Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kazbychu w sensie że Niemcy rękami Amerykańskiej telewizji uprowadziła niewinnego człowieka będącego mężem premiera Polski?
2
@Coutinho007 Pewnie ktoś zaraz napisze że Alves to nie musiał ubezpieczać Leo albo coś jeszcze głupszego. Dlaczego Ci ludzie mają taki problem z pojęciem, że Semedo jest zwyczajnie mierny w ofensywie? W dodatku w obronie też nie jest wybitny...
0
@Ksavix prowadzenie wojny Polsko-Polskiej nie świadczy za dobrze o Waszej inteligencji. Podobnie jak nie świadczy dobrze o politykach.
1
@Coutinho007 byłby sukces - średnia asyst z gry na sezon równa 1. Nie dziwię się że nikt nie chce go wykupić
1
@okiemtypera_lucaxx95 Myślisz że UEFA ucierpiała tak mocno finansowo że też będzie potrzebowała "dotacji" od Pereza? ;)
3
@BarcaInfo Pique więcej komentuje niż fauluje
0
9 spotkań. 0 asyst. Trzyma równy poziom!
0
@Miszak pamiętacie że związek radziecki już się rozpadł?
0
@Miszak Siedzę teraz na wsi więc raczej nie mam ;)
5
Wieś wybiera Polsce prezydenta. Super
5
@Rewolucja123 Polska 50,8 - Niemcy 49,2
Ewentualnie Cykoria - Dżem
15
Chorwaci zaraz wyślą wojsko obawiając się zamieszek :D
3
@barteq Morawiecki zarzucał Trzaskowskiemu że był współpracownikiem Tuska. Czego Ty od nich oczekujesz? :D
0
@Barca1992 "a Pan ciągle w sądzie!" :D
0
@Encore a dlaczego mieliby nie mieć? Masz obywatelstwo to masz swoje prawa
0
@Criss18Barca Szacunkowo około 0,6%
6
Fajna dyskusja na Polsat news. Zaczęli od wyciągniętej ręki Dudy a teraz wrzeszczą na siebie wypominając sobie głosowania nad poprawkami. Jedni mówili że to piękny gest Dudy a drudzy że tak ale nie dziś.
Banda hipokrytów prezentuje żenujący teatr.
0
@Shapiro to zależy w jakiej formie jest głosowanie. Raczej ciężko oczekiwać że ich ankieterzy stoją tam pod komisją (o ile jest taka)
1
@DonMatteo901 Konferencja głosuje na PiS. To znaczy że ich wyborcy to dzieciaki które nie pamiętają co PiS robi z każdym kto jest w tym kraju prawica...
2
@Shapiro źródło. Wieczny brak źródła
0
@Katalonbar on myśli i nie sika pod wiatr. PiS zaraz się rozleci bo takich bredni jak oni głoszą nie da się ciągnąć w nieskończoność
1
@tobiasson92 a ja napisałem że jest? Chłopie!
5
Jak słucham Gowina to nie dziwię się że go w PiSie nienawidzą :)
0
@MontelQ jeszcze po polsku piszesz więc nie jest źle.
Ten sondaż jeszcze nic nie przesądza.
1
@MontelQ najwyraźniej trudno to niektórym ogarnąć :D
0
@13th przecież to tylko sondaż
Na godzinę 20:00. Nie uwzględnia wyników z zagranicy. Duda raczej to przegrał. Chyba że ten sondaż zaniża jego wynik z kraju.
1
@justfootball Zależy. Jeżeli sondaż nie zaniża rzeczywistego wyniki Dudy (np. ma 51,5) to moim zdaniem Trzaskowski ma niemal pewne zwycięstwo
6
@Bamboleo Tutaj! :D
0
@Kompletny Chciałbym w to wierzyć. Wtedy poszedłbym na wybory.
3
@Europejczyk1980 a z czego tutaj się cieszyć? Któryś z nich zrobi coś dobrego?