Azi

4

@kazbychu w sensie że Niemcy rękami Amerykańskiej telewizji uprowadziła niewinnego człowieka będącego mężem premiera Polski?

Azi

2

@Coutinho007 Pewnie ktoś zaraz napisze że Alves to nie musiał ubezpieczać Leo albo coś jeszcze głupszego. Dlaczego Ci ludzie mają taki problem z pojęciem, że Semedo jest zwyczajnie mierny w ofensywie? W dodatku w obronie też nie jest wybitny...

Azi

0

@Ksavix prowadzenie wojny Polsko-Polskiej nie świadczy za dobrze o Waszej inteligencji. Podobnie jak nie świadczy dobrze o politykach.

Azi

1

@Coutinho007 byłby sukces - średnia asyst z gry na sezon równa 1. Nie dziwię się że nikt nie chce go wykupić

Azi

1

@okiemtypera_lucaxx95 Myślisz że UEFA ucierpiała tak mocno finansowo że też będzie potrzebowała "dotacji" od Pereza? ;)

Azi

3

@BarcaInfo Pique więcej komentuje niż fauluje

Azi

0

9 spotkań. 0 asyst. Trzyma równy poziom!

Azi

0

@Miszak pamiętacie że związek radziecki już się rozpadł?

Azi

0

@Miszak Siedzę teraz na wsi więc raczej nie mam ;)

Azi

5

Wieś wybiera Polsce prezydenta. Super

Azi

5

@Rewolucja123 Polska 50,8 - Niemcy 49,2

Ewentualnie Cykoria - Dżem

Azi

15

Chorwaci zaraz wyślą wojsko obawiając się zamieszek :D

Azi

3

@barteq Morawiecki zarzucał Trzaskowskiemu że był współpracownikiem Tuska. Czego Ty od nich oczekujesz? :D

Azi

0

@Barca1992 "a Pan ciągle w sądzie!" :D

Azi

0

@Encore a dlaczego mieliby nie mieć? Masz obywatelstwo to masz swoje prawa

Azi

0

@Criss18Barca Szacunkowo około 0,6%

Azi

6

Fajna dyskusja na Polsat news. Zaczęli od wyciągniętej ręki Dudy a teraz wrzeszczą na siebie wypominając sobie głosowania nad poprawkami. Jedni mówili że to piękny gest Dudy a drudzy że tak ale nie dziś.

Banda hipokrytów prezentuje żenujący teatr.

Azi

0

@Shapiro to zależy w jakiej formie jest głosowanie. Raczej ciężko oczekiwać że ich ankieterzy stoją tam pod komisją (o ile jest taka)

Azi

1

@DonMatteo901 Konferencja głosuje na PiS. To znaczy że ich wyborcy to dzieciaki które nie pamiętają co PiS robi z każdym kto jest w tym kraju prawica...

Azi

2

@Shapiro źródło. Wieczny brak źródła

Azi

0

@Katalonbar on myśli i nie sika pod wiatr. PiS zaraz się rozleci bo takich bredni jak oni głoszą nie da się ciągnąć w nieskończoność

Azi

1

@tobiasson92 a ja napisałem że jest? Chłopie!

Azi

5

Jak słucham Gowina to nie dziwię się że go w PiSie nienawidzą :)

Azi

0

@MontelQ jeszcze po polsku piszesz więc nie jest źle.

Ten sondaż jeszcze nic nie przesądza.

Azi

1

@MontelQ najwyraźniej trudno to niektórym ogarnąć :D

Azi

0

@13th przecież to tylko sondaż
Na godzinę 20:00. Nie uwzględnia wyników z zagranicy. Duda raczej to przegrał. Chyba że ten sondaż zaniża jego wynik z kraju.

Azi

1

@justfootball Zależy. Jeżeli sondaż nie zaniża rzeczywistego wyniki Dudy (np. ma 51,5) to moim zdaniem Trzaskowski ma niemal pewne zwycięstwo

Azi

6

@Bamboleo Tutaj! :D

Azi

0

@Kompletny Chciałbym w to wierzyć. Wtedy poszedłbym na wybory.

Azi

3

@Europejczyk1980 a z czego tutaj się cieszyć? Któryś z nich zrobi coś dobrego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?