Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq A głosując na kogo by sprawy nie zawalili? :D
1
@Kalesony Ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi?
1
@tobiasson92 cóż - inteligencja na jej stanowisku nie jest podstawą zatrudnienia.
1
@badej60 Ale TVN należy do Discovery czyli to kapitał Amerykański
1
@arraco a wybory na prezydenta Warszawy?
Zgadzam się z Atorem że teraz mamy dwie opcje:
1. Wygrywa Duda co kończy się kolejnymi (niskimi;) podatkami - co w dłuzszej perspektywie musi doprowadzić do rozruchów. Ilu jest ludzi którzy nie lubią Dudy ale zagłosują na niego bo Trzaskowskiego nienawidzą?
2. Wygrywa Trzaskowski i tutaj też są dwie opcje:
A. Rząd do dymisji bo im prezydent blokuje "niezbędne" reformy - ta opcja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna
B. Trzaskowski zaczyna współpracować z PiSem i nagle ludzie orientują się że tak naprawdę to FAKTYCZNIE jest jedna mafia robiąca od nastu lat wszystkich w bambuko.
W zasadzie tak czy siak społeczeństwo może tylko wygrać.
0
@osa91 Ty uważaj bo na LR jest masa jego fanboyów ;)
Zresztą Konfederacja ma w necie najwięcej psychofanów. Zapewne młodzież, która niewiele jeszcze rozumie ale ma dużo czasu.
Tak - mam gdzieś komentarze ewentualnych fanatyków Konfederacji/Bosaka którzy to czytają.
3
@Chakalaka to co do tej pory - polscy naukowcy są finansowani z zagranicy.
Wiecie - jak kasa musi jeszcze trafić do takiego brata Szumowskiego, to dla ludzi faktycznie zajmujących się jakimiś badaniami niewiele już zostaje.
A potem zdziwienie, że korzyści z badań polskich naukowców czerpią zagraniczne przedsiębiorstwa.
27
@draxidox Wojna na socjalizm!
- Ja dam 500!
- Ja 700!
- 1000!!
- 1200!!!!!
(...)
Nie bądź debilem - nie głosuj na ludzi obiecujących Ci Twoje własne pieniądze.
2
@osa91 Ten parszywy moment kiedy sobie uświadamiasz że jacyś Niemcy są bardziej wiarygodni niż prezydent Polski... :(
0
@osa91 Ludzie nie są tak głupi żeby uwierzyć w taki kit.
7
Niech zgadnę: "nie było żadnego Barcagate"
1
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-07-06/projekt-zmiany-konstytucji-jest-podpis-prezydenta/?ref=aside_najnowsze
Po co Duda chce zmieniać konstycyję skoro jej nie przestrzega? O.o
8
Messi jako Mediapunta - piękna sprawa jeżeli potrafi się rozciągnąć rywala i zrobić mu trochę miejsca.
Wczoraj najwięcej kontaktów z piłką (choć przypuszczam, że gdyby Busi zagrał cały mecz to zapewne miałby jednak więcej). Na minus Semedo i Vidal (kocham gościa ale on pasuje do tej układanki jak kamień do kebaba).
Wczoraj rywale nie postawili autobusu więc meczyk był bardzo przyjemny. Szkoda że w sezonie takich spotkań mamy 2-3...
37
Mnie też jest bardzo żal, że S. Roberto musi grać na prawej obronie. Od czasów odejścia Alvesa (4 sezony!!!) nie ma ŻADNEGO sensownego konkurenta na tą pozycję. Bez jaj - jeżeli nikt nie umie wygryźć pomocnika z pozycji wahadłowego to ludzie odpowiedzialni za transfery powinni się zastanowić nad szukaniem roboty w innych klubach...
6
@soczeq ja wolałbym wiedzieć jaką ma Bartomeu bo pewnie zrzutka kibiców (i zawodników;) zakończyłaby się przed kolejnym meczem
1
@damianex10 Jaki kurs na karnego dla Realu? Pewniaczek ;)
0
@kuz wyraźnie pokazywał że w najnowszym utworze Shakiry gra na pianinie. W czym rzecz?
7
Tak się kiedyś grało w piłkę. Jedni nie stawiają autobusu, drudzy są po prostu lepsi. 5 bramek a mogło być i dwa razy tyle. Ogólnie - fajny mecz.
Dlatego nie cierpię Mourinho i piłki defensywnej. Facet swoimi pomysłami zniszczył football...
2
Byl ten spalony czy nie? ;)
Najwyraźniej mam za wąski telewizor bo jakoś mi Paco się na ekranie nie zmieścił
0
Czy był kiedykolwiek mecz, kiedy cała LR była zadowolona ze składu?
3
@Pogba że grają jak Barcelona?
8
@Kapitan hawk wreszcie trafia do ligi gdzie będą mogli coś wygrać ;)
1
@Kapitan hawk ten pan co to komisję prowadził i nie chce ujawnić na co tak naprawdę szła kasa (pomimo dwóch wyników skazujących) siedzi w USA i zapewne szykuje stołki między innymi dla Morawieckiego.
0
@patrykzmc2000 ten pierwszy to akurat nie jest dobry przykład. Na tą chwilę po za Realem nic nie wygrał a w tym sezonie też pewnie nic by nie było gdyby ktoś nich nie ciągnął na siłę do tytułu.
Ale Pep jest świetnym przykładem.
0
@draxidox w kontekście Bartomeu? Nie.
0
Morawiecki powiedział właśnie że po Smoleńsku niektóre media nawoływały do palenia zniczy na grobach żołnierzy armii czerwonej. Ktoś wie jakie to były media? Dawno to było ale nic takiego nie pamiętam...
No i oczywiście nie zapomniał dodać o kolejnych funduszach itp.
"Kupię głosy za Waszą własną kasę. Kto chce?"
0
@Sznejk Real robi dużo żeby te punkty tracić. Ale sędziowie dają radę :)
To się nazywa dobre plecy ;)
0
@cules100pro przepisy mogą się zmieniać przecież ;)
0
@Veb1233 i tyle?...
0
Które mecze po wznowieniu Real wygrał bez kontrowersji?