Azi

0

@cules100pro proponuję ustawić dla wszystkich te same standardy oceny i nie będzie polemiki.

Azi

1

@Katalonbar przy jednym głosie na RT stawiasz drugi X przy Dudzie i problem z głowy.

Azi

3

@NeroTFP Wypowiedz Dudy w wywiadzie na żywo została zmanipulowana (według niego). Pierwszy taki przypadek w historii chyba :D

Azi

3

@D10SLEO Mnie się ta Trzaskowskiego podobała nawet. A przynajmniej w odniesieniu do tego kiczu który wcześniej (dwa razy!) zafundowało nam TVP.

Azi

0

@patrykzmc2000 Znaczy że wreszcie zrobi coś co wyjdzie na dobre Barcelonie? Szoook!

Azi

1

@NeroTFP dlatego można spokojnie założyć że tym razem znajdzie się na podjum zwycięzców debaty. Bo poprzednie dwie elegancko przerypał.

Azi

7

@wierbafcb Gołota bił po jajach. To niemęskie. Uważaj z tym.

Azi

3

Uwaga! Są oficjalne wyniki debaty w Końskich. Duda tym razem lepiej niż w poprzednich dwóch debatach - zaszczytne 2 miejsce! Gratulujemy! :)

Azi

0

@Kredon pewnie w I turze głosowała na Hołownię a teraz odda głos na Dudę ;)

Azi

1

@Messinio82 Trzaskowski wypowiadał się z sensem ale trochę za dużo naskoków na Dudę i za dużo Jarosława. Ale nie zlał żadnego tematu (ale nie oglądałem od początku - chyba przegapiłem pierwsze 2 pytania) choć odniosłem wrażenie że nie do końca chciał się wypowiadać przy związkach jednopłciowych.

Jeżeli porównamy tą "debato-konferencję" do tego kiczu który przed I turą zaprezentował nam TVP to dziś było mega profesjonalnie (w Lesznie bo tej drugiej nie oglądam).

Azi

0

@barteq Z sondaży wynika że frekwencja może być nawet wyższa niż w I turze. I że RT ma przewagę nad Dudą. Śledziłem dość uważnie sondaże przed I turą i wyniki AD i RT było niemal takie jak prognozowano. Skoro teraz RT ma niecałe 48% a AD niecałe 46% to jest to dla mnie wiarygodna informacja.

Akurat AD ma równie wielki negatywny elektorat jak RT na tą chwilę, więc to bratobójcza walka.

Moim zdaniem RT wygra, choć minimalnie.

Azi

2

@tobiasson92 zabawnie będzie jak Duda przerypie III kolejną debatę w TVP :P

Azi

0

@tommyVERceti 70 zł? Tani głos ;)

Azi

1

@Gaucho masz na myśli to ze związkami jednopłciowymi?

Azi

0

@barteq Trzaskowski nie ma szans w II turze?

Azi

0

@Wittgenstein a darmowa pizza? ;)

Azi

0

Jest ktoś z TVP na "debacie" Trzaskowskiego?

Azi

4

@baczmus stary wyłącz to. To jest radioaktywne...

Azi

3

@Encore Niestety teściowa zajęła telewizor :P

Azi

8

@IAmBackCules Właśnie to widziałem. To się nazywa fanatyzm i powinno się to leczyć...

Azi

0

@pittbull36 to które jest w najlepszym stanie technicznym.

Patrząc tylko po marce brałbym Volvo.

Azi

0

@Chakalaka W końskich

Azi

1

@Chwytliwy co to jest 10 lat? ;)

Ja jeszcze niedawno mówiąc 10 lat temu miałem na myśli połowę lat 90-tych :D

Azi

0

@Chwytliwy Wiesz co mnie pociesza? Że jak pogadamy za 10 lat o Twoich poglądach na dziś to sam nie będziesz mógł uwierzyć w te rzeczy które teraz uważasz za prawdę :)

Azi

1

@Karzel Zgadza się. Były robione rok czy dwa lata temu badania jakości wody i Żywiec wypadł zdecydowanie najgorzej. Tania woda z biedry jest dużo lepszej jakości.

Azi

3

@Chwytliwy Tyle że PiS i PO to dokładnie to samo. W zasadzie mogliby spokojnie przechodzić z jednej partii do drugiej (co zresztą robią) i wyzywać tych drugich od złodziei (też to robią).

Wczoraj czy tam przedwczoraj Morawiecki wyzywał Trzaskowskiego od współpracownika Tuska. Przypominam że sam był doradcą i bliskim współpracownikiem Tuska...
Logika w zachowaniu nie jest obowiązkowa jak widać.

4/5 lat temu PiS krzyczał że teraz PO odpowie za wszystkie afery. I nikomu nie postawili nawet zarzutów. A ta pseudokomisja co to badała udział Tuska w AG to był kabaret i mydlenie oczu (tak jak każde inne krzyki o aferach). Teraz PO krzyczy że PiS odpowie za swoje przekręty ale efekt będzie przecież dokładnie ten sam. Bo to jest jedna mafia, która robi nam polityczny teatr. A cel jest prosty: wyprowadzić jak najwięcej kasy.

Azi

1

@Coutinho007 Moja wypowiedź z wczoraj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8657639#comment-8657639

Jest taki typ, który wymyślił, że piłka nożna to nie musi być fajna zabawa i udowodnienie innym że jest się od nich lepszym w kopanie gały. Że cel jest ważniejszy niż forma. I o ile nie on pierwszy przeforsował taką grę to wyniki, które (niestety) osiągnął spowodowały zmianę perspektywy dla wielu szkoleniowców. Dlatego piłka zrobiła się o wiele bardziej taktyczna a o wiele mniej finezyjna. I ciężko dziś doszukiwać się artystów, bo najwyżej cenieni są rzemieślnicy. A że nasza ideologia finezją stoi - mamy pecha.

Azi

1

@dasouzar11 W czym Duda jest lepszy? I mówię to z perspektywy osoby która nie zagłosuje na żadnego z nich.

Azi

8

Nie no serio zastanówmy się... Władze klub miałby zlecić audyt, który ustali że są winni zarzucanych im czynów. To byłoby mega inteligentne z ich strony...

Ten audyt to mydlenie oczu i nic więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?