Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro proponuję ustawić dla wszystkich te same standardy oceny i nie będzie polemiki.
1
@Katalonbar przy jednym głosie na RT stawiasz drugi X przy Dudzie i problem z głowy.
3
@NeroTFP Wypowiedz Dudy w wywiadzie na żywo została zmanipulowana (według niego). Pierwszy taki przypadek w historii chyba :D
3
https://www.o2.pl/informacje/lodz-pijane-dzieci-z-nozami-w-reku-napadaly-na-stacje-benzynowe-mialy-12-i-15-lat-6529189202275008a
Ja pikole... Jaka patologia :(
3
@D10SLEO Mnie się ta Trzaskowskiego podobała nawet. A przynajmniej w odniesieniu do tego kiczu który wcześniej (dwa razy!) zafundowało nam TVP.
0
@patrykzmc2000 Znaczy że wreszcie zrobi coś co wyjdzie na dobre Barcelonie? Szoook!
1
@NeroTFP dlatego można spokojnie założyć że tym razem znajdzie się na podjum zwycięzców debaty. Bo poprzednie dwie elegancko przerypał.
7
@wierbafcb Gołota bił po jajach. To niemęskie. Uważaj z tym.
3
Uwaga! Są oficjalne wyniki debaty w Końskich. Duda tym razem lepiej niż w poprzednich dwóch debatach - zaszczytne 2 miejsce! Gratulujemy! :)
0
@Kredon pewnie w I turze głosowała na Hołownię a teraz odda głos na Dudę ;)
1
@Messinio82 Trzaskowski wypowiadał się z sensem ale trochę za dużo naskoków na Dudę i za dużo Jarosława. Ale nie zlał żadnego tematu (ale nie oglądałem od początku - chyba przegapiłem pierwsze 2 pytania) choć odniosłem wrażenie że nie do końca chciał się wypowiadać przy związkach jednopłciowych.
Jeżeli porównamy tą "debato-konferencję" do tego kiczu który przed I turą zaprezentował nam TVP to dziś było mega profesjonalnie (w Lesznie bo tej drugiej nie oglądam).
0
@barteq Z sondaży wynika że frekwencja może być nawet wyższa niż w I turze. I że RT ma przewagę nad Dudą. Śledziłem dość uważnie sondaże przed I turą i wyniki AD i RT było niemal takie jak prognozowano. Skoro teraz RT ma niecałe 48% a AD niecałe 46% to jest to dla mnie wiarygodna informacja.
Akurat AD ma równie wielki negatywny elektorat jak RT na tą chwilę, więc to bratobójcza walka.
Moim zdaniem RT wygra, choć minimalnie.
2
@tobiasson92 zabawnie będzie jak Duda przerypie III kolejną debatę w TVP :P
0
@tommyVERceti 70 zł? Tani głos ;)
1
@Gaucho masz na myśli to ze związkami jednopłciowymi?
0
@barteq Trzaskowski nie ma szans w II turze?
0
@Wittgenstein a darmowa pizza? ;)
0
Jest ktoś z TVP na "debacie" Trzaskowskiego?
4
@baczmus stary wyłącz to. To jest radioaktywne...
3
@Encore Niestety teściowa zajęła telewizor :P
8
@IAmBackCules Właśnie to widziałem. To się nazywa fanatyzm i powinno się to leczyć...
0
@pittbull36 to które jest w najlepszym stanie technicznym.
Patrząc tylko po marce brałbym Volvo.
0
@Chakalaka W końskich
1
@Chwytliwy co to jest 10 lat? ;)
Ja jeszcze niedawno mówiąc 10 lat temu miałem na myśli połowę lat 90-tych :D
0
@Chwytliwy Wiesz co mnie pociesza? Że jak pogadamy za 10 lat o Twoich poglądach na dziś to sam nie będziesz mógł uwierzyć w te rzeczy które teraz uważasz za prawdę :)
1
@Karzel Zgadza się. Były robione rok czy dwa lata temu badania jakości wody i Żywiec wypadł zdecydowanie najgorzej. Tania woda z biedry jest dużo lepszej jakości.
3
@Chwytliwy Tyle że PiS i PO to dokładnie to samo. W zasadzie mogliby spokojnie przechodzić z jednej partii do drugiej (co zresztą robią) i wyzywać tych drugich od złodziei (też to robią).
Wczoraj czy tam przedwczoraj Morawiecki wyzywał Trzaskowskiego od współpracownika Tuska. Przypominam że sam był doradcą i bliskim współpracownikiem Tuska...
Logika w zachowaniu nie jest obowiązkowa jak widać.
4/5 lat temu PiS krzyczał że teraz PO odpowie za wszystkie afery. I nikomu nie postawili nawet zarzutów. A ta pseudokomisja co to badała udział Tuska w AG to był kabaret i mydlenie oczu (tak jak każde inne krzyki o aferach). Teraz PO krzyczy że PiS odpowie za swoje przekręty ale efekt będzie przecież dokładnie ten sam. Bo to jest jedna mafia, która robi nam polityczny teatr. A cel jest prosty: wyprowadzić jak najwięcej kasy.
1
@Coutinho007 Moja wypowiedź z wczoraj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8657639#comment-8657639
Jest taki typ, który wymyślił, że piłka nożna to nie musi być fajna zabawa i udowodnienie innym że jest się od nich lepszym w kopanie gały. Że cel jest ważniejszy niż forma. I o ile nie on pierwszy przeforsował taką grę to wyniki, które (niestety) osiągnął spowodowały zmianę perspektywy dla wielu szkoleniowców. Dlatego piłka zrobiła się o wiele bardziej taktyczna a o wiele mniej finezyjna. I ciężko dziś doszukiwać się artystów, bo najwyżej cenieni są rzemieślnicy. A że nasza ideologia finezją stoi - mamy pecha.
1
@dasouzar11 W czym Duda jest lepszy? I mówię to z perspektywy osoby która nie zagłosuje na żadnego z nich.
8
Nie no serio zastanówmy się... Władze klub miałby zlecić audyt, który ustali że są winni zarzucanych im czynów. To byłoby mega inteligentne z ich strony...
Ten audyt to mydlenie oczu i nic więcej.