Azi

6

Na stojaka to się pije przy toastach na weselu a nie gra w piłkę. Ruszać tyłki!!!

Azi

0

Azi

0

@baby_face_killer Jeżeli masz problem z czytaniem to temat dotyczy Semedo a nie obsadzania prawej obrony w Barcelonie. To zasadnicza różnica której nie łapiesz a usilnie próbujesz się wypowiadać. Jeżeli chcesz podyskutować o obsadzie prawej obrony to albo idź do innej dyskusji albo załóż nowy temat. Postawa S. Roberto nie ma nic wspólnego z tym co prezentuje Semedo. A bawienie się w tłumaczenia, że jeden jest usprawiedliwiony bo drugi też jest słaby to tak niski poziom merytoryczny, że nie chce mi się na to tracić czasu. Trzymaj więc poziom albo nie marnuj mi czasu. Dziękuję.

Azi

1

@lucca87 tak właśnie wygląda definicja mało istotnego pucharu - są inne (liczba mnoga) które mają nieporównywalnie większą wartość.

Azi

0

@masq Patrząc po tym jakie zadania dostaje ostatnio S. Roberto, to naprawdę ciężko wyobrazić sobie Semedo wchodzącego w jego buty.

Azi

4

@LoveValverde bo do takich spotkań nie podchodzi się poważnie i z należytym zaangażowaniem. W przeciwieństwie do rywali, którzy wypruwają flaki, bo to dla nich gigantyczna szansa na wypromowanie się. Wpadki z ekipami z niższych poziomów w PK nigdy nie były czymś nadzwyczajnym. Ostatnio tylko nam udało się zdominować te rozgrywki (które i tak są mało istotne).

Azi

1

@Krychaaa10 i te tłumy na trybunach. W zeszłym roku na Levante przyszło niecałe 43 tys. Jakoś nie wierzę aby na Ogórki przyszło więcej.

Azi

0

@Rewolucja123 u siebie z ogórkami :)

Azi

0

Osasuna, RSSS czy Leganes?

Azi

2

Nie trafimy na Teneryfę. I bardzo dobrze. Najchętniej obejrzałbym mecz z Sarragossą, Rayo lub Villarreal

Azi

0

@Odesseiron kolega @Socjopata go porwał

Azi

0

@kerouac To będziemy mówili op mistrzostwie związku państw - w czym problem?

Azi

3

@matirix20 Dlaczego?

Azi

0

@BarcaInfo Ja tam bym się chętnie dowiedział przeciwko komu naprawdę Leo się najlepiej gra :)

Azi

1

@Kengo Zawsze jak oglądam takie filmiki z dawnych lat i widzę ile wolnej przestrzeni było wtedy na boisku to nie mogę powstrzymać uśmiechu. Piłka była kiedyś o wiele, wiele bardziej "swobodna" niż dzisiaj.

Zobaczcie sobie ilu zawodników łapie się w kadr, kiedy widać prawię całą połowę boiska. A potem obejrzyjcie np. skrót jakiegoś naszego meczu (może być np. ten z Ibizą). Ja zatrzymałem się np. w 11 sekundzie i naliczyłem 11 zawodników. Potem otworzyłem na chybił-trafił akcję ze skrótu z poniższego linku na 0:35 (przypadkiem jest to akcja Ibizy) i naliczyłem 17 zawodników (widać trochę więcej boiska). A przecież to kadr z meczu 3 ligowca z mistrzem Hiszpanii...


Azi

0

@baby_face_killer W dyskusji o Semedo próbujesz go bronić tekstami że S. Roberto jest słaby. Co do tego ma S. Roberto? Temat dotyczy Semedo a nie innego zawodnika. Więc jeżeli masz coś sensownego do powiedzenia w temacie Portugalczyka to wreszcie to napisz. A jak nie to daruj mi spam o innych piłkarzach.

Azi

0

@baby_face_killer Nie zgodzę się. Może Robert nie jest ideałem na prawą obronę i daleko mu do Alvesa. Ale broni go to, że on nie pomocnikiem a nie obrońcą i to że miał trochę dobrych spotkań. Semedo nie broni nic.

Nie lubię takich gadek. X jest słaby ale to nic bo Y też jest beznadziejny. Nikogo to nie usprawiedliwia i nic nie wnosi do dyskusji.

Azi

0

@baby_face_killer Tyle że S. Roberto ma lepsze statystyki...

Azi

0

@kerouac 2019...

Azi

0

@VenoM No sorry ale jeżeli według Ciebie 2,5 sezonu to za mało na adaptację to ja dziękuję.

Analizowanie statystyk ma sens tylko wtedy gdy nie wybierasz sobie próby tak aby wyniki akurat pasowały do Twojej teorii.

Azi

6

@masq Popracuj nad tym aby mieć dziecko - to w sumie dość przyjemna robota ;)

Azi

8

@Janiama Polecam wstrzymać się z ocenami. Mamy nowego trenera zaledwie parę dni, który chce grać zupełnie odmienną piłkę. Do tego dodajmy, że gramy ustawieniem jakiego EV nie stosował. Zarówno S. Roberto, Junior czy Semedo grają na pozycjach na których wcześniej nie występowali. Dodajmy bardzo eksperymentalne zestawienie składu, co musiało zaowocować brakiem jakichkolwiek automatyzmów. No i rywal, który grał jakby nafaszerował się dopalaczami przed spotkaniem.

Na sensowną i logiczną ocenę przyjdzie czas - ale nie wcześniej niż na koniec lutego.

Azi

1

@NIEBIESKI77 Spoko. Udawajmy że Semedo dopiero dołączył do drużyny :D

Azi

0

@NIEBIESKI77 Dane za EV:
Semedo 6673 w 102 spotkaniach - 1 bramka i 8 asyst (z czego 4 to rzuty karne)
S. Roberto 8379 w 114 spotkanaich - 2 bramki i 17 asyst

Semedo ma rozegrane 80% minut S. Roberto. Statystyki nieporównywalnie gorsze.

Azi

10

Zastanawiam się dlaczego klub tak uparcie nie chce oddać Semedo. Ja naprawdę doceniam jego technikę użytkową ale po ponad 2,5 sezonu nie pokazał na tyle umiejętności, które uprawniałby go do gry w tym klubie :(

Azi

4

@Jakchcesz jakie plotki? Wczoraj Leo ani razu nie podał mu piłki! Szach mat! ;)

Azi

0

@Odesseiron taka bieda że ludzi na nowe nie stać kiedy stary się rozlatuje :(

A tak swoją drogą ciekawe jak odbiera to elektorat PiS, ludzie którzy nader często żyją od pierwszego do pierwszego. Włączasz tv, myślisz, że coś byś zjadł ale nie bardzo zostało Ci kasy, a w wiadomościach mówią Ci że jesteś bogaty. Spoko :D

Azi

0

@BarcaInfo Boateng zostawił po sobie bardzo bogatą historię. A mówimy o zawodniku, który zagrał bodaj 300 minut.

Azi

0

Obstawiam skład: Neto - Semedo, Chumi, Lenglet, Junior - FdJ, Rakitic, Puig - Perez, Ruiz, Griez

Wiadomo co się dzieje z Wague? Nadal niedysponowany?

Azi

0

Jeżeli chodzi o starszych graczy na krótki kontrakt to widzę mało opcji - szczególnie że dwie najlepsze: Llorente i Falcao nie mogliby zagrać w LM. Nie obraziłbym się jednak na Iago Aspasa (wiem ze to nie jest idealny profil), Stuaniego lub... Dzeko! Ten ostatni grał wprawdzie w LE ale chyba mógłby grać na wiosnę w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?