Azi

0

@lucca87 "jak nie udowodnione twardymi danymi?"
Normalnie. Gdzie masz te dane?

Azi

2

@feiticeira Dobrze. Powiedzmy że masz rację. Tylko nie rozumiem po co wymyślać takie rzeczy w tak prostym artykule? To nie jest ani krytyka 500+ ani robienie z ludzi idiotów. To prosty przekaz: dużo ludzi nie wie z czego finansowane jest 500+. Koniec kropka.

Azi

2

@robsesh Ja tam bym chętnie nie oglądał tej buźki już nigdy więcej. Choć nie robię sobie nadziei, że na fotel wdrapie się cudotwórca.

Azi

3

@feiticeira https://www.bankier.pl/wiadomosc/21-proc-Polakow-uwaza-ze-nie-placi-zadnych-podatkow-3670159.html

21% uważa że nie płaci nic a tylko 42% uważa że płaci vat. Ale to pewnie kolejna manipulacja...

Azi

0

@ollo0 głupi nie jest - nie ma co. Widzi że zaczęła się mocna fala krytyki na niego i jego ludzi. Im wcześniej będą wybory tym większą będzie maił szanse na obsadzenie głównego stołka swoim człowiekiem.

Azi

1

@sokot Możliwe - ale nic z tym faktem nie zrobimy.

Azi

4

@lucca87 "równie dobrze mogli napisać że pieniądze pochodzą z uszczelnienia VAT-u, ale tego nie napisali,
po co pisać że Państwo ma dzięki temu więcej kasy, chcieli być stronniczy i wywołać manipulację (...)"

Może dlatego że właśnie takie teksty to są polityczne slogany, które nie zostały absolutnie w żaden sposób poparte twardymi danymi. To właśnie byłaby manipulacja. To że wzrosły wpływy z VATu to nie znaczy że w jakikolwiek sposób udało się zastopować mafie vatowskie. To jest czysta polityczna propaganda, którą próbujesz mnie tutaj raczyć a która mnie nie interesuje. Nie interesuje mnie co chce pokazać PiS i nie interesuje mnie co chcą nam wmówić inne partie polityczne. Polityka w ogóle mnie nie interesuje, więc daruj mi slogany - niezależnie od tego miłośnikiem której partii jesteś (choć to oczywiste).

Azi

2

@sokot Nie ma popytu. Taka próba została już kiedyś podjęta przez którąś tv i bardzo szybko zdjęta z programu przez zerową oglądalność. Nie pamiętam kto to robił (kojarzy mi się TV Puls ale mogę się mylić).

Azi

3

@Pilka_jest_okragla a kogo obchodzi opinia hejterów? Nie są ani mądre ani ciekawe a już na pewno nie opiniotwórcze. Te ataki są po prostu głupie.

Azi

3

@sokot WP? Nie wiem - mało ich czytam. Tylko jak mi się naprawdę nudzi. Ale akurat WP jest wybitnie za PiSem a nie anty. Przynajmniej w mojej opinii.

Co do myślenia to jak najbardziej popieram i polecam. Brakuje mi takich dzienników informacyjnych nieobarczonych opinią stacji/autora. Ale na to nie ma popytu, więc nic takiego nie powstanie.

Azi

3

@lucca87 na rzetelnie nazwane artykuły nikt by nie wszedł :D
Owszem - można byłoby dać tytuł, np. taki jak proponujesz. Tylko po co? Każdy kto przeczytał artykuł wie o co chodzi.

Jeżeli ktoś tutaj próbuje robić próby manipulacji to Ty. Masz prostą informację: 500+ nie pochodzi z magii ani z zarobków partii (sic!) ale z Twoich podatków. Bez propagandy, krótko i na temat. Doszukiwanie się w tym manipulacji jest przejawem obłąkania.

Azi

4

@lucca87 Tytuł: "Skąd pochodzą pieniądze na 500+? Na podatki idzie pół pensji Polaka"
Gdzie tutaj masz napisane że połowa pensji idzie na 500+? Ja tutaj widzę informację że 500+ jest finansowane z podatków a nie że całe podatki idą na 500+. Może zapisz się na kurs jakiegoś czytania ze zrozumieniem?

Azi

4

@lucca87 Gdzie przeczytałeś że "pół pensji polaka idzie na 500 plus"??
Po co się rozpisujesz i oceniasz artykuł do którego albo nie zajrzałeś albo nie zrozumiałeś? O.O

Azi

5

@michaleu Dom z papieru

Azi

2

@lucca87 skoro ludzie zadają takie pytania jak tam w artykule to najwyraźniej nie jest to oczywiste...

Azi

3

@Gappeq to bezrobotni robiąc zakupy vatu nie płacą? O.o

Azi

11

Azi

3

@NeroTFP Z drugiej strony podobno bardzo duża grupa polaków myśli że oni nie płacą żadnych podatków... :D

Azi

17

https://finanse.wp.pl/skad-pochodza-pieniadze-na-500-na-podatki-idzie-pol-pensji-polaka-6477142515751041a

O kurka! Celina paczaj! Przeca w tylewizorni mówili, że to z cuda gospodarczego i że mafie porozbijali. Znaczy kłamią na tej WP!

A tak serio: jeżeli ludzie zadają takie pytania dopiero po 4/5 latach to naprawdę ręce opadają...

Azi

0

@HansLanda pewnie fan Realu

Azi

1

@prokofiew Wymiana drzwi czy zderzaka to nie są wielkie szkody. Warto uprzedzić np. w ogłoszeniu co było robione, kiedy i dlaczego. A dla oglądających dać do wglądu zdjęcia jak wyglądała szkoda (szczególnie jeżeli było robione z AC).

Azi

0

@koksik2700 Nie ma w tym nic dziwnego - normalna presja przy negocjacjach.

Azi

14

@norbi77 wyraźnie zaczęła się kampania anty-messi. I ja naprawdę rozumiem że zachowanie Leo i spółki nie jest dobre ale fakt że takie info wypływają akurat teraz raczej ciężko nazwać przypadkiem.

Azi

17

TVP wykupiła prawa do PK i już się chcieli chwalić oglądalnością. W półfinale Athletic, Real Sociedad, Mirandes i Granada :D

Azi

0

@Bobo25 lepiej w Warszawie - chętnie bym się wybrał :)

Azi

3

@Jakubeusz bo mało kto by przyszedł na taki mecz?

Azi

2

@Kondzix Tyle że @klopx ma rację. Ty próbujesz sprowadzić dyskusję na temat ratowania życia kobiet w sytuacji gdzie ciąża zagraża życiu (tak rozumiem, co samo stwierdzenie "dlaczego kobieta ma ryzykowac wlasnym zyciem zeby urodzic dziecko z gwaltu?" jest wybitnie głupie).

Ogólnie masz jakieś dziwne wyobrażenie że jak znajdziesz wybitnie skrajną sytuację to to jest podstawa do tego żeby wyciągać wnioski o każdej innej sprawie. I dziwisz się że ktoś nie chce z Tobą rozmawiać? Ja się nie dziwię.

Azi

0

@MesQueUnClub_87 Arthur ładne wejście. Ogólnie widać było że zawodnicy są poddenerwowani. Byle decyzja arbitra i zaraz doskoczyli z pretensjami co skończyło się kartką dla Alby i Leo. To nie może tak wyglądać. Zawodnicy są od grania - głowy przed meczem powinny być nastawione na walkę na boisku a nie na przeżywanie tego co się dzieje w klubie. Obawiam się że ta sytuacja się jednak nie zmieni aż do wyborów... :(

Azi

0

@Suzu #Tiki-Taka była godzinę szybsza

Azi

1

@MesQueUnClub_87 koniec końców i tak niewiele znaczyła bo wynik jest jaki jest. Ale to Griez i Leo zmarnowali setki i szczególnie Leo powinien się uderzyć w pierś po tym meczu.
No i bura należy się MatSowi. To co on wczoraj próbował robić przy wyprowadzaniu piłki to był kryminał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?