Azi

1

@snake99 "Mógł dać zagrać jeden mecz Roberto a drugi Semedo. Ale pewnie nie zrobił tego bo boi się że Semedo pokaże że jest lepszym piłkarzem. Dlatego daje mu ogony"

Wiecznie te teorie spiskowe z Semedo. A to Messi go nie lubi. A to EV kazał mu źle grać. A teraz Setien go nie lubi!

Dwie kwestie:
I. Skąd się biorą fanboye Semedo? Chyba wam płaci bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma. Jeżeli tak to dajcie kontakt - też chętnie dorobię parę $.
II. Czy nie warto się zastanowić nad faktem, że dwóch kolejnych trenerów woli wystawić S. Roberto a nie Semedo? I dlaczego tak jest, że na prawej obronie gra POMOCNIK a nie nominalny prawy obrońca? Polecam przemyśleć tą sprawę zanim zacznie się znowu szerzyć teorie spiskowe.

Azi

6

@Elisan12 Ja tam bym go jednak wysłał na badania - tak na wszeli wypadek. Wystarczą psychiatryczne ;)

Azi

0

@Naturopata sugerujesz że sama ilość szczepień ma znaczenie?

Azi

1

@masq Dlatego na wybory się nie wybiera. Rozważałem głosowanie w I turze na Kosiniaka-Kamysza albo Tanajno ale nie mają szans na II turę, więc szkoda ryzykować że się człowiek zarazi.

Azi

2

@jordus100 "Nawet nie da się określić, czy picie wody jest bezpieczne."

Jak zawsze - zależy od dawki. Stary cytat: "Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną"
https://noizz.pl/zdrowie/kobieta-zmarla-po-przedawkowaniu-wody/pc428jh

Azi

1

@badej60 a co im zostało niż sobie przytakiwać? Każdy widzi że nie potrafią uargumentować swoich racji a przyznanie się do tego że się myliło to też najwyraźniej dla nich za dużo?

Azi

13

@Odcinkowy Czyli nadal nie masz nic za wyjatkiem pustych sloganów i prób tępych najazdów na mnie. Spoko kolego - prezentujesz klasę ;)

Może kiedyś nauczysz się sensownie bronić swoich racji. Będę czekał.

Azi

4

@Odcinkowy dobrze - faktycznie to wszystko zmienia. To samo pytanie:
Co to znaczy "zrobiono 1,9 tys inwestycji publicznych"?

Azi

9

@Odcinkowy Co to znaczy "robiono 1,9 tys inwestycji publicznych"? To znaczy że podjęto się tych inwestycji, zostały zakończone, rozstrzygnięto przetargi czy co? Bo to brzmi jak kolejne pusty slogan.

"szkoda czasu by opisywać wszystkie jak ludzie twojego pokroju i tak nie widzą zmian."
Nadal poziom Biedronia :)

Azi

14

@Odcinkowy No nie widzę. Możesz sobie uważać że jestem z Grójca, Sulejówka, Legionowa a nawet Kobyłki. Whatever. Twoje wyobrażenia o mojej osobie to Twoja sprawa i to Ty robisz z siebie głupka. Dostajesz proste pytania na które nie możesz odpowiedzieć inaczej niż "skoro nie widzisz zmian jakie powstają w Warszawie to musisz być z przysłowiowego Grójca". Słabiutko to wygląda kolego.

Możesz sobie być fanboyem Trzaskowskiego ale normalni ludzie oczekują rezultatów a nie pustych słów. A wyzywanie kogoś kto zadaje niewygodne pytania to poziom Biedronia, który wyzywał ludzi od homofobów aż go wyśmiali. Gratulacje kolego.

Azi

4

@IAmBackCules Szumowskiego Sasin nie przebije :P

Azi

7

@Odcinkowy "ustaliliśmy że twój Grójec to nie Warszawa"

Nie ustaliliśmy tylko Ty sobie to założyłeś kolego. Nie to żeby to był przejaw idiotyzmu - skąd! ;)

PS: Skąd Ci się wziął ten Grójec?
PS 2: No napisz wreszcie co tak się zmieniło w Warszawie za rządów Trzaskowskiego bo nudny jesteś.

Azi

11

@Mat_Cat No pięknie. Przez dwa lata nie tylko wykopał metro ale też sam drogi stawia. Dobrze że został prezydentem Warszawy bo każdy inny zakazał by dalszych prac...

Azi

13

@Odcinkowy
"siłą moich argumentów jest obecna Warszawa i to jak fajnie wygląda dziś."

riposta:
"mieszkam w Warszawie ponad 30 lat i za rządów Trzaskowskiego nie zmieniał się ani trochę"

odpowiedź:
"czytaj ze zrozumieniem"

Cóż za błyskotliwy intelekt! Ktoś może rozumie co kolega ma na myśli? Może to jakiś poeta a ja nie łapię metafory? Bo ja widzę tylko gościa, który wymyślił sobie bzdurę i nie potrafi w żaden sposób uargumentować swoich racji?

Azi

6

@Odcinkowy masz na myśli ten swój Grójec czy jak? ;)

Jak już wspomniałem mieszkam w Warszawie ponad 30 lat i za rządów Trzaskowskiego nie zmieniał się ani trochę. No może Czajka nawaliła ale tego raczej na plus nie zaliczymy. Choć ciężko też Trzaskowskiego oskarżać że to skutek jego decyzji.

Azi

2

@Odcinkowy siłą Twoich argumentów powala :D

Azi

3

@snake99 Oho - widzę że ktoś tutaj ma napad "prawd objawionych". Szanuję ;)

Azi

14

@Mat_Cat Dziękuję za zaproszenie ale mieszkam tutaj grubo ponad 30 lat :D

Szybki jest zatem - w dwa lata całe metro zaprojektował i wybudował. Cudotwórca :D

Ała - jak czytam takie teksty to tylko się załamać jacy ludzie są naiwni...

Azi

4

@BarcaInfo Ja bym kartki nie dał. OK - na tych zdjęciach wygląda to źle ale na powtórkach odniosłem wrażenie że to trafienie Pique to był czysty przypadek. Takie ryzyko zawodowe. Zresztą Pique nie miał o to pretensji.

Azi

36

@Mat_Cat Taaa... I darmowa pizza dla wszystkich i jeszcze więcej gadania od rzeczy cokolwiek co chce gawiedź usłyszeć.

Oceniajmy osiągnięcia a nie puste obietnice. Mówimy o człowieku, który ma być "głową państwa". Jeżeli do tej pory nie zrobił nic dobrego, to zakładanie, że coś dobrego zrobi kiedy wygra wybory - to się nazywa naiwność.

Azi

0

@RMS A jeżeli miałeś wcześniej już dwa to teraz masz 3 czy 1? A jak nie miałeś żadnego to masz teraz 1 czy -1?

Azi

1

@DonMatteo901 To ciekawe że socjaliści wyzywają innych od komuchów :D

Azi

1

@krissu8 AD nie pójdzie na żadną debatę po za TVP. Za duże ryzyko, że dostanie niewygodne pytania.

Azi

3

Na pustym stadionie kibice zagłuszają komentatorów...

Azi

1

@macio_944 "Tylko nikt nie chce dać nam technologii ani środków na postawienie fabryk - w tym podzespołów".

Ale to wina opozycji? Czemu? Bo tak!

Azi

0

@DanielOOL jeżeli nie przeszkadza Ci fatalna jakość to za 2 zł obejrzysz na efortuna (ja z braku innych opcji tak wczoraj musiałem obejrzeć mecz). Wystarczy postawić jakikolwiek zakład w ostatnich 7 dniach i możesz oglądać mecze. Mnie nawet kupon wszedł i jestem 2 zł do przodu.

Azi

0

@jedrek7000 Real chyba nic nie wygrał od czasu kiedy wprowadzono VAR (co za przypadek!?), więc część już jest trochę nieaktualna.


Azi

5

@DonAndrzejos Spoko. 3 sezony i jest "teoretycznie" progres. Szacun. Normalnie bohater na jakiego nie zasługujemy ;)

Zabawne jest że ktoś wierzył, że Pep chciałby w City kolesia, który nie umie się ustawić na boisku. To brzmi jak kiepski dowcip.

Azi

1

@bartoszekkk ale Suarez gra w nieporównywalnie lepszej drużynie, więc i o lepsze staty dla napastnika łatwiej ;)

Azi

1

@pax Nie przesadzaj że nikt z pomocy nie wybiegał za obrońców. Vidal zrobił to na samym początku i to ustawiło nam mecz. Dziś nikt nie chciał forsować tempa. Gospodarze świetnie zdawali sobie sprawę że jak się wyprują na nas to mogą stracić nie tylko punkty. A do utrzymania jeszcze długa droga. A my? Gdyby dało się zakończyć mecz po tej pierwszej bramce to zapewne nikt z naszych nie miałby chęci grać dalej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?