Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kluivert_P Braithwaite nie jest niczemu winien przecież. To że liga ma tak kretyńskie przepisy też nie jest - paradoksalnie - winą zarządu. W zasadzie powinni zachować się porządnie i nie sprowadzać nikogo.
3
@IronSanHybrid dokładnie - paranoja. Nie zamierzam się wyżywać na Braithwaite bo to nie jego wina ale kto normalny wymyślił takie przepisy? Jeżeli już to trzeba było dać możliwość kontraktowania zawodnika pozostającego bez klubu.
0
@Pilka_jest_okragla te przepisy o ściąganiu kogoś po za okienkiem są dla mnie niedorzeczne i niesprawiedliwe.
1
@Fake69 Jestem realistą i naprawdę ciężko mi założyć, że facet o którym 95% osób tutaj nie słyszało jeszcze tydzień temu z miejsca wejdzie do Barcelony i zacznie grać.
0
@BarcaInfo Ale Leoś! Jak to EV wielki?
Ale LR i tak wie lepiej niż Messi ;)
1
@BarcaInfo Śpieszą się jakby ktoś mia zaraz wylecieć z klubu ;)
1
@BarcaInfo Mam nadzieję ze to nie są Ci sami ludzie co od Dembusia...
3
@Statistics Koleś o nicku Statistics z Realem Madryt jako ulubiona drużyna próbuje manipulować danymi na LR. Co to się dzieje? :D
Co jest nie tak ze stroną Realu, że przyłazicie tutaj? Za niski poziom użytkowników? Populacja fanów znacząco się zmniejszyła po wprowadzeniu VARu? Intuicyjnie czujesz który klub jest fajniejszy? A może zwyczajnie wstydzisz się śmietankowych?
To są interesujące kwestie a nie tam jakaś naciągana statystyka...
6
@Jakchcesz Ja nie wiem czy dam radę zjeść te 3...
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/48/f7/530f10236436e_p.jpg?1426384082
0
@messi564 coś jest nie tak? Z tych co mają umowy do 2021 to każdy jest 32+ (za wyjątkiem Puiga który nie jest nawet zawodnikiem pierwszej drużyny).
Umowy do 2022 to połowa kontraktu więc w czym problem. Można przedłużyć umowę MatSa ale to będzie się wiązało z podwyżką już teraz wiec spokojnie można zająć się tą sprawą jesienią.
0
@mcsarna najwyraźniej nie
1
@BarcaInfo Niech pozostanie w klubie. Natomiast Bartomeu wręcz przeciwnie. Może jakaś wymiana? :) Bardzo dobry prezes. Dużo się uśmiecha. Ale o finanse zadba fest!
3
@Cochise przeciąganie tego do lata może spowodować że stracimy nie tylko ten ale i następny sezon. A w lecie trzeba zacząć przebudowę zespołu a nie pranie brudów.
1
@ArdoFCB czyli chwalą się że nie są lepsi od Tuska? A gdzie ta "dobra zmiana?"
10
@macio_944 bo jak się jest łajzą to jedyną obroną jest pokazanie że nie jest się jedyną...
0
@BarcaInfo PKP - Pewność Komfort Punktualność
Bartomeu - Dialog, szacunek, sport
5
@macio_944 I jest materiał do Wiadomości - skorumpowany sędzia!
8
@BarcaInfo Najlepszy transfer to sprzedanie Bartomeu (może być też oddanie za darmo a nawet za dopłatą).
7
@Nano22 Będziesz dziś w wiadomościach :)
"Pomimo tego, że wielokrotnie w przestrzeni publicznej mówimy o tym, że wzrastają ceny, to tak naprawdę siła nabywcza pieniądza jest coraz wyższa."
To taka zaawansowana ekonomia. Za 100 zł możesz kupić co raz mniej ale to znaczy że możesz za te 100 zł kupić co raz więcej. Już Orwell pisał o zwiększaniu przydziału czekolady z 30 do 20 gram. Widać że Pani Maląg czytała lektury ;)
link: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Malag-Mimo-wzrost-cen-sila-nabywcza-pieniadza-jest-coraz-wyzsza-7820028.html
1
@qbsonFCBarca Jeżeli cena byłaby znacznie niższa niż wymiana to czemu nie?
1
@KmN Czy jak po chemii pozbędziesz się raka to cieszysz się że jest szansa wrócić do pełni zdrowia czy smucisz się jak to Ci wyniszczyło organizm? ;)
75
Ludzie już się nastawiali na sezon bez sukcesów a tutaj ogromna szansa na wykopanie Bartomeu. Toż to lepsze niż tryplet!! :D
8
Bartomeu szykuj się - taczka podobno już w drodze! :)
0
@qbsonFCBarca nie oglądałem filmu. Wystarczy mi przepis z opisu :)
1
@BarcaInfo zapewne to będzie coś w stylu tego co ostatnio powiedział Kurski:
"Kategorycznie odrzucam tezę, jakoby Telewizja Polska uprawiała propagandę".
0
@macio_944 Takie zachowanie nie ma sensu. O ile trenera można łatwo obwinić o złe wyniki o tyle procent krytyki jaki spada na zawodników jest nieporównywalnie większy od tego co leci na prezesa.
W sumie dzisiejszy news nie jest jakaś wielką sensacją. Te ostatnie ataki na Leo za to że odważył się odezwać - to już było dziwne. Gorzej że sporo osób tutaj podchwyciło ten "przygotowany scenariusz".
Na szczęście nie brakuje też osób które już od dawna pisały że całe zło zaczyna się od Bartomeu. Nie będę się bawił w oznaczanie ale oddaje dziś honory wszystkim innym trzeźwo myślącym. Wreszcie jest szansa, że ludzie zobaczą że problem nie jest na boisku ale z pewnością wychodzi na plac razem z naszymi zawodnikami.
1
@macio_944 Idę o zakład że bardzo dużo postów z tych kont przewinęło się nawet przez LR. I że światopogląd gromady użytkowników został zbudowany na takich właśnie atakach.
0
@BarcaInfo ciekawe jakie mają dowody skoro wyskoczyli z tak grubym oskarżeniem :)
0
@klopx Nie mam pojęcia co tym razem wymyśliłeś. Najpierw mi proponujesz zmianie zapisu wikipedii a potem dziwisz się że nie chcę przepisywać SJP...
https://tr.rbxcdn.com/dd0ef77ccce065bdd10f96afd9b6e4be/420/420/Decal/Png
"Głupotą jest sugerować że wystawienie Rakitica to mój problem i informować że taki właśnie jest świat. Przezabawne."
Tak trochę z innej beczki ale zapytam: nie zdarza Ci się próbować np. szybko otwierać lodówki żeby sprawdzić czy zdążysz zanim zapali się światełko? :)
0
@klopx Co po zmieniać wikipedię skoro można otworzyć SJP? Nie widzę żadnej logiki w przepisywaniu jednej strony internetowej na drugą, skoro można podać np link.
Ja nie zamierzam szukać żadnych kompilacji. Po pierwsze nie chce mi się, po drugie nie mam wątpliwości co do tego, że Rakitic gra słabiej niż by mógł (co jest moją opinią ale nie faktem). Tyle że ja nie marnuje czasu na dziwienie się dlaczego tak jest - bo jak napisałem w pierwszym swoim poście w tym temacie - to zmartwienie osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za wyniki. I skoro podejmuje takie decyzje to widać ma powody. Dziwienie się temu byłoby głupotą.
Marnowanie czasu na podobne "dyskusje" jest o wiele, wiele ciekawsze.