Azi

8

@kkbarca czyli na San Mames i z Napoli będzie fake-weryfikacja? ;)

Azi

0

@JaroCoach Jeżeli nie uda się sprowadzić Lautaro to na fałszywej 9 będzie grał Leo a na 10 Cou. Wprawdzie ciężko to sobie wyobrazić na boisku ale kto wie?

Jeżeli dodamy do tego Grieza, który będzie schodził z prawej do środka i wymieniał się pozycją z Leo oraz dwóch bardzo ofensywnych wahadłowych to dla szkoleniowca takiego jak Setien będzie to "w to mi graj!".

Azi

2

@JaroCoach Tyle że Cou nie jest pomocnikiem...

Azi

0

@Rewolucja123 właśnie też się zastanawiam. Może była jakaś amnestia? :D

Azi

1

Abi wyszedł wzmocniony? Pewnie Bartomeu przypomniał mu że już niedługo klub będzie miał nowego (czytaj lepszego) prezesa ;)

Azi

32

Nie mogę się doczekać aż Bartomeu skończy kadencję. Nawet już nie chodzi o to, że to uwolni nas z krainy rozpaczy. Po prostu nie mogę się doczekać aż ludzie w klubie będą mogli otwarcie powiedzieć co myślą o tym Panu i jego decyzjach.

Azi

15

Tyle że Rakieta chyba nie mówi o Valverde a o Bartomeu a raczej o ludziach od transferów. Raczej nie będzie chyba dla nikogo nowością fakt, że próbowali z Rakiety zrobić kartę przetargową (i to chyba nie raz) - prawdopodobnie bez ustalenia tego z samym zawodnikiem. Tyle, że kiedy zawodnik ma ważny kontrakt to zwyczajnym świństwem jest prowadzenie podobnych rozmów na boku.

A co ma do tego Valverde? Od początku tego sezonu był już tylko pionkiem. Kazali mu odstawić Rakitica od składu to Rakieta nie grał. Skończyło się letnie okienko, atmosfera była taka, że Rakieta nie pojechał nawet na kadrę. A potem powrót do łask. Jakoś ciężko mi zrozumieć o co mógłby się on pociąć z EV.

Azi

0

Chyba komuś zamontują siatkę na drugą połowę :)

Azi

7

Kiedy już się wydawało że Kubacki rozwalił system to pojawił się Kraft...

Azi

0

@Kengo Zawodnik genialny tylko w mózgu mu się poprzestawiało trochę za bardzo jak wstał któregoś ranka. Był w najlepszym klubie na świecie, miał chyba wszystko czego można sobie zażyczyć. To mu się znudziło i poszedł do ligi, gdzie ambicją większości zawodników z innych drużyn jest danie mu kopa... On przerasta tą ligę o kilka długości.

Azi

1

@Mesi12 z ciekawości sprawdziłem. W tym sezonie strzelił jedną. Ale te jego strzały...

Azi

0

@Mesi12 no właśnie. Każdy ma swoją granicę możliwości

Azi

4

Czy Vinicus strzeli kiedyś bramkę?
A: Tak
B: Nie
C: hahaha

Azi

4

@mcsarna Mnie się kadra bardzo podoba. Nawet 4 stopera tak bardzo nie brakuje mając w rezerwach Araujo i Chumiego. W drugiej linii Puig, wyżej Fati i być może Collado. W zasadzie przydałaby się tylko 9-ka w zastępstwie za Suareza.

Azi

8

@XsandasBajeczny Klub udaje że go nie zna. Niby jest naszym zawodnikiem ale wszyscy udają że wcale nie.

Azi

0

@Mesi12 Elita to jakiś klub czy czy sklep?

e: hmm... produkcja mebli do łazienek. Widać remonty szykują.
http://www.krs-online.com.pl/elita-sp-z-o-o-krs-55853.html

Azi

0

@cat_r37 Muszę dodać kolegę do subskrypcji bo dawno nie widziałem tutaj takiego głosu rozsądku :)))

Azi

0

@skakun95 dla dodania dramatyzmu powinieneś dopisać jedno zdanie. Tylko takie niepełne, przerwane w pół sł

Azi

4

@koziar Z tym rezerwowym to bym nie przesadzaj. Ostatnie 4 mecze ligowe w pierwszej 11. Do tego wcześniej leczył kontuzję przez 2 m-ce*

O umiejętnościach wypowiem się jak zobaczę jakiś mecz z jego udziałem, bo na tą chwilę albo nie widziałem albo nie pamiętam.

* dane z transfermarkt

Azi

0

@marcin000019 W sumie tak jest. Ale lepiej niech gra w innym klubie niż zajmuje miejsce na trybunach.

Azi

0

@Jordi10 To już lepsze :)

Choć to ironia to zawsze jest to wyższy poziom niż to czym uraczyłeś mnie wcześniej. Cieszy że robisz postępy.

Azi

2

@robsesh Robię screen że wreszcie się ze mną zgodziłeś :P

Muszę kupić ramkę :)

Azi

2

@snake99 bo najlepsza obroną jest atak

Azi

0

@Jordi10 To jest jedyny fragment na który wymyśliłeś "kreatywną" odpowiedz?

Azi

0

@Jordi10 Nie rozumiesz tekstu pisanego. Napiszę więc prościej:
Oczekiwać to możesz kuriera jeżeli zakupiłeś towar, bo jeżeli nie zawarłeś transakcji to "oczekiwanie" może być przejawem głupoty.

Na tej samej zasadzie oczekiwać zmiany gry może też trener ale nie kibic. Ty możesz wyrażać swoją opinię ale nie oczekuj że ktoś Ciebie posłucha. To tak mimochodem, bo zaczynasz mnie atakować zamiast bronić swoich racji.

"Teraz sugerujesz, że narzucam innym swoje opinie jako prawdy objawione, że wszystko ma być tak jak ja chcę."
Gdzie Ci coś takiego sugeruje? O.o
Zarzucasz mi coś takiego tylko dlatego. że pytam dlaczego uważasz że drużyna po wygranej 5:0 (jak widać efekt pracy jest więcej niż dobry) powinna grać inaczej? Jeżeli tak to jest to bardzo ciekawy sposób "myślenia".

Ja Ci nie zarzucam narzucania innym swojego poglądu tylko poddaje pod wątpliwość czy jest to czas i miejsce na tego typu wywody. Przypomnę: wygraliśmy 5:0, styl się poprawił. Mamy więc efekt (w tym konkretnym meczu) więcej niż dobry. Po co więc w ogóle rozważać odmianę stylu gry? Gdyby trener chciał żeby strzelali z dystansu przy każdej okazji to by im to powiedział. Z jakiegoś powodu tego nie zrobił. Jedyne co sugeruje to żebyś się zastanowił nad swoimi racjami, zamiast zarzucać mi że Ci "sugeruję" różne dziwne rzeczy.

Azi

0

@Jordi10 To również jest Twój problem. Czemu mnie o tym informujesz?

e: jak rozumiem zadałem za trudne pytanie. To może inaczej: dlaczego uważasz, że drużyna musi grac dokładnie tak jak Ty to sobie wymyśliłeś? Wygraliśmy 5:0, gra była całkiem przyjemna do oglądania.
Dlaczego nagle drużyna miałaby zmieniać podejście do grania tylko dlatego że jakiśtam koleś z forum fcb jest niezadowolony?

Nie mówię że masz nie mieć oczekiwań, nie emocjonować się, nie oglądać itp. itd. Ale pomyśl czasem czy to, że Ty chciałbyś żeby coś tak wyglądało pokrywa się w jakikolwiek sposób z oczekiwaniami innych. Jeżeli nie to po co te narzekania?

Azi

0

@Jordi10 Co ma piernik do wiatraka?

Azi

3

@BarcaInfo Zakładając że to prawda - zdziwiłbym się gdyby Rakieta przystał na taką wariacką przesiadkę.

Azi

0

@Jordi10 "(...) mam prawo oczekiwać (...)" - nie, nie masz. Od mówienia jak mają grać to jest trener. Sorry bardzo ale klubu nie interesuje jak Ty chciałbyś grać. Sztab i zawodników tym bardziej. Nikt im nie płaci za to żebyś Ty czuł się zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?