Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś oglądał propagandę zwana Wiadomości na TVP? Było nawoływanie do pójścia na wybory?
0
@tobiasson92 faktycznie średnia koło 4%
Bardzo wiarygodne dane
0
@barcelonaLM wzrosła tam o 1,7 więc raczej nie...
2
@Hethecio Real zdobędzie tytuł
0
@Hrzan w sensie że ja tak mam? Akurat nie. Niestety nie mam mieszkania na wynajem :(
Zainspirował mnie ten artykuł:
https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-dal-po-kieszeni-wlascicielom-mieszkan-najemcy-znikaja-trudno-znalezc-nowych-ceny-spadly-6529152459003521a.html
0
Ktoś z Was wynajmował może mieszkanie i zrezygnował w przeciągu ostatnich 3 miesięcy? Podobno jest duży problem ze znalezieniem lokatorów. Ludzie się skarżą że wynajem spłacał im kredyt a teraz nie ma lokatorów a dług rośnie. Ciekawy jestem czy problem faktycznie jest tak duży jak go malują.
9
@DonMatteo901 podzielicie się czy zakazujemy?
4
@Ratamahatta Bartomeu - i wszystko jest jasne.
0
@zodiak_10 Serio - ludzi którzy do dziś myślą że Cou gra na tej samej pozycji co Iniesta nie brakuje. Tylko pogratulować.
Zakładanie że Malcom się sprawdzi w Barcelonie - to też było śmieszne. Podobnie jak wiara (ile to już sezonów...) w Semedo.
O pozostałych się nie będę wypowiadał. Umtiti i Dembele to problemy zdrowotne i wcale nie muszą wynikać z ich złego prowadzenia się. A Arthur wyleciał bo klub potrzebował kasy - co moim zdaniem jest bardzo nie fair w stosunku do zawodnika.
0
@Europejczyk1980 Jest taka apka, że jak pijesz to blokujesz sobie telefon. Polecam ;)
0
@Borneo
0
@Bobo25 gorzej niż Semedo na pewno nie zagra :D
Ale skoro gra tam pomocnik to w sumie czemu nie?
0
@masq Podobno przewidziany do środka pola.
0
@elmayakos jak się patrzy na jego działania z dzisiejszej perspektywy to naprawdę trzeba nabrać do faceta szacunku. Pokażcie mi dziś kogoś takiego. Ja nie mówię że Lepper był święty - swoje za uszami miał - ale naprawdę trzeba by być dupkiem żeby zarzucić mu, że nie działał z korzyścią dla Polski. A dziś? Żal.
0
@MESSIah16 I nie było niezdecydowanych?
2
@NeroTFP Sorki ale jadę na wakacje.
No i nigdy bym sobie tego głosu nie wybaczył. 5 lat temu zrobili mnie w konia obietnicami ale cóż - człowiek uczy się na błędach. Dlatego dziś na pewno nie zaglosuje na socjalistę ani na udawanego socjalistę.
0
@Chakalaka eutanazja to takie samobójstwo, które jest inaczej nazwane tak aby brzmiało lepiej. I nie wykonywane własnymi "rękoma".
Chociaż chodzenie po Poznaniu/Krakowie w koszulce Legii też jest uważane za samobójstwo... ;)
To tak jak ze słowem kredyt. Kredyt to w zasadzie to samo co dług. Ale "masz dług" brzmi bardziej pejoratywnie niż "masz kredyt".
Dobrze byłoby aby w szkole uczyło się dzieciaki, że biorąc kredyt zaciągasz zobowiązanie a więc masz DŁUG. Ale nie. Lepiej straszyć społeczeństwo, że Cię skażą na eutanazję (sic!) albo że twoimi rodzicami zostanie para gejów (i mówi to homofob katolik;)
1
@dasouzar11 W zaliczaniu wtopy w LM nie mają sobie równych. No może PSG :D
2
@Luki 10 https://www.flashscore.pl/mecz/dQAd5cqm/#h2h;overall
Jak zerkam na 5 ostatnich spotkań to rodzi się nieokiełznany optymizm ;)
Tym bardziej że Realowi nie pomagają sędziowie więc wszystkie decyzje sporne będą na ich korzyść ;)
0
@Kompletny trzeba zorganizować debatę dla żon ;)
1
Co oni tak nawijają? Piłki stygną.
0
@Explode będziemy dyskutować o musztardzie i dżemie ;)
0
@Mazi jak na mój gust to wystarczy się nie wypowiadać publicznie na tematy o których się nie ma pojęcia.
2
@nvidd nie idź na wybory
8
@Statistics Zabawne jest też nawiązanie do Bosaka który przyniósł na debatę swoje ustawy i nie pamiętał czego dotyczą :)
2
@DonMatteo901 zabawne jest to że i tak wygląda na bardziej kompetentnego od naszego premiera :D
7
Czy my możemy się domagać odszkodowania za to że nie zamknęli z nim Bartomeu?
0
@Tomason To jakieś insynuacje!! ;)
9
@Jakchcesz na kogo nie zagłosujesz to przegrasz. Sorry za brutalną prawdę :p
Jak nie zagłosujesz to też przegrasz, więc nie rób sobie nadziei na jakieś do wyjście ;)
0
@Ghotti Fakt! ;)