Azi

2

@Serek Zło to zło, Serku! Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

Azi

0

To co? Cou za Lautaro?

Azi

2

@bartekmess nie mam pojęcia dlaczego ale jak zacząłem czytać ten cytat to pomyślałem że w podpisie będzie @Janiama

Azi

2

@amanter Serce mówi że chciałbym a rozum żeby nie robić sobie nadziei.

Azi

12

@BarcaInfo Brawo Abi! :)

Azi

3

@MesQueUnClub_87 ostatnio powinien być za faul na Leo i atak na de Jonga ale to przecież Barcelona więc można podyktować karnego z ... kapelusza, ale jak się należy to przecież sędzia akurat patrzył w inną stronę a sędzia z VARu poszedł do kibelka...

Azi

15

Stoper obdarzony cechami przywódczymi zawsze budzi pozytywne skojarzenia. Dać chłopakowi szansę! Jeżeli nie mogliśmy dostać de Ligta to może Araujo będzie naszą podporą? Zobaczymy.

Azi

6

Jeżeli męczy już Was temat walentynek to warto wiedzieć że mamy dziś 78 rocznicę sformowania Armii Krajowej (w zasadzie przemianowania Związku Walki Zbrojnej).
Warto poświęcić choć minutę na wspomnienie Bohaterów.

Jest wiele naprawdę fantastycznych postaci z AK o których prawie się nie mówi i o których raczej nie usłyszycie w szkole - przynajmniej ja się o nich nie dowiedziałem na lekcjach ale edukację skończyłem wiele lat temu i nie mam pewności jak to wygląda dzisiaj.

Np. wczoraj trafiłem na film o Ryszardzie Siwcu. Jeżeli nie wiecie kto to jest to naprawdę warto zapoznać się z jego protestem przeciwko agresji na Czechosłowację. Jego śmierć została całkowicie przemilczana a list który napisał do żony dotarł do niej dopiero 22 lata później...

Cześć i chwała Bohaterom!

Link do filmu:



e: nie dajcie sobie nigdy wmówić jakoby ZSRR kiedykolwiek wyzwalało Polskę...

Azi

0

@barteq w takim razie teraz powinni się kłócić dlaczego to Ci drudzy powinni zabronić. Albo lepiej: jedni że tak - kupujcie a drudzy: nie ma zgody.
Cyrk jak u nas w sejmie...

Azi

0

@Bruttal ???
pietnaścieznaków

Azi

0

@bleble123 zamienił stryjek siekierkę na kijek

Azi

1

@Nymerien Dawno na trybunach nie było kompletu. Niech zabierze siostrę, ojca - ba, całą rodzinę! - kupuje bilety i obejrzy jak wygląda poważna liga :)

Azi

1

@NeroTFP Po co na onkologię skoro lekarze dawno już uciekli? ;)

Azi

0

@donleoJR Jest Leo i Griez. Jeżeli mam wybierać między ściąganiem Boatenga w wersji 2.0 albo kolesia, który przynajmniej odciąży trochę atak to wybieram drugą opcję.

Azi

8

https://www.money.pl/gospodarka/pieniadze-dla-tvp-i-polskiego-radia-sejm-zaglosowal-w-sprawie-2-mld-zl-rekompensaty-6478302719547521a.html

Kurski: " Kategorycznie odrzucam tezę, jakoby Telewizja Polska uprawiała propagandę"

Taaa...

Ku Klux Klan: Kategorycznie odrzucamy tezę, jakoby nasza organizacja nienawidziła czarnuchów"

Azi

0

Niech ściągają Cucurella do domu a nie obdzwaniają kluby czy by nam kogoś nie oddali.

Azi

0

@Suzu moim zdaniem to bardziej wygląda tak:
Abi dzwoni do Levante:
- Dobry wieczór, po ile ten Roger?
- To nasz ważny zawodnik, nie sprzedamy go w trakcie sezonu!
- No to go odrzucamy!

I tak każdy klub po kolei...

Ja bym ściągał Cucurelle. Nie ma problemów z adaptacją, zna styl. I jest to zasadniczo nasz zawodnik, więc mogłoby to być łatwiejsze niż transfer kogoś zupełnie obcego.

Azi

0

@IronSanHybrid a dla reszty klasy? A dla nauczyciela?

Azi

0

@VenoM no poprzeczki to wysoko zawieszonej nie mają ;)

Azi

2

@_catalan Skąd wytrzasnąłeś tą ciekawostkę? Pique w juniorach grał jako napastnik, więc raczej nikt go w wieku 14 lat nie przedstawiał jako stopera.

https://www.fcbarca.com/74904-gerard-pique-symbol-barcelony.html
cytat: "W młodości grał jako napastnik i zawsze lubił ofensywną grę, dzięki której strzelił już 35 goli w barwach Barçy. (...)"

Azi

1

@daro22 Dokładnie. Efekt zapewne i tak będzie porównywalny.

Azi

6

@Midast wstawaj z....!!! [dalej tekst znasz i wiesz o co chodzi] ;)

Azi

8

Patrząc na coraz to dziwniejsze doniesienia o nowym napastniku odnoszę wrażenie że Abi i spółka chodzą od klubu do klubu z pytaniem czy nie sprzedaliby nam dowolnego napastnika...

Azi

1

@beznicku1000 https://www.flashscore.pl/mecz/hIzeLDhI/#tabela;table;overall

kiedyś to były grupy! ;)

Azi

7

@VenoM ten sam tekst tylko z zamianą nazwisk daje ten sam wydźwięk.

Azi

0

@Fake69 No to jest ten trzon czy go nie ma bo już nie rozumiem? Bo mamy Pique, który nie jest niezastąpiony ale i tak nie ma go kim zastąpić. Jest Busi ale tutaj zastępstwa nie znajdziemy. No i jest Leo. Nie za za to Puyola, Alvesa, Iniesty czy Xaviego. Znaczy trzonu nie ma.

Nasi zawodnicy są tacy utytułowani? Popatrzmy na naszą kadrę:
MatS - 1 LM
Pique - 4 LM + 1 MŚ + 1 ME
Umtiti - 1 MŚ
Alba - 1 LM + 1 ME
S. Roberto - 2 LM (przy czym w pierwszej edycji zaliczył 1 minutę gry...)
Busi - 3 LM + 1 MŚ + 1 ME
Rakitic - 1 LM
Vidal - 2 CA
Griez - 1 MŚ
Suarez - 1 LM + 1 CA
Messi - 6 ZP, 4 LM

Tak naprawdę to tylko Pique, Busi i Leo mogą powiedzieć że dużo już wygrali. Reszta to mocni zawodnicy ale mówienie o tym, że są wypaleni to gruba przesada.

Azi

2

@FCBMati10 Problemów jest tyle, że jedno działanie na pewno ich nie rozwiąże.

Najbardziej palący to obecny zarząd. Jeżeli tego nie zmienimy to leczenie innych "chorób" nie ma sensu. Potem trzeba odmłodzić drużynę - ale nie robiąc bezsensowne transfery ale przygotowując długofalowy plan rozwoju. W konsekwencji tych działań trzeba będzie zdjąć trochę z barków Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?