Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Ciekawe czy Duda obiecał górnikom że nie będą zamykali kopalń? Bo jak obiecał 14 emerytury to potem się okazało że to nie była obietnica a życzenia dla emerytów :D
1
@Corr Tyle że za Busiego zagra najprawdopodobniej Rakitic.
19
@MichVeB Wiedziałęm że Hajto ma tutaj konto :D
1
@kerouac
1
@IronSanHybrid pierwsze 3 sekundy spoko. Reszta rujnuje całą produkcję.
4
@NeroTFP Madka, nie madka to dzieci szkoda. Niczemu winne nie są :(
1
@LuisSalvano Stary rzuć to dziadostwo. Pograj w Factorio, Fallout 1 i 2 (no może i NV), Herosi III. To jest rozrywka :D
0
@Encore Dudek? 15znaków
0
@jacek905 akurat to pytanie zadałbym na LR
1
@Oskar00 Normalnie wybór jak między Dudą a Trzaskowskim...
0
@mcsarna już badali kilka dni temu nastroje po niby przypadkowej plotce że będzie zamiana 500+ na bon w stylu tego turystycznego.
1
@Kamiloza91 Pamiętaj że ZZ podpisał cyrograf. W teorii nic złego nie powinno City spotkać jeżeli zagrają normalny dobry mecz ale to Real więc różnie być może :(
1
@l0Messini Ja tam nie lubię jak coś się na mnie testuje - szczególnie leki/szczepionki itp. Więc choć daleko mi do antyszczepionkowców to tym razem podziękuję.
0
@Najdluzszynick Nie. Uważam że potęguje się jego znaczenie aby przykryć swoje złe decyzje.
0
@MESSIah16 Ja tam jestem za skąpy aby płacić za takie cuś co niby fajne ale jednak strasznie śmierdzi i skutkuje potencjalnym rakiem.
3
@mcsarna wirus jest bardzo wygodną przykrywką dla kryzysu gospodarczego. Dla przykładu taki PiS dawno powinien odpowiedzieć za durne decyzje przez ostatnie 5 lat ale mają idealną wymówkę.
7
"Nie została zatracona, tak samo jak DNA klubu."
Taaa... A Bartomeu jest świetnym prezesem.
" W momencie, gdy rywal będzie miał piłkę, zamierzamy ustawiać się szczelnie w obronie i nie dopuszczać do groźnych sytuacji."
Ja wolałbym żebyście wyszli do rywala jak najwyżej aby jak najszybciej odebrać mu piłkę. Co jak co ale szczelna obrona już od bardzo dawna nie była naszym atutem.
"Myśleliśmy o wszystkim i dyskutowaliśmy o tym, jak powinniśmy zagrać w spotkaniu z Napoli. Wybraliśmy wariant, który może ulegać zmianie w trakcie pojedynku."
Kto to są Ci "my"?
0
@arasz1819 Standardowa metoda ignoranta - nie ma argumentów więc naskakuje na oponenta. Brawo kolego. Poziom Ziobro :)
0
@arasz1819 a gdzie masz podane że liczba hospotalizowanych się zwiększa? Zdaje się że z tych ponad 800 jest to 15 osób. Naprawdę tragedia...
0
@mr_robot Z całą pewnością robią Ci zwyczaj nie na złość...
0
@arasz1819 "Wzrost zakażeń koronawirusem jest związany ze wzrostem liczby wykonywanych testów u górników."
"liczba dziennych zakażeń zależy przede wszystkim od liczby przeprowadzonych testów"
"Najbardziej trafne byłoby określenie "pacjenci zidentyfikowani jako zakażeni", ponieważ miażdżąca większość tych osób w ogóle nie ma żadnych objawów."
Panie Jaśnie Oświecony :D
"jak dojedziemy do 1000 dziennie to będzie kaplica."
WSZYSCY UMRZEMY!!!! AAAA....
0
@arasz1819 Tendencja jest taka że im więcej piszesz tym bardziej się kompromitujesz.
Ale wierz tam sobie w co chcesz. Dostałeś proste wyjaśnienie z najlepszego możliwego źródła ds. wirusów. Nic nie zrozumiałeś i próbujesz tłumaczyć innym co jest logiczne. Brawo Ty :)
0
@arasz1819 to w związku z tym, że liczba podawana przez MZ zależy niemal tylko i wyłącznie od liczby testów a nie liczby faktycznie chorych (tutaj w zasadzie powinno się rozróżnić jeszcze osoby zdrowe będące ewentualnie nosicielami). Ta liczba na której się opierasz nie znaczy absolutnie nic. Więc skończ panikę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 a ilu ludzi jest w tej chwili hospitalizowanych?
0
@arasz1819 https://portal.abczdrowie.pl/wzrost-zakazen-koronawirusem-prof-filisiak-to-medialna-burza-problem-lezy-gdzieindziej?c=168
Pozdrawiam cały oddział "Panika!!" :)
3
@NeroTFP dokładnie tak - czego nie rozumiesz? :D
0
Dziś przed północą będziemy wiedzieć czy cyrograf ZZ jest nadal w mocy.
0
Na LR znalazłyby się również ciekawe opowiastki o kupowaniu fake newsów :D
0
@SHIBA A2; B1; C5; D4; E3