Azi

2

@goldenboy idź się denerwuj gdzie indziej :)

Azi

0

@Dawid1996NL strasznie nudzisz. Nie zauważyłeś że choć mega się starasz i produkujesz to mnie to nie rusza?

Chłopie weź się ogarnij. Jesteś tylko no-name. Jakimś anonimowym kolesiem siedzącym sobie gdzieś przy komputerze albo w telefonie. Jesteś dla mnie absolutnym nikim. Możesz sobie pisać te bzdury o tym że robię z siebie głupka ale to świadczy o Tobie a nie o mnie. Jeżeli Cię to rajcuje - to pisz. Powodzenia w życiu gościu.

Azi

0

@Dawid1996NL to Twoja opinia. Dlaczego miałabym się nią przejmować? Jesteś kimś istotnym? Nic na to nie wskazuje. A czemu to napisałem? Dostosowuje się do Twojego poziomu konwersacji :)

Azi

0

@Dawid1996NL dokładnie tak. Katarynka i dzwoneczek są Twoje.

Azi

0

@Dawid1996NL to przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź do której nawiązałeś i zastanów się czy może przypadkiem jej źle nie zinterpretowałeś. Bo gdybyś ogarną o co mi chodzi to nie zadawał byś tych pytań.

Azi

0

@Dawid1996NL to już drugi post bredni. Nudzisz się czy po co się produkujesz? O.o

Azi

0

@Dawid1996NL zrozumiałeś najwyraźniej tylko to co chciałeś zrozumieć.

Azi

1

@Pavu Sens jest taki że to jednostkowa historia, więc się nie wyciąga z tak małej próby wniosków odnośnie całej populacji. Wystarczy pomyśleć żeby się domyśleć :)

e: zresztą nawet to napisałem "Ale to też za mało żeby wyciągać daleko idące wnioski"

Azi

0

@Rewolucja123 specjalnie wszedłem na transfermarkt żeby sprawdzić ile spotkań zagrał jako środkowy pomocnik. Równe okrągłe 0. Więc raczej nie :)

Cou niech się skupi na nie odpuszczaniu pressingu. I nie przetrzymywaniu piłki. To nie PL. Tutaj nie ma czasu się rozglądać gdzie i do kogo podać. Pokazał w pierwszym półroczu duże umiejętności. Potem się zaciął. Ale wierzę że w kolejnym sezonie będzie świetnym zawodnikiem.

Azi

0

@myscooter Poniekąd tak. Ale obaj mogą grać na różnych pozycjach. Łatwo też sobie wyobrazić jak obaj wychodzą na boisko. Więc odpowiadając prawdziwie na Twoje pytanie: nie, nie wydała 300 baniek na zawodników którzy mają ze sobą rywalizować o 1 pozycję na boisku.

Co nie zmienia faktu, że muszą wygryźć innych ze składu.

Azi

1

@Pavu Gdzieś szanownego Pana obraziłem? Czy wytknięcie bezsensu Twoich wypowiedzi jest zniewagą?

Azi

0

@Rewolucja123 nie ma znaczenia jak się nazwie tą pozycję. Ludzie tutaj myślą że jak sobie na kartce narysują Cou w środku a Leo z prawej to tak to będzie wyglądało na boisku...

Azi

0

@Momalsino żeby grać na lewej stronie. Nie powiedziałbym też że sobie nie radzi. Miał gorszy sezon ale ja bym go nie skreślał

Azi

1

@Transu96 Od X czasu prasa wymyśla gdzie to ma iść Rakitic. Najwyraźniej już go to znudziło więc powiedział wyraźnie że zostaje. Zapewne znaczyło to mniej więcej tyle: "(potocznie pośpieszcie się oddalcie), skończcie temat i przestańcie mnie wreszcie nudzić".

Więc tak - po takiej wypowiedzi pisanie że X, Y czy Z interesuje się Rakiticem uważam za przejaw głupoty. Wierzenie w te bzdury również.

Azi

0

@Momalsino nigdy nie wystawi Cou w pomocy. To nie jest pomocnik. To że w kadrze gra jako ofensywny pomocnik to nie znaczy że Leo odda mu swoje miejsce na boisku. U nas nie ma takiej pozycji bo w tym właśnie miejscu przebywa Leo. Nie może tam więc grać Cou.

Azi

1

@Pavu raczej z sensem i na temat. Jakoś średnio mnie interesuj co ktoś sobie wymyśli co tam napisałem między wersami. Jakie przesłania potajemnie wysyłam itp. itd. Bla bla bla.

Azi

2

@Transu96 Dobrze. Jak masz pilną potrzebę wiary w takie rzeczy to sobie wierz. Tylko potem nie zdziw się jak jednak zostanie :)

Azi

6

@Momalsino Oczywiście że nie zmieni. Jak się Xaviego zastąpiło Rakiticem a Inieste Vidalem to czego Ty oczekujesz od trenera? Że nagle nauczy ich grać widowiskową piłkę jak prawdopodobnie najlepsi pomocnicy w historii Barcelony? No litości...

Azi

1

@Gaucho co? 151515151515151515

Azi

1

@Transu96 mniej więcej to, że jak ktoś mówi że zostaje to znaczy że nie ma sensu pisać o zainteresowaniu tym piłkarzem bo to jest nudne. Ale to tylko moje zdanie.

Azi

1

@Pavu Statystycznie Ty i meduza maci po pół mózgu. Nie bierz tego do siebie. To nie musi nic oznaczać :)

Azi

1

@Gaucho Nie ważne ile razy powie że w zostaje w Barcelonie. Prasa wie lepiej.

Azi

0

@Double Zdecydowanie wolę takie suche fakty niż bzdury typu "Valverde planuje ściągnąć Williana" które są przez ekspertów z LR nadal uważane za prawdę objawioną...

Azi

1

@Pavu strasznie się rozpisałeś. Nawet nie chce mi się tego analizować.

Życie jest proste: "nie wyciągać daleko idących wniosków" oznacza dokładnie tyle, że nie trzeba z tego wyciągać daleko idących wniosków. Natomiast "nie muszą nic oznaczać" oznacza że nic nie muszą oznaczać. Nie ma w tym płacht ani ukrytych przesłań. Jeżeli takowe tam widzisz to polecam skorzystać z polskiej służby zdrowia. Np. w Tworkach.

Azi

0

@jacob345 Wczoraj była klauzula. Dziś jest 50 a jutro będzie 20 - i to też będzie za dużo. Na szczęście wygrał Ligę Narodów - jest to chyba jedyny pozytyw w negocjacjach z ewentualnym kupcem.

Azi

7

@nieprzysiadalnosc ja tam czekam na podatek -. Albo ceny -. A najlepiej w korelacji z wypłata +

Azi

0

@kerouac Taka jest kolej rzeczy jak przechodzisz w wieku 20 lat do największego klubu na świecie. Stopniowo udowadniasz swoją wartość. Nikt nie dostanie miejsca na ładne oczy.

Azi

0

@barteq to tylko oznacza że przez ostatnie kilka sezonów rynek totalnie oszalał (nie z pozytywnym znaczeniu). za MatSa zapłaciliśmy chyba 12 baniek. Za Rakitica 18. Suarez kosztował koło 80 ale to był top transfer. Takie kwoty to ja rozumiem. Ale 20 baniek za nie grającego kolesia? To jest obłęd.

Azi

0

@kerouac Jakimi ogonami? Stoperów się nie zmienia w czasie meczu, więc ogonów nie będzie grał. Myślę że dostanie spokojnie 20 spotkań w różnych rozgrywkach. Wszystko zależy od tego jak dobrze się będzie prezentował. Pique może być nie do ruszenia na najważniejsze mecze. Ale Lenglet już zdecydowanie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?