszą drużyną. W tym roku może być jednak trudniej z zabraniem młodzieży, bo sporo zawodników będzie miało jednak normalne, długie wakacje.
1
@IronSanHybrid a ja i tak czekam na oficjalkę. Tyle już było niestworzonych historii w prasie, że nie ma sensu w nie wierzyć.
0
@KyloFCB chyba kolega @student97r
0
@Jakchcesz Semedo, Malcom, Denis, Gomes, Cillessen i Cucu. Odejdzie też zapewne Rafa. W dalszej kolejności Umtiti i Cou. Nie liczę zawodników rezerw oraz tych którzy kończą kontrakt/wypożyczenie.
4
@Momalsino zmień nick na "naczelny_malkontent"
1
Kubo i de Ligt - tak
Griezmann - nie
Denis - tak x 1000 :)
1
@KumpelSocjopaty wystarczy wejść na transfermarkt gdzie możesz posegregować według pozycji. Ale jak chce Ci się liczyć ręcznie to powodzenia :D
e: myślisz że skąd wziąłem te minuty? Wymyśliłem? O.o
1
@Deraxium Nie dam sobie za to reki uciąć ale jeżeli uda się sprzedać Semedo to gotowy jestem postawić parę złotych że Wague skończy z większą ilością minut na prawej obronie niż S. Roberto.
1
@Coutinho007 Wybitnie pocieszające :'(
0
@KumpelSocjopaty Semedo został ściągnięty żeby S. Roberto nie musiał wreszcie grać na prawej obronie. Nie jest winą Roberto że Semedo jest tragicznie słaby.
Przypominam też że powyższa dyskusja o minutach wywiązała się bo sam zakwestionowałeś ilość minut obu na prawej obronie. Więc jak teraz wychodzi że nie masz racji to nie rżnij głupa tylko miej jaja i przyznaj się do błędu.
3
@Deraxium Ale pytanie było: co z tych liczb wynika?
Ile występów powinni mieć na koncie zawodnicy REZERW żebyś czuł się spełniony i szczęśliwy? I co to ma do Wague który od lipca ma być w pierwszym zespole. To nie są argumenty bo nie oddają jego sytuacji w przyszłym sezonie.
3
@KumpelSocjopaty wyżarło skoro S. Roberto liczysz też te minuty które grał na pozycjach innych niż prawa obrona.
Nadal niedostateczny kolego. Kolejny raz kiblujesz :)
e: Semedo zresztą też liczysz minuty które grał na lewej stronie...
1
@Bagsik88 zapomniałeś dodać że on wymienia zawodników rezerw (z wyjątkiem Todibo który sztucznie został włączony do pierwszego składu choć ma zerowe doświadczenie ligowe).
Od lipca Wague będzie pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego składu. Jeżeli odejdzie Semedo (oby!) to ciężko sobie wyobrazić aby nie grał skoro jedynym rywalem będzie środkowy pomocnik.
A nie - będzie też Emerson o ile nie pójdzie gdzieś na wypożyczenie.
2
@Deraxium do tego Wague, Oriol, Mirandnda, Chumi i Collado. Być może kogoś pominąłem - nie chce mi się sprawdzać. Trochę zawodników te szanse dostało.
I co wynika z tych Twoich przytoczeń?
0
@krzakov i bardzo dobrze. Ciężko o gorszego obrońcę niż Semedo...
2
@KumpelSocjopaty chyba coś kiepsko te statystyki sprawdziłeś :D
Za dużo cyferek żeby ogarnąć? ;)
Semedo: 43 występy na prawej obronie. 2.643 minuty
e: nie przystanę się czepiać. Zacznij pisać z sensem to nie będę się czepiał Ciebie.
1
@CrazyFan czemu nie zadałeś tego pytania sobie w pierwszej kolejności? O.o
2
@Bagsik88 błyskotliwą inteligencją ;)
3
@krzakov chyba nietrzeźwe ;)
W właśnie zakończonym sezonie więcej na prawej obronie grał Semedo. Wystarczy wejść sprawdzić dane zanim napisze się coś głupiego.
0
@sprajtex ja tam liczę że do nas nie trafi. Jeżeli inwestować w napastnika to postarałbym się o Nabil Fekira z Lyonu. 26 lat w lipcu. Umowa jeszcze przez rok. Podobno do wyjęcia za 15 baniek. Bezpośredni udział przy bramce (gol/asysta) średnio co 115 minut (licząc wszystkie występy). Nie jest to duże ryzyko.
0
@krefi10 min. 105 mln euro. Licząc po danych z transfermarkt (transfer za 145 baniek) nie opłaca się go sprzedać za mniej - inaczej będzie to miało bardzo negatywny wpływ na bilans transferów w finansowym fair play.
3
@Michael_20 maść na ból tyłka nie pomaga? :)
0
Chłopak ma niesamowity talent. Może jest trochę niestabilny i brakuje mu doświadczenia na poziomie LL ale liczę że szybko zrobi to czego nie umie zrobić Semedo - wywalczy pierwszą 11 od S. Roberto.
0
@Striker prawa strona. Może grać nawet na 9. Może na 10. Przypuszczam że na 8 też da radę. Jest lewonożny więc może pograć i na lewej stronie w razie potrzeby.
Spędził parę lat u nas. Zna nasz styl.
0
@Striker możliwe ale nie zdziwi mnie jak po presezonie trafi jednak do pierwszego składu. Podobnie Puig. Kubo ma w sobie coś magicznego.
0
@SeeleyBooth Powiem więcej mielibyśmy bardzo perspektywiczny zespół:
MatS - Wague, de Ligt, Lenglet, X - de Jong, Arthur, Puig - Kubo, X, Dembele
Niewiadoma tylko w perspektywie lewej obrony - Miranda? Oraz ewentualnej 9 - Ruiz (może). I to - z wyjątkiem MatSa - zawodnicy przed 25 rokiem życia a w większości przed 23.
e: oczywiście że mogą nie wypalić. Przestań marudzić. Hazard tez może tak jak wiele innych drogich transferów. Nigdy nie masz gwarancji.
1
@SeeleyBooth na ocenianie ich postawy przyjdzie czas po sezonie czy dwóch. Ja się cieszę bo sprowadzenie Kubo i de Ligta oraz de Jonga oznacza że przestajemy sprowadzać - przepraszam ze wyrażenie - towar drugiego sortu na ławkę.