Azi

2

@VamosRakieta Jak się popatrzy na zdjęcia jego żony to wcale mnie nie zdziwi taki stan rzeczy ;)

Azi

1

Tak właściwie to kto to wbiegł na boisko? I jak to zrobił skoro trybuny były puste? :D

Azi

5

@VamosRakieta Nie oglądaj gołych bab w czasie meczu to będziesz częściej widywał Rakietę ;)

Azi

1

@PatrychoO wyjazd do teściów - nie miałem jak obejrzeć meczu więc wymyśliłem że postawię kuponik na fortunie żeby móc obejrzeć. A tutaj 3 punkty i jeszcze "grube" $$$

Azi

38

Azi

0

@kewin za 12 minut

Azi

4

@FutbolToMagia O naiwny :D

Azi

0

@Vhaeraun przód od Camaro a tył od Cruze. Nie bity. 180 tys. przebiegu!

Azi

1

@norbi77 Nie patyczkują się. I dobrze. Szkoda że u nas tak nie ma.

Azi

0

@Katalonbar Ciro Immobile ma 12 spotkań do dogrania. Lewemu zostało 6 a ma tylko 2 bramki przewagi.

Azi

17

@Asturyjczyk Jak zawsze brakuje mu umiejętności :D

Azi

0

@Katalończyk 99 Czyżby to samo pół LR, które próbuje ustawiać Cou na 10 w 4231?

Azi

0

@Majkel34 Dla naszego rządu również...

Azi

3

@Barca1992 przeczytałem biznesmen a powinno być krętacz. Dziwne.

Azi

1

@ArdoFCB Naiwni są Ci któzy sądzą że PiS jest lepszy od PO/KO (jak zwał tak zwał - bez różnicy). Naiwni są też Ci, którzy nadal wierzą w PO/KO.


Azi

0

@Pilka_jest_okragla Nie wiem czy tak perspektywiczni jak wymienieni ale za to prawdziwi "nowi Messi" to Thiago, Mateo i Ciro. Trzech synów, więc jest nadzieja że któryś chłopak pogra w piłkę. Lewy ucz się ;)

Azi

1

Artur zostaje a na Neymara nie ma pieniążków. W dodatku jest spora szansa na pożegnanie się z Semedo. Brzmi jak najlepsze okienko w ostatnich latach :)

Azi

0

E tam... Nie mają certyfikatu. Pewnie Szumowski już wykupił całą partię.

Azi

0

@Chwytliwy W badanej grupie Hołownia ma mniej więcej 3 głosy na 1 Dudy. To powinno wystaczyć do zwycięstwa nawet jeżeli cały twardy elektorat PiSu zagłosuje. Ale Trzaskowski ma 1,5-2 głosy na 1 Dudy. W mojej ocenie to za mało aby wygrać.

Azi

2

Kolejne przypomnienie o głosowaniu - symulacja II tury wyborów:

1. Duda - Trzaskowski (na tą chwilę 287 głosów)
https://strawpoll.com/eg5xs7he

2. Duda - Hołownia
https://strawpoll.com/5yb25ege

Głosowanie zostanie zamknięte o 10:30.

Azi

0

@Bykunn Badana grupa nie jest reprezentatywna, więc wnioski nie będą miarodajne. Na tą chwilę mogę założyć że Hołownia raczej wygra z Dudą. Jeżeli chodzi o Trzaskowskiego to spodziewałem się podobnego wyniku. Moim zdaniem ma spore szanse przegrać z Dudą jeżeli weźmiemy pod uwagę że elektorat PiS to w dużej mirze ludzie nie korzystający z internetu za często.

Azi

1

@Kapitan hawk Kto wie? ;)

Azi

3

@Kapitan hawk Socjalizm tak jest zbudowany że jest partia i robotnicy. Pierwsi mogą wszystko a drudzy mają się dostosować. Czego nie rozumiesz? :)

e:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8513756#comment-8513756

PS: zostawcie tam komentarz - jakikolwiek.

Azi

0

@masq Skończyłem go oglądać ze 2-3 tygodnie temu i już prawie o nim zapomniałem. Dla mnie nic specjalnego - w połowie się strasznie znudziłem i gdyby nie konieczność siedzenia w domu to z pewnością bym go nie ukończył.

Ogólnie scenariusz mógłby być lepszy. Motywacja głównych bohaterów jest dla mnie trochę irracjonalna. Postacie poboczne są jednowymiarowe a więc przewidywalne i nudne. Kiedy zaczynałem oglądać myślałem że może serial będzie takim BB tylko o praniu kasy a nie o narkotykach. Ale nie jest. Nie jest też promocją regionu.

Ogromnym minusem jest dla mnie porzucanie wątków. Główny bohater w jednym sezonie prowadzi jeden biznes a w kolejnym coś innego a poprzedni jakby w ogóle nie istniał i pojawia się tylko jeżeli jest potrzebny. Jest to o tyle bezsensowne że jeżeli wcześniej dany biznes wymagał poświęcenia dużej ilości uwagi to nagle się to nie zmieni od tak. A twórcy nie zadbali o to aby te kwestie jakoś wyjaśnić.

Azi

0

@Maciej_T jak będzie miał poparcie > 10% to będę się zastanawiał ;)

@inViNcibl3 Oczywiście że nie.

Azi

1

@barteq jeżeli uważasz że to potrzebne to nie ma problemu - zrób ankietę. Mnie bardziej interesuje czy Duda ma jakiekolwiek szanse z którymś z kandydatów w II turze. Na dziś bardzo dużo wskazuje że przerypie te wybory tak samo jak wtopił Komorowski.

Azi

3

@sebasek99 #DudaZostańWDomu? ;)

Azi

3

Przypominam o głosowaniu (II tura 1. Duda - Trzaskowski i 2. Duda - Hołownia).

1. https://strawpoll.com/eg5xs7he
2. https://strawpoll.com/5yb25ege

Zostaw komentarz - jeżeli temat trafi do "Gorących dyskusji" to głos odda więcej osób a wyniki będą bardziej miarodajne. Na tą chwilę mamy oddanych 140 głosów. Ankieta zamknie się jutro o 10:30.

Azi

0

@bleble123 Leo gra na 10 a nie na skrzydle, założenie z wystawieniem na OP (u nas nie ma takiej pozycji) kogokolwiek innego to jak proszenie się o wchodzenie pod nogi Messiego.
Ustawienie 4231 jest w naszym wypadku skrajnie nieprawdopodobne. Jeżeli chcemy grać fajną ofensywną piłkę a jednocześnie dominować środek pola to nie będzie lepszego ustawienia niż 433. Pod warunkiem że prawy obrońca będzie się podłączał do akcji tak jak Alves (a nie tak jak Semedo). I na lewym skrzydle napastnik będzie skupiał na sobie na tyle uwagę aby rozciągać grę na całą szerokość boiska zamiast schodzić do środka robiąc "niby" miejsce dla Alby. Wiadomo że piłka będzie tam gdzie Leo, więc lewa strona MUSI być dosłownie przyklejona do linii bocznej. Tylko tak da się zrobić wyrwę w zasiekach rywali.

Azi

1

@ksobi Nie obraziłbym się ;)

Ale jest to skrajnie nieprawdopodobne.


PS:
Aby ten temat nie znikł w tłumie zostawcie komentarz, "suba" i łapkę w górę ;)
A tak na poważnie to kilka komentarzy by się przydało aby temat był w gorących dyskusjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?