Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy lubię się ponabijac z fanatyków. Już o tym pisałem. A to chyba ja miałem mieć problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Nieprawdaż?
1
@Mat_Cat tyle osób już Ci napisało że piszesz głupoty a Ty i tak wiesz lepiej? I nadal sobie wmawiasz że kogokolwiek zaorałeś? A może to kolejna rzecz której nie rozumiesz?
Widzę że potrzebujesz potwierdzenia - być może tak bardzo sobie w życiu nie radzisz że jedynie wmawianie sobie iluzji na LR przynosi chwilę pokrzepienia? Nie ma sprawy kolego: zaorałeś mnie jak włosy na jajach. Zuch! :D
0
@AlicjaFCB Korwin bis? Merytoryczny? Śmiechłem :)
Choć w sumie w porównaniu do Biedronka i do AD to merytoryczny jest nawet kapeć.
0
@Mat_Cat nawet dobrej riposty nie umiesz wymyślić :)
0
@Mat_Cat Naprawdę naiwnie sadzisz że ktokolwiek przejmie się opinia człowieka który nie umie obronić swoich racji? :D
Możesz mieć duże mniemanie o sobie ale to fikcja kolego. Dam Ci radę choć wiem że się nie posłuchasz: jeżeli chcesz się wypowiedzieć to naucz się bronić swoich poglądów. Nie jest wstydem mylić się ale głupotą jest iść w zaparte i robić z siebie durnia. Nawet jeżeli wydaje Ci się że jesteś w necie anonimowy. Pohamuj więc swoje ego i weź to na klatę. Wyciągnij wnioski i na następny raz bądź mądrzejszy. Pozdrawiam serdecznie.
2
@Jaca27 mnie bardziej martwi ten głos na Biedronia. Ja rozumiem że można sobie robić jaja ale są przecież Piotrowski i Witkowski. Po co tam z grubej rury?
1
Koleżanki i koledzy! Kto tego jeszcze nie zrobił - niech nie zapomni zagłosować!
I tura wyborów:
https://strawpoll.com/ghrs2hf9
Czas: do 23:00 (18.06.2020)
Zostaw komentarz ;)
3
@jakub9611 Duda przerypał wczoraj debatę. Niestety Trzaskowski zapewne wygra (nie to żeby Duda był lepszą opcją).
Idę o zakład że po I turze wprowadzą stan wyjątkowy.
1
@Chakalaka W sensie że nie był tak beznadziejny jak Duda?
0
Szanowni Państwo - bawimy się ;)
I tura wyborów:
https://strawpoll.com/ghrs2hf9
Czas: do 23:00 (18.06.2020)
Zostaw komentarz ;)
1
@Hosh zabawnie będzie jak poleci a Trump nie będzie miał czasu z nim gadać :D
2
Trzeba mieć prawdziwy talent żeby mieć przygotowane pod siebie dwie debaty i obie totalnie przerżnąć :D
Serio - Trzaskowski wypadł słabo ale gorzej od Dudy to wypadł tylko ten dziadek co z gejem współpracuje i po za jakimś osiedlem to nikt pewnie nie wie jak się nazywa a jutro mało kto będzie pamiętał że w ogóle kandyduje.
Bosak - potrafi się sensownie wypowiedzieć i poruszyć ważne tematy ale on jest za cienki na ten stołek. Przynajmniej na dziś.
Hołownia - konkretny ale tak bardzo chciałby się wpasować w wiele grup że to się udać nie może.
Kosiniak-Kamysz - tak jak cała jego kampania - grzeczny i ułożony. I taki trochę bez wiary w siebie.
Żółtek - nie przypadkiem jest kolegą Korwina.
Tanajno - sprawia wrażenie jakby sobie robił jaja. Nie wiem czy chce założyć własną partię czy po co startuje? Pewnie dowiemy się za parę miesięcy.
Jakubiak - zdecydowanie najciekawszy kandydat. Same konkrety, nie daje się wciągać w bezsensowną przepychankę i temat zastępczy. Ale jego kampania to jest żart. A szkoda bo zjada każdego innego kandydata.
Biedroń - nie wiem czy on ma jakiś program ale czasem gada od rzeczy i sprawia ważenie jakby wszyscy się na niego uwzięli, biedaczka.
0
@Piorun elektorat się przecież o tym nie dowie...
0
@Odcinkowy (tu można podać kilka przykładów) - to gdzie te przykłady? :D
e: na nikogo - nie wybieram się
1
@Explode kandyduje na prezydenta :P
13
Serio są jeszcze ludzie którzy uważają że Biedroń nadaje się na jakiekolwiek stanowisko gdzie trzeba się wypowiadać? :D
3
Raczej zaskoczenia nie ma. Wiadomo że kręgosłup stanowią Mats - Pique, Busi i Messi. Do tego za pewniaków uznałbym Albę i Suareza. Lenglet będzie ważny ale to raczej wynik podatności na urazy Umtitiego a nie wyższość umiejętności. Widać że Setien oszczędza zawodników. Zmiany S. Roberto mogą oznaczać że będzie bardzo ważnym ogniwem w układance i dostanie wolne zawsze kiedy wynik będzie bezpieczny. Do tego Rakitic z żelaznymi płucami oraz dość dobrą formą.
Mamy szeroki skład uzupełniony wychowankami - podoba mi się. Problem stanowi brak zastępstwa dla Suareza i niemożność dostosowania się Grieza (choć chęci mu nie brak). No i nie obraziłbym się gdyby klub wreszcie sprzedał Semedo i sprowadził kogoś kto ma szansę coś znaczyć na prawej obronie. A przynajmniej wygryzie S. Roberto.
2
@barcelonaLM gazem hołotę!!!!! Znaczy... niech się rozejdą bo to nielegalne zgromadzenie ;)
0
@thegame1997 o temacie bojówek dowiedziałem się z kanału Atora (swoją drogą polecam gościa) - link poniżej.
Ten nie wymyśla tematów ale komentuje artykuły (i dość często ma rację więc warto przynajmniej posłuchać jego zdania - nie trzeba się z nim zgadzać). W opisie filmu na YT jest link do artykułu ale pozwolę sobie przytoczyć go również.
Linki:
https://zyciestolicy.com.pl/szwadrony-trzaskowskiego-kogo-i-po-co-szkoli-warszawa/?fbclid
Co do tego "zaorania" to każdy buduje sobie sam opinię o sobie. Szanuję ludzi o poglądach innych niż ja ale bardzo bawią mnie osoby, które są fanatykami (partii, religii czy cokolwiek) i nie potrafią obronić swoich racji. A jak przy tym zaczynają Cię wyzywać od dzieci albo rzucają aluzję do edukacji to jest podwójnie zabawnie. Ciekawe że można skończyć szkołę i mieć takie problemy z retoryką a konkretniej argumentacją :)
4
@thegame1997 Trzaskowski jest na obecnym stanowisku na tyle długo, że mógłby zacząć realizować obietnice wyborcze. O III (i dalszych) liniach metra nie będę się wypowiadał, bo pomysł był dyskutowany jeszcze za HG-W. A że mieszkam obecnie na Białołęce i wiele osób chciałoby tutaj podciągnąć nawet I linię to byłem swego czasu żywo zainteresowany tematem. Teraz takowego tematu nie ma.
Najbardziej wkurzające są jednak żłobki i przedszkola. Nie to żeby ktoś realnie spodziewał się, że Trzaskowski uzdrowi system ale to co się obecnie dzieje to jest kuriozum. Przedszkole dla dziecka możesz dostać... na drugim końcu miasta (osobiście znam przypadek rodziców z Ochoty gdzie przedszkole dostali... na Targówku). W okolicznych szkołach dzieciaki chodzą na dwie zmiany. O podwyżkach dla nauczycieli nie ma mowy a do dziś na budynku wiszą plakaty wspierające strajk. Na szczęście mam teściową na emeryturze, która siedzi z moim synem, bo nie wyobrażam sobie płacić kokosów za opiekunkę albo za żłobek, bo nie będąc z patologicznej rodziny (albo ze znajomościami) na "darmowy" liczyć się nie da.
Warto wspomnieć - bo media o tym milczały - że z kasy miasta Trzaskowski finansował szkolenie bojówek. Dziwne jest, że TVP (i inne większe media) przemilczał ten temat - widać ktoś z PiSu maczał w tym łapska. Do tego jakieś kretyńskie ławki - nikomu do szczęścia nie potrzebne. I ciągła promocja LGBT jakby to była najważniejsza rzecz na świecie. Dziękuję bardzo za takiego "prezydenta".
Nie będę kretynem i nie zarzucę Trzaskowskiemu awarii w Czajce. Takie "inwestycje" to zawsze przekręt i wyprowadzanie kasy. Nie on odbierał ani zamawiał odcinek, który nawalił, wiec tematu dla mnie nie ma - w tym miejscu.
Nie napiszę też nic o śmieciach - choć aż się prosi. Bo wbrew temu co myśli Duda (czym udowodnił swoją tępotę) to prezydenci miast to władza WYKONAWCZA a nie USTAWODAWCZA. A co za tym idzie zwalanie winy na prezydentów miast za wprowadzone kretyńskie ustawy to strzelanie sobie w kolano. Miło byłoby gdyby PREZYDENT KRAJU zadawał sobie sprawę z konsekwencji papierków które dają mu do podpisu. Po AD ciężko tego oczekiwać. Dlatego z pewnością nie zagłosuje ani na jednego ani na drugiego.
Na koniec jeszcze jeden minus Trzaskowskiego. Kiedy zaczęła się epidemia to na złość PiS wprowadzili jakieś ograniczenia w komunikacji miejskiej. Sorry ale prezydent nie jest od tego aby wykorzystywać swoją władzę aby zrobić na złość przeciwnikom politycznym. Kosztem mieszkańców...
No i ostatecznie: Soros sfinansował Trzaskowskiemu studia. A nie zrobił tego na piękne oczy. Obawiam się że obecny prezydent stolicy ma u tego świra długi a to z miejsca wyklucza go z grona kogoś komu można powierzyć jakąkolwiek władzę.
3
@Mat_Cat Ha ha ha ha ha :D Sięgnąłeś dna absolutnego :D
Nie ma to jak wymyślić coś głupiego, nie potrafić obronić swoich racji a na koniec stwierdzić że to ja powinienem sam sobie poszukać argumentów na potwierdzenie Twoich wymysłów :D I jeszcze przy tym rzucać aluzje o intelekcie innych ludzi. I najwyraźniej to tak na serio? :D :D :D
Ha ha ha ha ha!!! Chłopie Ty sobie radzisz w rozmowach jakoś? Bo dyskusja to coś co zdecydowanie jest dla Ciebie za trudne :D
X: ziemia jest płaska!
Y: nie, nie jest...
X: oczywiście że jest - sam sobie poszukaj dowodów na to że mój wymysł jest prawdziwy - a jak nie to znaczy, że to " przerasta to twoje możliwości intelektualne".
Ha ha ha ha ha! :D
e: widzę żę Trzaskowski naprawdę ma za wyborców ludzi na poziomie :D
2
@Gargamel01 ma jakieś? Nic mi na ten temat nie wiadomo.
Jak rozumiem doszedłeś do mylnego wniosku że skoro Trzaskowski nie nadaje się na prezydenta to Duda się nadaje? :D
2
@Mat_Cat No i co z tego wynika? Przeczytaj to co napisał @CZaras
Każdy głupek potrafi napisać coś takiego. Rzecz nie w tym aby coś wymyślić albo napisać cokolwiek ale żeby dana informacja niosła za sobą jakąś wartość.
Ja mogę napisać że rano wypiłem kawę. Będzie to piękny argument na to że powinienem zostać prezydentem? No nie będzie.
Dlatego stwierdzenie "tylko w 2019 roku zrobiono 1,9 tys inwestycji publicznych z flagowym projektem metra na czele" to jest SLOGAN a nie argument.
0
@Gumiak10 spoko
0
@Gumiak10 otwóz google. wpisz nazwę kamery i "drivers". Pobierz sterowniki. Zainstaluj sterowniki. Powinno działać.
1
@Odcinkowy Używasz słowa argument a nie rozumiesz co to znaczy. Tutaj masz definicję:
https://sjp.pwn.pl/slowniki/argument.html
Powiedz mi, gdzie podałeś jakikolwiek argument, który pasowałby to jakiegokolwiek znaczenia tego słowa?
To że Tobie się coś wydaje to nie jest argument. To jest opinia.
2
@CZaras Jak widzisz po ostatniej wypowiedzi @Odcinkowy - jemu się wydaje że jeżeli on coś uważa to taka jest prawda i żadne dowody potrzebne już nie są. A jak uważasz inaczej to znaczy że "tylko skrajny ignorant tego nie widzi albo jest tzw niedzielnym warszawiakiem z Grójca."
To jest czysty fanatyzm i nie przekonasz go do logicznego myślenia tak jak nie przekonasz atyszczepionkowców i płaskoziemców. Niech sobie żyją.
Nie wiem tylko co on ma do tego Grójca. Ale patrząc po rzucanych tekstach to zastanawianie się czemu akurat Grójec, to strata czasu.
0
@BarcaInfo Real szuka pomocnika? Bo my kasy nie mamy...
2
@MESSIah16 Debata w TVP... Hmmm...
Najzabawniejsze jest to, żę praktycznie wszyscy się kompromitują a potem i tak każdy na twitterze pisze, że wygrał :D
1
@FafitFCB Właśnie przeszła. Niezła ulewa. Dobrze że zdążyłem z synem ze spaceru wrócić :D