Azi

2

@Messinio82 Jeszcze się nie nakradła pieniędzy publicznych

Azi

7

Trzaskowski jeszcze nie wygrał a Gowin już insynuuje że "doprowadzi on do upadku rządu" :D

Jak źle musi być że tak im spieszno do oddania władzy? Wiadomo że gospodarka jest druga najsłabsza w UE. I jeszcze inflacja... GUS podaje 3,3 więc realna na dobrą które faktycznie kupuje większość ludzi musiała już dawno zbliżyć się do 8/10%

https://www.money.pl/gospodarka/inflacja-miala-spadac-a-rosnie-ceny-w-czerwcu-wyzsze-srednio-o-33-procent-6526984549602946a.html

Azi

6

@Bobo25 na desce jest podpowiedź z której strony masz wlew a i tak dużo osób się myli ;)

https://img6.dmty.pl//uploads/201405/1400242020_vhuhwm_600.jpg

Azi

0

@Janiama Najsensowniejszym kandydatem jest ten "nie pójdę na wybory".

Azi

3

@DaPi Nie chcę się czepiać i tworzyć teorii spiskowych ale oni nie grali w 11 ;)
Zadziwiająco często bardzo dużo spornych sytuacji w kluczowych momentach jest interpretowanych na korzyść Realu. Ale to przypadek.

Azi

13

@Kapitan hawk Jeszcze łomot i wakacje ;)

Azi

5

@norbi77 Jeżeli jesteś zawodowo diagnostą to mam nadzieję że jesteś osobą bezrobotną :D

Azi

11

@BarcaInfo tak długo jak będzie Bartomeu nie będzie dobrego zespołu i sensownego trenera. Nie jest istotne dla mnie kto prowadzi zespół jeśli za sterami siedzi ten typ...

Azi

0

@hardmind Tylko że PiS chętnie odda teraz władze, identycznie zrobili przecież w 2008, dlatego wynik Dudy jest im bardzo na rękę. Jeżeli wygra Trzaskowski to będzie na kogo zwalić winę za własną nieudolność a w tym są absolutnymi mistrzami świata.

Azi

2

@MichVeB akurat okres przygotowawczy Setien miał dzięki tej przerwie. I najwyraźniej zawodnicy zadowoleni ze zmian nie są. Zresztą mnie to nie dziwi.

Azi

0

@NeroTFP jak to się mówi: po efektach ich poznacie. Efektów na plus zmiany trenera nie ma więc ciężko oczekiwać że w LM nagle się pojawią. Twoja narracja to nie argument to zawiść.

EV nie był winny sytuacji Barcelony. Setien też nie jest. Do czasu pozbycia się Bartomeu w klubie nic dobrego wydarzyć się nie może. Niezależnie od tego kto będzie trenerem. Naiwnością jest sądzić że zła gra przez tyle sezonów i kilku kolejnych trenerów to tylko wina szkoleniowca. Pora zacząć myśleć.

Azi

0

@Mankind tak. Jeżeli Duda wygra to PiS będzie mail problem aby wytłumaczyć rozwiązanie rządu a to że będą chcieli oddać władze na czas kryzysu - to jest pewniak.

Azi

1

@endriuuu2 nie no spoko. Jak PKB nie leci na łeb na szyję (oczywiście na całym świecie) i bezrobocie rośnie gwałtownie. Alez skąd. Nic się nie dzieje :D

Żebyś się nie zdziwił jak za kilka miesięcy Morawiecki powie: "bez prezydenta nie da się rządzić, blokują reformy" itp. itd. i rząd się rozwiąże. Tak samo jak w 2008 kiedy też ludzie łudzili się że kryzysu nie ma i nie będzie...

Azi

0

@D10SLEO skoro to Korwin 2 to tak jak Korwin: raz się przegrywa raz się przegrywa

Azi

0

@koziar obstawiam że nie tak minimalnie. Obstawiam 52 do 48

Azi

14

@kamiVeB to on ma jakiś program?

Azi

19

@Chwytliwy co to za Konfederacja żeby głosować na socjalistów? :D

Azi

1

@NaFazieHitman wow! W czasie koniunktury wydawać kasę. Szkoda że zaczął się kryzys potęgowany przez koronkę.

Azi

0

@VenoM jest z Konfederacji?

Azi

0

@leonidas_29 bo PiS nie zrobił tego samego w 2008 :D

Azi

1

Świetny wynik dla PiS. Trzaskowski wygra wybory a PiS będzie miał idealna wymówkę aby rozwiązać rząd i nie brać odpowiedzialności za syf jaki zostawią...

Aż żal słuchać jak AD łże publicznie. Doskonale wie że nie ma kasy na żadne inwestycje. Że nawet socjal trzeba będzie zabrać...

Azi

23

Mądry facet. Mam nadzieję że wygra i zrobi porządki.

Azi

0

@Colon a TVP od 7:00 podaje że AD ma w sondażach 90%

Azi

0

@VenoM ja nie oceniam postawy drużyny w jednym spotkaniu

Azi

0

@VenoM oj żeby nasze problemy wynikały z braków kondycyjnych...

Azi

0

Espanyol do końca sezonu:

Real Madryt (d)
RSSS (w)
Leganes (d) !!
Barcelona (w)
Eibar (d) !!
Valencia (w)
Celta Vigo (d) !!

Nadal mają wszystko w swoich rękach bo grają 3 najważniejsze mecze, w dodatku u siebie. Ale będzie ciężko z tym utrzymaniem. Jest szansa że przyszłym sezonie będą grali z naszymi rezerwami ;)

Jest też duża szansa, ze w meczu z nami pewnie z góry pogodzą się z porażką bo nie będą chcieli wypruwać się na Eibar - na dziś pierwszy klub nad kreską.

Azi

0

@VenoM Ale ja się nie śmiałem. Zwyczajnie uznałem że Setien tak nie zagra. A to że wyjdzie Puig i Fati to akurat sam zakładałem czego dowód masz w linku poniżej:

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8615507#comment-8615549

Azi

1

@Coutinho007 sprzedanie Arthura to przejaw głupoty w stylu Bartomeu. Dlatego mam nadzieję że te newsy są równie wiarygodne jak saga z powrotem Naymara.

Azi

0

@Kamil92 Nie. Trzeba zaczac od wywalenia Bartomeu. Potem Xavi zostaje trenerem i wracamy do gry w naszym stylu. Griez spokojnie może grać na lewym skrzydle jeżeli tylko druga linia będzie grała otwarta piłkę a nie tak aby nie zaliczyć straty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?