Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 Najpierw krzyk że wystarczy wywalić EV a będzie super. Nie ma EV a gra ani wyniki się nie poprawiły. To wywalmy wszystkich zawodników! Wtedy to "na piwno!" będzie super-ekstra!!!
A może problem nie leży w zawodnikach tylko w tragicznym zarządzaniu klubem i w fakcie, że zespół zamiast skupiać się na pracy, myśli o wszystkim tylko nie o piłce? Ale nie! Zwolnić wszystkich! Przeca oni kasę biorą to niech się skupią!
0
@NeroTFP Aha. No ja takich rzeczy nie pamiętam. Mało mnie interesuje co Szydło robi dziś i co robiła 5 lat temu ;)
7
@Fake69 Sprzedać wszystkich a wszystkich innych kupić. Zmiany dla zmian!
1
@Timishiru1337 Zapytaj kolegę jakie filmy chce zobaczyć a Tobie nie pomogły niebieskie tabletki?
0
@IronSanHybrid Czyli nikt nie wie co to jest to AD a jednak koniecznie chcecie się wypowiadać i oceniać? :)
0
@IronSanHybrid AD?
2
@Mankind Kryminał to sędziowie w LL... Tyle że w tv a nie na papierze.
Nesbo czytałeś? Cykl z Harrym Hole można spokojnie polecić.
1
@BarcaInfo za obecnego prezesa raczej postępów nie będzie. Za to jak tylko przyjdzie nowy...
2
@qbsonFCBarca Jeżeli rywalom nie wystarczy dewastacja murawy to zabezpieczamy się na wypadek wieczornych spotkań i "awarii" oświetlenia.
1
@IronSanHybrid Wyłapuje ironię. Ale chcesz powiedzieć że jak nie dawaliśmy szans wychowankom to było źle a jak teraz jest wąska kadra i wychowankowie dostają szanse to też jest źle? Jak dla mnie to jest bardzo dobrze. Nawet jeżeli ten sezon pójdzie na stratę bo lepszej okazji na wietrzenie szatni i ogranie młodzieży nie będzie.
1
@Jakchcesz Jak wreszcie zrobią dobrze to się wybiorę nawet na wybory. Ale wybór "mniejszego zła" to nie wybór. Więc wolę nie wybierać wcale.
8
@Bykunn Żeby w tym co napisałeś było słowo prawdy to bym Ci nawet zielonego dał. A tak? Ni ma ;)
19
@Jakchcesz PO, PiS. Co za różnica? Jedni i drudzy są beznadziejni.
35
@BaroPodertos ale wpadka w TVP :D Słowa podatek w dodatku w kontekście "nowy" nie wolno używać. Ktoś za to straci robotę ;)
0
@Patryk1998 ja obejrzałem i nie czekam. Trzeci sezon był w mojej opinii bardzo, bardzo słaby.
1
@zawsze_barca i cyk! Kolejny kolega do obserwowanych ;)
0
@Omedes123 Sam nie wiem po co ale jednak przeczytałem ten Twój monolog. Mam następujące pytania:
1. Czemu męczysz mni polityką i jakimiś porównaniami PiSu z PO skoro nic mnie nie obchodzi polityka?
Tutaj powiem więcej: jednych i drugich uważam za złodziei. I nie robi mi różnicy czy jedni kradli więcej a drudzy mniej albo jedni bardziej nieudolnie od drugich. Co to za różnica?
2. Ten artykuł jest o tym że ludzie nie wiedzą skąd jest finansowane 500+ a nie o tym że 500+ jest dobre albo złe. Dlaczego Wy macie tak zryte mózgi że jak widzicie 500 i + obok to albo zaczynacie bluzgać albo wyzywać wszystkich dookoła?
3
@IronSanHybrid
0
@feiticeira "Przy nieznanej liczbie przyszłych i obecnych przestępstw, na nieznaną skalę finansową, żądasz oszacowania ile wyniosą wpływy z wykrycia tychże przestępstw, nie wiedząc nawet jaka będzie skuteczność ich wykrywania."
Nie pytam ile będzie ale ile było w poprzednich latach.
Dane odnośnie VATu mam ze strony GUSu. W 2017 roku był odnotowany znaczny skok przychodu z tego tytułu ale to jest wybitnie efekt 500+. I nie jest to jednostkowa sytuacja w tym tysiącleciu. Podobny skok był już jakieś 10 lat wcześniej. I choć może to być przypadek to wydarzyło się to w okresie tuż przed tym jak pękła bańka i zaczął się kryzys gospodarczy.
0
@lucca87 Nie jestem ani lekarzem ani prawnikiem i nadal zastanawiam się dlaczego Ty jako to dziecko zawracasz mi gitarę? :)
"nie pisze nic o polityce od dobrych kilku postów, tylko o ekonomii i wykształceniu, (...)"
Choćbym Ci napisał że jestem samym Panem Bogiem i jeszcze wrzucił skan doktoratu to nie uwierzysz. Od samego początku prezentujesz taką właśnie postawę: ciągle uparcie piszesz mi coś co mnie nie interesuje. Nie interesuje mnie polityka to męczysz mnie polityką. Nie interesuje mnie co chciałbyś wiedzieć na mój temat (i po co) to mnie męczysz o wykształcenie. Wyraźnie nudzisz się w życiu kolego.
0
@feiticeira Dokładnie o to mi chodzi. Są pewne modele służące do tego aby szacować ile danych wpływów będzie. Na tej samej zasadzie szacuje się jaka jest szara strefa albo ile mln zł wyciągnęły mafie vatowsie. Gdyby te liczby były dobre to byłby to super argument polityczny. Skoro nie jest to łatwo się domyślić że nawet szacunki wypadają blado.
0
@feiticeira No dobrze. Ale co to ma wspólnego z przewidywaniem dochodów z VATu bo nie rozumiem?
Rozumiem że możesz przewidywać swoje dochody bo masz to zapisane w umowie.
0
@lucca87 Jest mi obojętne co Ci się wydaje na mój temat. Możesz sobie uważać np. że jestem bezrobotnym półmózgiem. Albo woźnym w szkole. Albo kierowcą śmieciarki. Whatever.
To nadal tylko i wyłącznie Twój problem jaką kolejną głupotę wymyślisz. Świat się od tego nie zmieni.
"a chciałem z Tobą o tym pogadać aby cie udowodnić, kto się na czym zna"
Od początku tego tematu wszystko pięknie o sobie udowadniasz :)
Temat na zawsze pozostanie wieczną chwałą politycznych bredni którymi mnie raczysz. Może kiedyś zrozumiesz. Wątpię w to, ale morze jest szerokie :)
0
@feiticeira Jeżeli to jest absurd to zastanów się w jaki sposób planuje się dochody państwa. Skąd MF miałby wiedzieć np. jakie będą wpływy z VAT w tym roku tak aby można było zaplanować budżet? :)
0
@lucca87 Nie interesuje mnie kto jest po drugiej stronie ekranu. Sam zacząłeś się mnie czepiać więc nie próbuj mnie teraz uczyć jeżeli sam nie trzymasz jako-takiego poziomu.
Jeżeli chcesz pogadać o ww. sprawach to nie ma problemy. Pytanie tylko po co? Myślisz ze jak wymienisz kilka tematów choćby lekko pokrewnych ekonomii to znaczy że jesteś mądry? To Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie a nie wygooglowane hasła.
Cały ten temat i każda Twoja wypowiedz pokazuje jakie brednie chcesz mi wepchnąć. Żeby było ciekawiej - już kilka razy napisałem Ci że polityka mnie nie interesuje. I już w jednym z pierwszych posów zauważyłem fakt, jak wyraźnie widać że czytania ze zrozumieniem to nikt nigdy Ciebie nie nauczył.
Jeżeli chcesz cokolwiek sobą prezentować to zacznij od zmieniania siebie a nie innych.
1
@Suzu Ostatnie 10 minut i ich słynne 3 podania.
Tak - VAR wszystko zmienia ;)
2
@lucca87 "można jedynie sprawdzić ile w ostatnich latach takie mafie wymusiły zwrotu (...)"
Poproszę o te dane.
Ja się z Tobą nie kłócę. To Ty próbujesz mi tutaj wcisnąć propagandę polityczną w prosty temat. Żeby było zabawniej nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Szczególnie o ekonomii o której wiesz pewnie jeszcze mniej niż kolega @feiticeira (który przynajmniej nie ukrywa że ma małą wiedzę za co ma mój duży szacunek).
Nuda, nuda i polityczne teksty. Mówiąc krótko: bredie.
2
@feiticeira "a o liczbie wykrywanych przestępstw VATowskich niech najlepiej zaświadczy fakt, że w 2017 roku trafiło do więzienia o 250% więcej osób niż w 2016."
Ja nie pytam o liczbę wykrytych przestępców czy spraw sądowych. Ja pytam o wartości w PLN. To jest polityka a mnie polityka nie interesuje - czy ja naprawdę muszę Wam to napisać 100 razy żebyście zrozumieli? POLITYKA FEEE! Dane liczbowe! Nie wpływy z VATu bo te i tak by wzrosły skoro mamy (czy raczej mieliśmy) wzrost gospodarczy.
3
@feiticeira Jak czytam Twoją wypowiedz to odnoszę wrażenie że Ty sam nie wiesz skąd inflacja (sama w sobie nie jest niczym dziwnym) i dlaczego jest taka wysoka.
Co Wy się tak uparliście na taką toporną propagandę? Już to napisałem ale się powtórzę: mnie polityka nie interesuje. Interesują mnie fakty. Nie domysły i domniemania. Takim domniemaniem jest stwierdzenie że WP zwalcza PiS. Może zwalcza a może nie - nie interesuje mnie to. Nie interesują mnie też wasze indywidualne zamiłowania polityczne. Dlatego uprzejmie proszę o nie maglowania mnie - nic to nie zmieni. Nadal będę apolityczny.
0
@lucca87 Na pewno nikt nie chciałby takiego raportu zobaczyć. Ba! CBA nie chciałoby się pochwalić ile zaoszczędzono a MF ile więcej jest wpływów dzięki tym "zatrzymaniom". A raportu nie ma i nikt nie obiecuje nawet że się pojawi. Ciekawe czemu?