Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konradomoreno której?
3
@Veb1233 pasuje idealnie do przemyślanego, długofalowego planu budowy drużyny. Brawo Bartomeu!
2
@KrychaTC Kolego ja ich chcę w tym klubie. Wszystkich. Tylko nie za rządów Bartomeu. Wywalmy to gówno i zacznijmy grać w piłkę. Tylko niech trenerem będzie Xavi. Proszę.
3
@Kapitan hawk Ostatnio na wyjeździe wygrali z nimi w 2008. To tylko kolejna ekipa, która daje im punkty za to, że mogą mieć ich w znajomych na FB...
1
@Cochise ten plan A też taki trochę jakby spóźniony - na przełomie czerwca i lipca a nie w styczniu/lutym ;)
4
https://zapodaj.net/images/d3453d1418d63.png
Bez komentarza...
0
@RichardWinters bo przepis powstał po to żeby bramkarz nie chodził z bramki a nie po to żeby karac zawodnika który trzyma nogę centymetr/dwa/trzy przed linią?
To tak jakbyś karał ludzi którzy jadą 51 po terenie zabudowanym.
0
Typ jeszcze ma pretensje :D
0
@PatrickMaster pierwszy mimo wszystko tak. Ale powtórka nie. Drugi? Hmmm na dwoje babka wróżyła. A trzeci to kpina - karny za to że koleś potknął się o czyjąś nogę. Ja bym rozumiał jakby Semedo próbował interweniować. Ale on tylko biegł...
21
Najlepszy zawodnik Atletico biega w żółtej koszulce...
0
@AduŚ07 a to nie był Vidala?
0
@Messinio82 tam chyba był aut dla nas - takie odnosiłem wrażenie
2
Noga Oblała w powietrzu. Powtarzamy!!
0
@arkasath strasznie niedokładny. Ale na plus że wreszcie podłącza się do akcji. Jednak z obrońców to dziś wygląda najsłabiej na ten moment.
3
Te 3 cm zmieniło wszystko...
0
Diego klasa. Piękna bramka
1
@kkbarca podał się do dymisji???
1
@Mesi12 Mnie żal wyborców Konfederacji. Obie strony ich wyzywały a teraz weź wybierz który lepszy? :D
A żeby było zabawniej nie oddanie głosu albo oddanie głosu nieważnego to głos na Dudę.
Powodzenia wyborcy Bosaka ;)
0
@barteq Ustawienie oczywiście. To był fajny sezon - może nie licząc dwóch spotkań ;)
0
@PatrickoBarca nie gustuje w facetach ale na moje oko to jemu taki fryz po prostu pasuje. I brak brody.
A Twoją wypowiedz można zrozumieć również inaczej, bo to że wygląda jak człowiek - pozory mylą jak się okazuje ;)
0
@Barca1992 nic do stracenia nie ma. A może dużo wygrać.
0
@BARCA_FOR_EVER 442 diament. Można to rozpisać jako 41212
0
442 diament. Nie jestem zaskoczony.
0
@barteq bo to było cholernie skuteczne
2
@Janiama Będzie zabawnie jak w bardzo krótkim czasie po wyborach rząd poda się do dymisji :D
Nie mogę się doczekać min wyborców PiSu :D
Przypominam że PiS zrobił już raz taki numer. Dokładnie w 2007 roku, kiedy podał się do dymisji tuż po tym jak okazało się, że światowy kryzys przypada na ich kadencję. Cóż - nie da się być socjalistą w kryzysie gospodarczym, więc należy spodziewać się, że znowu nawieją. Gowin już to dziś zasugerował nawet. Oczywiście powodem będzie Trzaskowski, który rzekomo będzie blokował doskonałe reformy. A jak to powiedział nasz kochany premier: "ludzie są tacy głupi, że to działa" (czytaj kupią to).
e: literówka
0
@michaleu To akurat jest bardzo Polskie i Januszowe :)
2
W Barcelonie nie działo się dobrze nawet po Anoeta. I napisałem to z pełną świadomością tego jak zakończył się tamten sezon. Ale to były miłe złego początki...
Wtedy wydawało mi się, że to co się dzieje złego to wina Zubizaretty. Dziś wiem że byłem naiwny i głupi. Problem od dawna siedział wyżej. I emanował na otoczenie. Dałem sobie jeszcze zamydlić oczy wynikiem finansowym (mea culpa) ale koronka pokazała, że nawet pod tym względem w klubie jest fatalnie.
I to wszystko w czasie, kiedy Leo powinien totalnie dominować. Szkoda bardzo - bo tego w żaden sposób nie uda się naprawić. Prawdopodobieństwo, że w tym stuleciu będzie taki drugi Messi - jest zerowe. A do tego musiałby jeszcze grać u nas... Prędzej trafię szóstkę w totka nie kupując kuponu niż tak się stanie.
0
@Colon "My nie czołem z byle wołem." ;)
0
@Kusco15 tak jest. I spalił kilka suk bo w czasie demonstracji rzucał w nie koktajlami Mołotowa...
Kolega z pracy opowiadał mi że studiował z Kwaśniewskim. To znaczy był z nim na roku bo na zajęciach nikt go nigdy nie widział...
1
@Bykunn przecież on ma oficjalny pseudonim Pinokio i dwa wyroki za publiczne wygłaszanie nieprawdy. Czego Ty od niego oczekujesz?
Żeby było zabawnie to historyk (przynajmniej takie studia "podbno" kończył) który dzięki znajomościom tatusia udaje ekonomistę. A ludzie mu wierzą że on naprawi Polskę. To jest taka porażka naszego narodu że aż depresję można podłaoać jak się na to patrzy...