Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Którzy pomocnicy asystują co tydzień? :)
Poproszę nazwiska
0
Rozumiem. Sezon wygrywa jedną drużyna. Reszta to przegrywy. Gratuluję logiki :)
0
Ktoś Ci wytknął że piszesz bzdury więc atakujesz personalnie? Wow - wysoki poziom prezentujesz :)
0
Rewanż z LFC to jedyne co umiesz przytoczyć. Jeden mecz... Ale pewnie zaraz dodasz Romę. Dwa na 120. Wow ;)
0
Tak myślałem że poprzedni post był napisany żeby napisać cokolwiek :)
0
Dokładnie to zrobili z Semedo. Wiesz co wyszło? :)
0
Boli? Ma boleć :)
0
Nadal uważasz że środek pola jest mało kreatywny? :D
1
Ahh ten niekreatywny środek pola...
Płaczta :D
0
To ciekawe jakim cudem zdobyliśmy majstra i półfinał LM?
0
Nie mamy prawej strony nawet wtedy gdy gra tam Semedo i S. Roberto razem...
0
Ktoś tutaj niedawno pisał o stronie gdzie można kupić punkty a potem wymieniać je na mecze. Dacie link? Nie mam innej opcji na ostatni mecz ligowy niestety :/
0
Przez zły ciężko się czyta :D
0
Może w tym roku to my zrobiliśmy go w bambuko? :D
5
Skład był do przewidzenia. Szkoda tylko że nie Wague.
0
Chętny się znajdzie ale czy to będzie kierunek wymarzony dla griezmanna?
1
Raczej 442.
0
Jeżeli tak ma przerąbane. Ogłosił że odchodzi i nie ma gdzie. Zostają Chiny?
0
Moim zdaniem ZZ ma wymarzoną okazję aby przetestować nie tylko inne warianty gry ale też obecną kadrę. I wybrać tych którzy są zbędni w kolejnym sezonie.
1
Czepiacie się Realu. W wakacje nikt nie jest w topowej formie. A u nich urlopy zaczęły się już w marcu.
Dwa lata temu przegraliśmy nie tylko LM ale też ligę. Odszedł Neymar a Real zdemolował nas w superpucharze. I cieszył się że to koniec Barcelony. Gdzie jest dzisiaj?
Nie bądźmy aroganccy jak oni. Kolejny sezon to kolejne rozdanie.
0
Jeżeli coś trzeba poprawić to prawe skrzydło. Konkretnie to wywalić Semedo i postawić odważnie na Wague. Środek pola daje dobrze radę. A teraz przyjdzie de Jong co odciąży trochę - wreszcie!! - Busiego i Rakitica.
3
Na 8 poniższych komentarzy 5 to płacze dzieciaków które wiedzą lepiej od Valverde kto powinien grać. Masakra.
"Busi, Vidal, Rakitic do niczego się nie nadają". Faktycznie nic w tym sezonie nie wygrali. Totalna wtopa.
1
Cillessen - Wague, Pique, Lenglet, Alba - Busi , Rakitic, S. Roberto, Vidal - Messi, Malcom
Choć pewnie - niestety - wyjdzie Semedo. O to można mieć pretensje do Valverde. Daje kolejne szanse zawodnikom, którzy nic nie wnoszą do gry zespołu.
Ciekawe też kto powędruje na trybuny? Jest 4 stoperów, więc jeżeli nie zagramy 3 w obronie to zapewne Todibo.
0
Dowiesz się :)
1
Zdecydowanie najlepszy możliwy transfer z Atletico. Drugi to Filipe Luis a dopiero w trzeciej kolejności Griezmann.
Z drugiej strony transfer francuza przypomina mi transfer Suareza - byłem ogólnie przeciw a dziś śmieje się ze swojej głupoty :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo rzucasz jakieś dziwne stwierdzenia. Po 3 latach co raz gorszej gry u Lucho - opartej na taktyce podaj do MSN i czekaj co wymyślą - wreszcie zaczęliśmy wracać do naszego stylu. Może nie jest jeszcze idealnie ale jest lepiej. I nie widzę żadnej opcji zakontraktowania szkoleniowca, który na dziś zrobiłby to lepiej niż Valverde. Ale jeżeli zarząd takiego znajdzie - niech wymienia. Nie będę go bronił.
0
Rodri, Busi, Arthur, de Jong, Rakitic + Vidal i Alena. Ideał składu.
Alena nie miałby szans gry w drugiej linii. Ale jeżeli odejdzie Malcom to może zostać zmiennikiem Cou/Leo. Pod warunkiem że nie przyjdzie Griezmann.
0
Przeczytałeś w ogóle to co napisałem? Bo widzę że nie rozumiesz - mogę postarać się napisać to prostszym językiem.
0
Cieszy mnie to :)