Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 Tak 151&1&1&
0
@ArdoFCB myślę że będzie ważnym zawodnikiem. Juve.
1
@Kamil92 było. Nie działało.
4
@VenoM już dziś Twoje marzenia mogą się spełnić ;)
https://store.steampowered.com/app/1100600/Football_Manager_2020/
0
@Bykunn lekko? :D
zapomniał dodać "dla mnie"
0
Co tam wczoraj w wiadomościach mówili? Dlaczego Trzaskowski jest odpowiedzialny za tą akcję z autobusem na S8?
1
@FafitFCB i cyk! Awans na 6 miejsce w plebiscycie złotej piłki :D
0
@badej60 Taaa... Niedawno była konferencja Morawieckiego i Bońka w sprawie powrotu na trybuny. Dziennikarka zapytała Pinokia czy ujawni majątek swój i żony. Oczywiście odpowiedział wymijająco zasłaniając się trybunałem konstytucyjnym.
Tutaj należy dodać że odpowiednia ustawa jest... ale AD skierował ją do trybunału właśnie. W październiku zeszłego roku.
Tak wiec dziennikarze sprawdzili dlaczego trybunał potrzebuje tyle czasu i co się okazuje? Że przez 8 miesięcy nie spotkali się w tej sprawie nawet raz. Wiadomo czyi ludzie siedzą w trybunale :)
Tak się robi społeczeństwo w wała...
0
https://polskiedrogi-tv.pl/wypadek-autobusu-miejskiego-na-moscie-grota-roweckiego-w-warszawie/
Podobno nie ma nagrania z wypadku a tutaj proszę - PolskieDrogi ma...
No i ciekawe co się stało? Faktycznie 20 latek zasłabł czy jednak telefon?
1
OJO OJO OJO!!
Najbliższe otoczenie potwierdza!!! Nie ma sensu wierzyć w medialne doniesienia. Patrz ostatnia saga z Neymarem, który podobno już leciał do Barcelony gdzie kupił dwa domy, psa i kota. I wytapetował dolarami sypialnię.
1
@Bykunn toć on wprost mówi że posadzą Bosaka ;)
"Poprosiłem ministra Kamińskiego o zajęcie się sprawą."
0
@Avatarr ZTM i MZA podlegają pod samorząd ;)
e: gdzie mój tysiak?!?!?
0
@NeroTFP Podobno kierowca (20 lat a więc dzieciak) zasłabł. Ciekawe czy się nie okaże że to jednak efekt gapienia się w telefon...
1
@bartekvisca zawsze chciałem Pjanica w Barcelonie. Ale nie kosztem Arthura.
1
@Cariones na pewno powiedzą o wypadku w Warszawie. GDDKiA raczej się nie pojawi.
0
@Cariones i pójść za to siedzieć? :D
Za S8 odpowiada GDDKiA.
1
@BarcaInfo Neymar znalazł dom i się nawet przeprowadził. I paczta - ni ma gościa ;)
0
@Cariones a co Trzaskowski ma wspólnego z S8?
2
@mrboom Faktycznie to wygląda jak z każdą emeryturą: zabiorą Ci od 2 do 4% z wynagrodzenia a pieniążków nie obejrzysz nigdy.
e: stwierdzenia "rząd (da) 0,5%" są oczywistą nieprawdą. Rząd nie ma swoich pieniędzy więc nic nie da. Nie da 500+, nie da menelowego+ ale może dać Ci kopa-w-tyłek+++. Żeby coś dać musi Ci najpierw zabrać, więc jak mówią że dadzą Ci 10 złotych to możesz być pewien że zabiorą Ci 15-20 żeby dać Ci 10.
0
@Cou7_ley Nie 1515151515
3
Wymiana zawodnika na starszego który ma zarabiać 3x więcej. W sytuacji gdzie finanse są w tragicznym stanie a budżet płacowy rujnuje klub.
Odnoszę wrażenie że ktoś kto wymyśla te newsy leży sobie na plaży a słoneczko troszeczkę za mocno nagrało mu czaszkę.
Nie zdziwi mnie sprzedaż któregoś zawodnika. Ale raczej o kupnie ciężko myśleć. A już o zwiększaniu budżetu płacowego w szczególności.
1
@4drian0 Gratuluję uczciwości. Mam szczerą nadzieję że tak długo będą traktowali Cię z podobną dozą uczciwości aż dojdziesz do wniosku że to jednak nie popłaca.
0
@fortunate_son proszę bardzo
https://images.app.goo.gl/Zm2Sx3kn47XjogAs6
Ale to podejrzane chłopie, że Thiago jest Ci potrzebny... Nie wnikam.
4
Chłopak młody ale widać że uczy się na błędach innych ;)
0
@pax A Semedo jakie postępy zaliczył? Wchodzę na statystyki i widzę że cała obrona zalicza po 90-100 podań a Semedo ma 60. Nawet MatS zalicza 45. Po samych liczbach widać, że jest problem z wyprowadzaniem piłki.
A jednak gra i nie powiem że wyglądał źle w ostatnim meczu (może dlatego że nagle załapał że powinien czasem się podłączyć do akcji, choć z wybraniem momentu wyjścia do przodu jeszcze nie jest najlepiej).
Bo to nie jest tak, że ktoś zagrał poniżej oczekiwań - zwolnić miejsce dla następnego transferu!!!!
Arthur ma notorycznie problemy fizyczne - fakt. Nie zrobił postępu - fakt. Nie zdeklasował rywali - fakt. Ale pozostaje pytanie kto w tym czasie postęp zrobił? Ale też nigdy nie dostał poważnego kredytu zaufania - a bez tego się nie da.
Jesteśmy dziwną drużyną - atak, nawet bez Neymara, ma taką siłę przebicia w zespole (nie w meczu), że strata piłki w środku pola bez choćby próby oddania piłki do Leo/Suareza albo zagrania do boku, to samobójstwo. Na coś takiego może sobie pozwolić Busi ale on nigdy nie był zawodnikiem wybitnie kreującym grę. Zarówno de Jong jaki Arthur mają bana na nieszablonowe rozegranie. I ja naprawdę nie rozumiem czemu u nas gra Vidal. Kocham gościa ale ja postawiłbym na linię Arthur - Puig (pod nieobecność FdJ) z Busim asekurującym ich. I niech się bawią. Leo zawsze chętnie się podłączy. I nawet jak przegramy kilka spotkań to pal licho - gra i tak nie wygląda dobrze a wygrywanie ligi nie sprawia takiej radości jak 15 lat temu. Ale zawodnicy będą mieli frajdę z wyjścia na boisko.
Przypomina mi się finał LM z MU - w pewnym momencie Rooney powiedział że ma już dość. A patrząc po samym wyniku nie mieliśmy gigantycznej przewagi. Ale na boisku czuć było kto jest lepszy. Z Liverpoolem wygraliśmy u siebie 3:0. Ale czy oni czuli się zlani przez zespół lepszy? Nie. Dlatego dowalili nam w rewanżu.
Naszą siłą nie jest wynik ani ofensywna gra. Nasza siła to niszczenie rywala swoimi umiejętnościami. Nie ma tego Argentyna więc Leo nigdy MŚ nie wygrał. Nie ma tego obecna Barcelona więc wyniki z najlepszym piłkarzem w historii nie są takie jak by mogły. Liczyłem że przyjdzie Setien i nie będzie bał się naruszyć struktury kosztem dobrej zabawy. Ale on się boi. W zasadzie zostaje nam czekać aż wróci Xavi. Ale to nie nastąpi jeżeli w klubie będzie Bartomeu. Zwalczmy więc zło i wywalmy tego typa z naszego kochanego klubu.
Ale Bartomeu a nie Arthura.
6
@SeeleyBooth Nie. Zdecydowanie z wielkopowierzchniowych wolę Auchan.
https://mikolow.naszemiasto.pl/zamykaja-reale-na-slasku-auchan-przejmuje-13-hipermarketow/ar/c3-1637361
0
https://www.flashscore.pl/mecz/IPGwIoLi/#szczegoly-meczu
chyba ich poddrażnili tą pierwszą bramką :D
0
@dominik127pl taki plan to ja mam zawsze. Tylko sędziowie zazwyczaj mają inny.
(z przymrużeniem oka)
1
@SeeleyBooth sprzedanie Arthura nie jest dobrym pomysłem. Bywało że zawodnicy z Brazylii przychodzili wstawieni na treningi albo po całonocnych baletach. Arthur nie odwalił (chyba) jeszcze nic co nakazywałoby go skreślić. I nie znajdziemy nigdzie gościa z takim potencjałem, który tak bardzo pasowałby do naszej gry. Trzeba go nie tylko zatrzymać ale też dobrze prowadzić.
0
@Jordi10 Jak chcesz zmieniać nasz styl to nie w dyskusji ze mną.