Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jordi10 No nie wiem czy ktokolwiek jest na tyle naiwny aby bać się strzałów z 30-40 metrów. Tym bardziej jeżeli na drodze piłki jest jeszcze kilkudziesięciu zawodników.
Teoria jak zwykle brzmi pięknie. Podobnie jak wystawienia Cou/Grieza na 10 jak się Leo do prawego skrzydła. Tylko czemu to nie działa ;)
2
@masq Rakitic odwalił? Przecież to Bartomeu chciał go na siłę wypchnąć z klubu bo mu się budżet nie spinał.
0
@Avada Kedavra internet explorer
1
@MESSIah16 "Pogarda ich czołowych polityków dla ludzi, która widać m.in na nagraniach."
Twój ból jest lepszy niż mój :D
Za dużo tv chłopie. Za dużo...
Jeżeli uważasz że PiS jest lepszy od PO to przykro mi że muszę napisać Ci prawdę - nie jest. To jest dokładnie ten sam poziom. Spokojnie mogliby powymieniać się politykami (zresztą robią to non-stop :D) i nic by się nie zmieniło. Bo oni gadają to co chcesz słyszeć a każdy robi dokładnie to samo. Porównanie jednych do drugich jest bez sensu. Taką samą listę można zrobić dla PiSu i też z tego nic nie wynika. To znaczy wynika - nie głosuj na nich! I nie na lewicę i nie na konfederację. Pytanie czy ktokolwiek zostaje? :D
0
@Jordi10 Przypuszczam, że jest tak dlatego, że przed polem karnym jest zazwyczaj 9-10 zawodników i ciężko znaleźć miejsce aby oddać strzał. A strzelanie z większej odległości, tak żeby bramkarz mógł to łatwo obronić, nie jest za mądre bo oznacza że oddajesz piłkę rywalowi. A tego nie lubimy.
2
Nie zdziwi mnie jeżeli wejdzie Puig za Vidala
0
@PatrykBarcelona a jak Barcainfo podaje od niego newsa to awansuje gość awansuje na tier 1?
0
@BarcaInfo bardzo dobrze
0
@ArterkHD nudny strasznie. Ale o gustach się nie dyskutuje
1
"Obecnie Barcelona Setiena strzela mniej goli (1,87 na mecz), ale także mniej ich traci (0,73 na meczu). Za kadencji Valverde było inaczej - Barça pokonywała bramkarzy rywali średnio 2,3 raza w spotkaniu i traciła 1,3 gola."
Eksperci z LR. "Defensywny" EV siedzi na plaży, popija drinka i śmieje się z Was ;)
Wiem. Wiem. Jestem wredny i złośliwy. Ale może ktoś kto pisał te brednie tymczasem uświadomi sobie że myślenie nie boli i nie będzie powielał głupot? Jeżeli zrobi tak choć jedna osoba to warto było poświęcić czas na napisanie tego.
4
@Mns21 Czechy wydają się całkiem spoko miejscem do życia
0
@Avada Kedavra Czyli jak 20% ludzi nie pójdzie na wybory to uwzględniamy tylko 60%? To nie ma żadnego sensu...
3
@MESSIah16 Hmmm... 45,8+46,9+4,4 = 97,1%
https://img16.dmty.pl//uploads/201210/1349636124_ze7fir_600.jpg
0
Niby wszystko spoko ale dostaliśmy tak dużo piłek za plecy i stworzyliśmy tak mało okazji że nikt nie zasłużył na więcej niż 6. Co z tego że nikt indywidualnie nie nawalił skoro nawalił gra drużynowa? Tego mi brakuje w ocenach: ogólnej oceny gry zespołu, który byłby punktem wyjścia do ocen zawodników.
0
@matirix20 jeszcze jakiś czas temu graliśmy sobie raz na parę miesięcy ze znajomymi na jakiś mini turniej. Teraz każdy dzieciaty więc nie udaje nam się zebrać.
Cash nigdy nie było dla mnie.
2
@MichalZZZ kiedyś grałem dużo w pokera. Można powiedzieć wręcz że głównie z tego żyłem przez dłuższy czas. Obecnie chętnie bym pograł ale nie mam tyle wolnego czasu :'(
6
@sidzej Z kandydatów którzy mają poparcie powyżej 1% to koleś jest najsensowniejszy. Logicznie myśli. Sensownie gada. Nie jest kontrowersyjny. I dlatego nikt na niego nie głosuje.
6
Nie została przegłosowana. Zadziwiające, bo to by znaczyło, że oni jednak zdają sobię sprawę, że ustawą nie zmienią rzeczywistości O.O
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/bitwa-o-wozy-mswia-rozda-wozy-strazackie-za-frekwencje-w-wyborach/553kxez?utm_source=businessinsider.com.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Czyli jak jeszcze możemy kupić wasze głosy?
Jeżeli macie pomysły to zgłaszajcie szybko, bo wybory tuż-tuż!
0
@CiroDiMarzio Zgadzam się. Obrzydliwy. Duda np. nie wie że władza wykonawcza wykonuje ustawy, które on podpisze. Ciężko więc zwalić na władzę wykonawczą konsekwencje wprost wynikające z kretyńskiej ustawy. Przypominam, że on te ustawy podpisuje, wiec jeżeli jest zła to powinien podjąć jednak czynności należne prezydentowi. To tak na logikę.
Żeby nie było że tylko tych dwóch jest złych. Bosak na debatę przyniósł ustawy i sam nie widział czego dotyczą. Żółtek to Korwin bis. Ale to i tak pikuś przy Biedroniu. Tak wiem - jestem homofobem bo chciałbym aby kandydat na prezydenta potrafił się sensownie wypowiedzieć.
1
@lucas/catalan a co to zmienia?
5
@lucas/catalan jaki sens ma oddawanie nieważnego głosu?
0
@Kamiloza91 RSSS zremisował z Osasuną i przegrał z Alaves. Nie ma sesnu robić sobie nadziei. Jeżeli gdzieś mają gubić punkty to na wyjazdach z Espanyolem (bo walczą o utrzymanie), Bilbao albo Granadą. ZZ trzyma na wodzy ich gen frajerostwa, więc trzeba wygrać wszystko żeby myśleć o tytule. Do końca sezonu.
0
@SeeleyBooth od kiedy jest VAR to już tak często nie grają w 14
0
@musli1989 wina Valverde ;)
2
Prawie jak Reguilon i Pique
1
@BarcaInfo patrzy? Patrzy! Przewracam się!!!!
2
@mr_robot to było żałosne przecież :D
Wskoczył na rękę Pique i krzyczy że go faulują :D
Pajac to chyba idealne określenie.
0
@13th Jasne że się należy. Jeżeli tylko nie trzeba będzie za zdrajcę płacić i weźmie pensje na poziomie najniżej wynagradzanego zawodnika w pierwszym zespole to nawet ja przywitam go z otwartymi rękoma :)
2
@Bobo25 jak się patrzy na ich poczynania to nie byłoby nic niezwykłego
1
@lucas/catalan to po prostu polityka, a PiS nie umie jej zrobić. To jak bardzo są nieudolni pod tym względem to jest wręcz przerażające. Jedyne co im wychodzi to budowanie wrogości między grupami ale w UE na tym się nie da zrobić polityki bo tam rządzi $$$ a nie uprzedzenia.