Azi

2

@Kondzix Tyle że @klopx ma rację. Ty próbujesz sprowadzić dyskusję na temat ratowania życia kobiet w sytuacji gdzie ciąża zagraża życiu (tak rozumiem, co samo stwierdzenie "dlaczego kobieta ma ryzykowac wlasnym zyciem zeby urodzic dziecko z gwaltu?" jest wybitnie głupie).

Ogólnie masz jakieś dziwne wyobrażenie że jak znajdziesz wybitnie skrajną sytuację to to jest podstawa do tego żeby wyciągać wnioski o każdej innej sprawie. I dziwisz się że ktoś nie chce z Tobą rozmawiać? Ja się nie dziwię.

Azi

0

@MesQueUnClub_87 Arthur ładne wejście. Ogólnie widać było że zawodnicy są poddenerwowani. Byle decyzja arbitra i zaraz doskoczyli z pretensjami co skończyło się kartką dla Alby i Leo. To nie może tak wyglądać. Zawodnicy są od grania - głowy przed meczem powinny być nastawione na walkę na boisku a nie na przeżywanie tego co się dzieje w klubie. Obawiam się że ta sytuacja się jednak nie zmieni aż do wyborów... :(

Azi

0

@Suzu #Tiki-Taka była godzinę szybsza

Azi

1

@MesQueUnClub_87 koniec końców i tak niewiele znaczyła bo wynik jest jaki jest. Ale to Griez i Leo zmarnowali setki i szczególnie Leo powinien się uderzyć w pierś po tym meczu.
No i bura należy się MatSowi. To co on wczoraj próbował robić przy wyprowadzaniu piłki to był kryminał.

Azi

0

@MesQueUnClub_87 Pique jest genialny. Ale podziwiam jak daleko Inaki go zaciągnął. I jaką wytrzymałość ma jego koszulka! Dobry produkt :)

Azi

2

@barcanawieki takich dzieci w historii świata była cała masa. W Polsce jest sporo przykładów po przejściu "wyzwolicieli" ze ZSRR. Żyją i chodzą. To nie jest sytuacja zero jedynkowa. Większe problemy psychiczne mają kobiety, które dokonały aborcji a nie te które się na nią nie zdecydowały.

Azi

2

@masakrator05 tyle że organizm kobiety w ciąży pracuje inaczej. I psychika też się zmienia. Tobie się wydaje że pyk i nie ma problemu. A problem jest i będzie zawsze. Poród to pikuś przy problemach psychicznych.

Azi

0

@macio_944 Valverde nie jest idiotą. Dobierał taką strategię, która w jego opinii dawała największą gwarancję na sukces. Można spokojnie zarzucić mu brak stylu ale patrząc na pierwszych 6 spotkań Setiena (jeszcze raz podkreślam że go nie oceniam) na Valverde trzeba popatrzeć już zupełnie inaczej.

Azi

0

@klopx Przyjdzie. Ale trzeba być dla niego wyrozumiałym. To co się dzieje w klubie niewiele ma wspólnego z piłką i nie jest to wina ani Setiena ani Valverde. Do czasu aż będzie chaos w organizacji tak długo nie będzie też ładu w drużynie. Nawet jeżeli jeszcze 5 razy zmienimy szkoleniowca albo wymienimy pół składu.

Azi

1

@Chwytliwy zwolnienia Bartomeu? A przynajmniej jakiegoś wyraźnego zwycięstwa Barcelony wczoraj. Na jedno i drugie się nie zapowiada niestety :P

Azi

3

"Ofensywny" Setien ma średnią 2 strzelonych bramek na mecz a "defensywny" Valverde 2,34. Warto też zwrócić uwagę że średnią obecnego szkoleniowca bardzo mocno zawyża 5 bramek strzelonych ogórkom. To jedyny mecz gdzie Barcelona wygrała różnicą przynajmniej 2 goli.

Jestem daleki od oceniania Setiena - na to jest zdecydowanie za wcześnie. Nie ma facet łatwo. Ale po prostu mocno bawi mnie, że jest tutaj liczna grupa kibiców, którym ktoś wcisnął kit o "defensywnym Valverde" i którzy naprawdę wierzyli, że wystarczy zwolnić EV żeby całe zło ulotniło się razem z nim.

Tymczasem Valverde nie ma a duchy i płacze pozostały...

Azi

1

@Hiacynk ludzie nigdy nie potrafią się przyznać do swojej głupoty. Dali sobie wmówić że to wszystko co się dzieje w klubie to wina Valverde to teraz przecież nie powiedzą: "kurka wodna! To jednak nie Valverde wina!". Dużo łatwiej jest sobie wmawiać kolejne głupoty.

Azi

1

@Slawek1999 on jeszcze nie widział jak się pracuje u Bartomeu :D

Azi

0

Mówiłem że Real awansuje! ;)

Azi

4

A mnie się ta sytuacja podoba. W taki właśnie sposób zawodnicy z młodszych roczników powinni dostawać szansę. Wprowadza to dużo zamieszania do całej szkółki ale przy odpowiedniej organizacji da się nad tym zapanować.

Azi

5

@AdrianGajewski2005 Real dziś awansuje na 100%

Azi

0

@itmustbejoke Plotek niech pojawia się jak najwięcej. Każda informacja o tym, że Leo choćby rozważa odejście to szpila w Bartomeu.

Azi

1

@macio_944 Moim zdaniem Messi nie odejdzie. Ale też nie podpisze szybko nowej umowy, co dałoby argument wyborczy ludziom Bartomeu. Raczej znowu będzie nakładana presja, przecieki jak to Leo niby rozważa City, MLS czy inny Katar.

Nie sądzę też aby Leo za bardzo chciał się przenosić z Barcelony. Zdaje się że (jeżeli chodzi o charakter) jest to typowy flegmatyk. Ale w głowie mu nie siedzę, więc to czysta zgadywanka.

Azi

4

@Artsss Nie bo nie tylko facet myśli (w przeciwieństwie do Bartomeu i spółka) i wie że przepychanki w prasie bardzo źle wpływają na wizerunek klubu. A ten ostatnio i tak jest słaby. Xavi mocno popiera jednego z kandydatów w zbliżających się wyborach. Zacznie się kiełbasa wyborcza to powie jak było. Teraz lepiej jest wyciszyć przepychanki.

Azi

7

@macio_944 Dziś na pewno awansuje Real ;)

Azi

3

@BarcaInfo Ten moment kiedy Xavi w Katarze bardziej dba o dobro FC Barcelony niż jej etatowi pracownicy...

Azi

2

@hefaj6 powodzenia!

Azi

1

@Kompletny Ja też uważam że zrobił już tak dużo, że zasługuje na odpoczynek od zarządzania klubem ;)

Azi

0

@FC1899Barca W takim razie do Bayernu pasuje idealnie. Życie nie znosi pustki jak to mogą powiedzieć w Bawarii. Tylko czasem zmieni stronę.

Azi

0

@koksik2700 bo nie przyjął z pokorą uwag sędziego...

Azi

0

@sokot jaka złośliwość? O.o

Azi

0

@sokot pewnie że nie. Od przynajmniej 5 lat jest źle. Mogliśmy trochę przywyknąć

Azi

1

@sokot Dobrze że wiesz to już teraz - można przeciwdziałać :)

Azi

0

Bogato na stoperze :)

Azi

0

@Jakchcesz złodzieje to trochę ostre słowo. Nieroby by tutaj pasowało. Ogólnie takich rzeczy się nie pierze publicznie. A jak się próbuje to nie ma się co dziwić że jest reakcja. Dziwi tylko że reakcja była tak szybka - jak gdyby napięcia były ogromne a sam wywiad był zaledwie iskrą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?